یک راهنمای دستی به عنصر مشترک تعویض

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. ای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


چه و چگونه چگونه ما در حال پخت و پز این روزها به نظر می رسد بسیار متفاوت از آن را فقط یک ماه پیش. به عنوان COVID-19 در ایالات متحده برخی از مواد تشکیل دهنده—از مخمر و آرد به کرم های سنگین و تخم مرغ—می تواند دشوار برای پیدا کردن که آیا شما در حال ساخت محدود اجرا می شود به فروشگاه مواد غذایی و یا تلاش برای به دست آوردن منابع به خود را درب تحویل. که بدان معنی است که ما شده ایم ساخت تعویض چپ و راست با استفاده از آنچه که ما در حال حاضر نگردند ما pantries یخچال و فریزر.

اگر در هفته های اخیر شما خودت تعجب آنچه که شما می توانید مبادله در ملاس آرد ذرت و بسیاری از دیگر مواد تشکیل دهنده اتمام این 19 معمولا خواسته جایگزینی مواد تشکیل دهنده—و آنچه شما می توانید آنها را با جایگزین—زیر.

از فروشگاه ما

1. سس ووسترشر

شما می توانید پیدا کردن سس ووسترشر در لیست مواد تشکیل دهنده برای هر شماره از دستور—از سس استیک به classic meatloaf. خوشبختانه اگر شما لازم نیست که این punchy شربت خانه اصلی نگردند وجود دارد 34 جایگزین شما می توانید مبادله در, مانند سس ماهی و سس سویا و یا شری سرکه.

2. کوتاه

فوق العاده پوسته پوسته پوسته پای, کلاسیک, نان ذرت بلغور جو دوسر کوکی ها—اگر شما در حال پخت چیزی وجود دارد یک فرصت خوب شما در حال رفتن به نیاز به کوتاه شدن. اگر شما لازم نیست که هر گونه وجود دارد بیش از چند جایگزین که شما به خوبی کار می کنند. فکر می کنم: روغن نارگیل و کره و مارگارین به نام چند.

3. شیر تبخیر

بالا بردن دست خود را اگر این برای شما اتفاق افتاده است قبل از: شما باید تمام مواد تشکیل دهنده برای مونتاژ, می گویند [زبانه دار tres leches cake] زمانی که شما متوجه شما از دست رفته شیر تبخیر از دستور العمل های تماس برای. آیا عرق آن است. وجود دارد حداقل 5 قابل اجرا جایگزین از غیر لبنی شیر به نصف و نیمه.

4. دوغ

چند چیز بدتر از بیدار شدن از خواب در خلق و خوی برای پنکیک یا وافل تنها به کشف شما لازم نیست که هر دوغ در یخچال. در سمت تلنگر: چند چیز بهتر از اینکه متوجه شما می توانید یک مبادله ساده فقط با شیر به همراه آب لیمو یا سرکه.

5. ملاس

شربتی محصول جانبی از شکر پردازش ملاس جایگزین می شود برای یک زن و شوهر از مواد تشکیل دهنده شما در حال حاضر ممکن است در دست شما فقط می خواهید به نگه داشتن در ذهن که این طعم را تغییر نسبت مواد تشکیل دهنده شما تعویض در. برای مثال عسل سبکتر در رنگ و خفیف تر در عطر و طعم.

6. شربت افرا

صحبت از شربتی, چیز, شربت افرا, عنصر دیگری است که می تواند احساس بشدت از دست رفته زمانی که شما واقعا به آن نیاز دارند (مانند در صبحانه به عنوان مثال). خبر خوب: شما می توانید یک جایگزین در خرج کردن با شکر قهوه ای و آب و آب لیمو و دارچین.

