یک آخر هفته پسند پروژه برای شما ساده, پیر چوب مبلمان

با کمک از ما حمایت Behr سازان با کیفیت بالا و رنگ در هر سایه—ما رنگ های پر رنگ و پروژه های هر کسی می تواند جلو این که آیا شما اولین بار, DIY-er و یا یک حرفه ای چاشنی. به ارتقاء خود را حتی ساده تر به اتمام BEHR® اکسپرس ست که تمام ابزار شما نیاز دارید به علاوه یک ماهرانه سرپرستی پالت رنگ.


من هنگامی که در بر داشت یک کمد کوچک در کوچه و خیابان در خارج از ساختمان آپارتمان در نزدیکی-شرایط ایده آل. سه کشو بدون خش یا لکه و ارتفاع مناسب برای آن را به یک nightstand.

تنها فقدان آن پایان—آن نشده کاج و در حالی که قشنگ قطعا نیاز به به روز رسانی. پس از چیدن رنگ مناسب برای کشو جبهه (یک جنگل-y blue), من اضافه شده دو پوشش رنگ آمیزی طرف اضافه شده جدید کشو می کشد. آن را هنوز هم یکی از رضایت بخش ترین پروژه های من تا کنون انجام داده و آن را نمی تواند آسان تر شده است.

خیلی دوست دارم که قفسه سینه از زیر شلواری, هر ناتمام (یا undesirably به پایان رسید) قطعه ای از مبلمان شما ممکن است در خانه خود راه آسان برای تبدیل از شما ممکن است فکر می کنم. پس از روند مینیمالیسم به نظر می رسد کاهش تدریجی خاموش (ساخت اتاق را برای بیشتر maximalists!), چرا به یک دشت قطعه قدیمی رنگارنگ ارتقا ؟ مثل این هو چوب قفسه کتاب—شاید شما چیزی شبیه نشستن در یک بارها فراموش شده در گوشه ای از اتاق نشیمن فقط التماس برای یک تازه کردن.

یک رنگ خنثی برای بخش بیرونی از قفسه اجازه می دهد تا به راحتی آن را قطع و با بقیه مبلمان خود را, اما یک پاپ از رنگ در پانل پشت باعث می شود آن را یک لحظه لهجه قطعه. در زیر ما به شما راه رفتن شما را از طریق گام به گام روش از چیدن رنگ ها برای نقاشی است.

در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید

قبل از شروع کار شما می خواهید برای اطمینان از شما کردم BEHR® Express کیت و چند ابزار دیگر مفید است.

این BEHR® Express کیت:

 • دو رنگ پوسته تخم مرغ شین رنگ مانند داخلی BEHR فوق العاده™ رنگ (یکی می آید با کیت شامل)
 • یک سینی فلزی
 • سینی بوش
 • غلتک قاب
 • ریختن-مقاوم در برابر 3/8 اینچ چرت غلتک پوشش
 • 2 اینچ نازک زاویه دار ارسی نایلون و پلی استر برس

بقیه ملزومات

 • پارچهای و یا رها کردن پارچه
 • خوب سنباده دانه (220 ایده آل است)
 • به آرامی دستمال مرطوب
 • نقاش نوار
 • عینک محافظ

انتخاب خود را رنگ رنگ

پس ما نقاشی یک قفسه کتاب ما می خواستیم به انتخاب دو رنگ: یکی برای بخش خارج و یکی برای پشت پنل پشت قفسه. شما می توانید یک تن از ابزار آنلاین برای کمک به شما در انتخاب رنگ و رنگ و مانند این خلاصه ای از BEHR 2020 روند رنگ با قبل از انتخاب و هماهنگی رنگ. ما رفت و با یک وزش خاکستری (برشته خاکستری) در خارج از قفسه کتاب به مخلوط یکپارچه با هر اتاق و نقاشی پشت پنل یک رام طلا (Cellini طلا) برای یک چلپ چلوپ از رنگ.

آمادگی خود را مبلمان

حذف هر گونه سخت افزار قفسه ممکن است داشته باشد, و ذخیره کردن در یک به یاد ماندنی در حالی که شما رنگ. وضع خود را در پارچهای و یا رها کردن پارچه (یا روزنامه قدیمی را ورق شکسته جعبه هر آنچه شما کردم!) برای محافظت از فضای کاری خود را. باز کردن پنجره ها برای اطمینان از تهویه مناسب و سعی کنید به کار در یک, رو به آفتاب, روز روشن. رنگ خشک سریع تر و نرم و صاف در روزهای گرم, غیر-آب و هوای مرطوب.

حتی اگر شما در حال کار با یک تکه از مبلمان است که ناتمام شما می خواهید به آن را سریع و ماسه با شن کاغذ و مطمئن شوید که رنگ به طور کامل چوب به سطح. 220-شن قطعه کاغذ سنباده یا سنباده بلوک خواهد این کار انجام می شود—اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک الکتریکی چرخ سنباده شما می توانید انجام این مرحله حتی سریعتر. پس از سمباده پاک کردن کل قطعه را با کمی مرطوب دستمال به حذف هر گونه باقی مانده و اجازه دهید به طور کامل خشک است.

اگر شما در حال کار با یک تکه از مبلمان است که در حال حاضر شده است رنگ آمیزی, رنگ آمیزی و یا به پایان رسید در هر راه شما نیاز به قرار دادن یک کمی کار بیشتر به شاخص های آن است. هدف این است که مطمئن شوید که شما باید یک نیمه متخلخل حتی سطحی به کار, بنابراین شما می خواهید به حذف هر لایه که براق و فوق العاده صاف. به طور موثر حذف لایه رنگ یا لاک الکل زدن به, شروع با درشت شن (بین 60 تا 100) پس از آن به بیش از آن دوباره با ظریف شن (تا 220) برای به دست آوردن بهترین نتایج. درست مثل قطعه ناتمام, مطمئن شوید که شما آن را پاک به طور کامل قبل از نقاشی به حذف هر گونه باقی مانده است.

از فروشگاه ما

رنگ خارج

در هنگام کار با قبلا قطعه به پایان رسید شما می خواهید به استفاده از یک رنگ با یک ساخته شده در primer. این را مطمئن شوید که رنگ بهتر پایبند به سطح و همچنین استتار مانده هر رنگ و یا پایان بر روی قطعه.

مطمئن شوید که رنگ خود را به درستی مخلوط, توسط, تکان دهنده, تکان دهنده و تکان دهنده بیشتر (شما می توانید با استفاده از یک همزن رنگ از فروشگاه های سخت افزاری و یا هر چیز یکبار مصرف). مواد تشکیل دهنده در یک می تواند رنگ را جداگانه از هر یک از دیگر در حالی که راکد و نیاز کامل reintroducing قبل از استفاده از.

ما توصیه نقاشی در “W” شکل گیری این بدان معناست که شما با استفاده از یک الگوی زیگزاگ برای پر کردن فضای خالی به جای بالا و پایین حرکت. این کمک خواهد کرد که محل توزیع حتی از رنگ بر روی چوب و شما یک مقدار منسجم تر به پایان برسد. هنگامی که برای اولین بار کت خشک است (حدود یک تا دو ساعت), درخواست یک کت دوم در صورت نیاز.

نوار کردن در داخل

اجازه خارج رنگ به طور کامل خشک یک شبه به طور جدی آن را کاملا خشک تا نوار کاست نخواهد شد پوست آن را (و اگر شما مطمئن نیستید که همیشه گمراه در کنار احتیاط و آن را به وقت اضافی). سپس درخواست نقاش نوار برای هر اتصال آن خارج رنگ مطابق با پشت پنل. مطمئن شوید که به درخواست نوار بر روی رنگ اول و نه بدون رنگ ،

رنگ داخل

شما تقریبا انجام شده! این مرحله نهایی است که سرگرم کننده ترین دلیل آن می آید با یک نوار نشان می دهد. درخواست یک کت (یا در صورت نیاز) از رنگ لهجه به پشت پنل (در روشی مشابه به عنوان قبل) و حذف نقاش نوار در حالی که—صبر کنید—رنگ هنوز خیس است. باور کنید یا نه, این نتیجه در تمیزترین خط. اجازه دهید همه چیز یک شبه خشک و سپس اضافه کردن مورد علاقه خود را در کتاب knickknacks و تقریبا هر چیزی که شما می خواهید برای قرار دادن بر روی صفحه نمایش.که رنگ رنگ دسته کوچک موسیقی جاز خواهد شما را انتخاب کنید برای این پروژه ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

از ما حمایت Behr: ما در حال برجسته مبتدی پسند رنگ پروژه برای هر اتاق در خانه—از به روز رسانی ساده مبلمان چوب با یک پاپ از رنگ برای روشن کردن دیوار خالی با گرافیک stencils. برای این پروژه ما با استفاده از برشته خاکستری و Cellini طلا برای ظریف و در عین حال چشم نواز لهجه قطعه مناسب برای مورد علاقه خود را به صفحه نمایش-ارزش اقلام است. برای این کار حتی ساده تر ما snagged BEHR® Express کیت که ارائه تمام ابزار دستی و منابع شما نیاز دارید برای هر پروژه نقاشی مستقیم به درب خود را. یک نکته آخر: همیشه مطمئن شوید که برای اشاره به دستورالعمل روی برچسب محصول یا بازدید behr.com برای بهترین نتایج.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>