یک زن تایید شده است به عنوان فرمانده ارتش ذخیره برای اولین بار در تاریخ

این مقاله توسط هیلی Britzky در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

برای اولین بار در ارتش آمریکا سابقه یک زن تایید شده است به عنوان فرمانده کل ارتش ذخیره.

سنا تایید کرده است که مسلح ، ژنرال جودی J. Daniels خواهد بود ارتقا به سپهبد اختصاص داده و به عنوان رئیس ارتش ذخیره و فرمانده کل ارتش ایالات متحده رزرو فرمان این سرویس اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

دانیلز بود که قبلا فرمانده کل 88 آمادگی را بدست آورد.

دانیلز بیش از 36 سال فعال و رزرو نظامی تجربه داشتن اعزام به عراق به عنوان رئیس طرح و یکپارچگی و بعد از آن در خدمت به عنوان مدیر اطلاعاتی برای چند امنیت ملی انتقال فرمان و عراق. او همچنین تکمیل امور مدنی اعزام به کوزوو است.

به عنوان یک غیر نظامی Daniels شد مدیر پیشرفته برنامه های لاکهید مارتین و تکنولوژی پیشرفته و آزمایشگاه ذخیره ارتش آزاد می گوید.

علامت Quantock بازنشسته دو ستاره ارتش و سابق بالا هوش افسر برای فرماندهی مرکزی گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که است “فوق العاده افسر.”

“جودی هوشمند تجربه کرده نزدیک و با استعداد است رهبر” Quantock گفت. “واقعا به او استراحت یکی دیگر از سقف شیشه ای به عنوان رئیس ارتش ذخیره. او خواهید بود فوق العاده است.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net