7. آرد ذرت

آرد ذرت استفاده می شود ده ها تن از راه هایی در پخت و پز و پخت (فکر می کنم: قوام دهنده برای پر کردن پای میوه و یک دوغاب برای سوپ برای شروع). بهترین تعویض بستگی به آنچه شما در حال ساخت است که شکسته می شود را در اینجا:

8. عصاره وانیل

آیا می دانید بهترین جایگزین برای عصاره وانیل به خوبی می تواند نشسته سمت راست در نوار سبد خرید در حال حاضر ؟ بله درست است.

9. سس سویا

"سس سویا می افزاید: شور تخمیر اومامی افزایش به هر آنچه در آن ادویه" می نویسد: مواد غذایی ویرایشگر اما Laperruque. شما لازم نیست به از دست اضافی که پشت سر هم از عطر و طعم فقط به خاطر اینکه شما آن را ندارید—وجود هشت بسیار خوب جایگزین شما می توانید با استفاده از tamari و مایع امینو اسید.

10. تخم مرغ

آن را ممکن است به نظر می رسد غیر ممکن است برای مبادله تخم مرغ را در یک دستور غذا را خوش طعم یا شیرین, اما آن را نمی. در اینجا نه گزینه های مختلف برای شروع:

11. آویشن

وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از آویشن جایگزین که در هیچ زمان و در همه به عنوان یک ماده در واقع بسیاری از آنها به احتمال زیاد در شربت خانه خود را مناسب این دوم. نگاه شما, پونه کوهی.

12. کرم های سنگین

فقط به خاطر شما لازم نیست که هر گونه کرم های سنگین نمی meany, خامه, پاستا, دسر و دور از دسترس هستند. نگاهی به و ببینید اگر شما می کردم یکی از این تعویض دستی:

13. Self-Rising & آرد کیک

ما دیده ایم بسیاری از سوالات در مورد آرد جایگزین های پاپ در جامعه خط تلفن در چند هفته گذشته. خوشبختانه وقتی که می آید به ساخت یک جایگزین برای آرد کیک یا self-rising آرد همه چیز محکم بستن است:

14. براث

ومزه آش به ارمغان می آورد با هم, سوپ پاستاها و بسیاری از غذاهای دیگر شبیه هیچ دیگر—اما وجود دارد مقدار زیادی از به همان اندازه رضایت بخش سواپ شما می توانید بدون به خطر انداختن طعم و مزه از قارچ خشک شده به شراب.

15. پنیر پارمسان

اگر شما فکر می کنم سراسیمگی رنده شده Parm ضروری است برای تکمیل کردن هر ظرف ماکارونی, اما پیدا کردن خود را خارج از بورس (وحشت!), سعی کنید این نرم افزار جایگزین:

16. سس ماهی

در حالی که سس ماهی ممکن است به طور معمول سخت برای پیدا کردن آنلاین و یا در فروشگاه های مواد غذایی گیاه خواران و گیاهخواران جلوگیری از آن به دلایل آشکار است. این که آیا شما با داشتن مشکل تأمین منابع آن و یا خوردن نیست ما رو شما پوشش داده شده:

17. خرده نان

شاید شما از خرده نان یا لازم نیست چیزی است که شما نیاز به تصمیم اونا از ابتدا. اما ترس نه وجود دارد و نه چیزهایی که شما می توانید آنها را با جایگزین, از, خرد شده چیپس به آجیل و دانه ها.

18. لیمو

مزه است که در آن شما می توانید تمام کسانی که فوق العاده مرکبات رایحه از و پیدا کردن یک جایگزین مناسب و معقول می تواند یک چالش. اما ممکن است—بله شما می توانید!—در اینجا نحوه:

19. شربت ساده

شما ببینید شربت ساده تا موسیقی پاپ در همه نوع از دستور العمل های کوکتل—شیرینی آن توازن کردن boozy zing از ارواح. اما اگر شما رو آگاو در شربت خانه, سپس شما یک A+ جایگزین.


آیا شما رفتن به جایگزینی مواد تشکیل دهنده? به ما بگویید که در نظرات زیر!


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن