فوق العاده تازه و فوق العاده Riffable بهار, سالاد مستقیم از مواد غذایی سبک

ما به همکاری با تصاویر مجموعه شراب—نمونه کارها, منحصر به فرد هنری الهام گرفته از شراب که قرار دادن یک پیچ و تاب و در سنت—به اشتراک گذاشتن یک ترد-خامه بهار دستور سالاد از مواد غذایی سبک آنا Billingskog به علاوه شراب او را دوست دارد به نوشیدن در کنار آن است.


آنا Billingskog—محبوب ما مواد غذایی سبک و دستور دهنده—نیروی است. هنگامی که او را مورد رویای شکوه و زیبا تولید و او را به فکر کردن در مورد garnishes بسیار برای قرار دادن در پایان با لمس بر روی یک صفحه twirling اسپاگتی را به یک تصویر کامل لانه و مطمئن شوید شربت افرا-مقداری پنکیک نمی نگاه خیس. در او یک آشپزی جادوگر.

آنا صرف مقدار زیادی از زمان به فکر کردن در مورد دیگر دستور العمل مردم اما چه نشانی از او می خواهم به طبخ برای خودش در خانه ؟ به خصوص در حال حاضر که ما همه صرف زمان بیشتری را در خانه و در آشپزخانه از همیشه.

این بهار, او گفت:, سالاد ها او را از رفتن به.

مورد علاقه خود را دسته کوچک موسیقی جاز: ترکیبی از گیاهان تلخ سبزی و سبزیجات پرتاب در یک puckery لیمو-سس خردل, مجموعه بالای یک مزه labneh گسترش یافته است.

“الهام بخش برای این سالاد است, تمام چیزهایی که می آیند تا حق در آغاز بهار” او می گوید. “در این زمان از سال است که هنگامی که شما برای اولین بار نکات رنگ و تولید, بنابراین, به نظر من رنگ کنید و سعی کنید به عنوان بسیاری از آن را به عنوان زمانی که ممکن است با قرار دادن این ظرف با هم.”

همیشه در حال تغییر ترکیبی از سبزیجات متفاوت خواهد بود با توجه به آنچه در دسترس است برای خرید (یا آنچه که اتفاق می افتد به دروغ گفتن در اطراف یخچال). پس چه چیزی مواجه نگردند در فروشگاه های مواد غذایی است که بیشتر از یک علامت سوال بیش از حد معمول در حال حاضر این riffability کلیدی است. اگر شما می توانید چیزی را پیدا کنید که در لیست مواد تشکیل دهنده شما می توانید به راحتی مبادله در چیز دیگری است; شما فقط می خواهم به نگه داشتن چند دستورالعمل در ذهن به مطمئن شوید که بافت متعادل بماند.

“این همیشه خوب است که چیزی از نوع پایه مانند یک سبزی ریشه” او توضیح می دهد; در این نسخه برای مثال او با استفاده از کودک چغندر. “شما می توانید آن را مکمل با دیگر دلچسب سبزی یا لوبیا (فکر می کنم: بو, هویج, نخود کنسرو شده یا کلم قمری). و سعی کنید به اضافه کردن چیزی است که بیشتر نور و نرم مانند گیاهان, اگر شما می توانید.”

عکس راکی Luten

به سالاد احساس خاص حتی بدون شکستن عرق آنا چند کارشناس راهنمایی در مجمع. او نشان می دهد که در هنگام قرار دادن صفحه شما می خواهید برای شروع با پخش labneh بر پایه استفاده از آن را در پایین نگه می دارد و آن را از وزن کردن سبزی.

برای رسیدن به این منظره swoops و swooshes با labneh آنا با استفاده از این ترفند در هنگام آبکاری: را سست شکل هشت حرکت به شما به عنوان گسترش آن را با یک قاشق. اضافی نم نم باران از روغن زیتون و نم نم حلب فلفل اضافه می کند کمی عمق بیشتر و لمس رنگ. و اگر همه چیز به نظر می رسد کمتر از ایده آل نگه داشتن یک چیز در ذهن او می افزاید: “این همه میخوام تحت پوشش در سالاد بنابراین اگر شما میکشید تا و اصلا آن را دوست دارم شما می توانید آن را با سبزی.”

Imagery Wine Collection's Chardonnay has a bright, crisp style that complements the salad's zippy dressing.
تصاویر مجموعه شراب را Chardonnay روشن و واضح و سبک است که مکمل سالاد را پر از وزوز پانسمان. عکس راکی Luten

صحبت از سبزی به نگه داشتن سبزیجات در سالاد به دنبال فوق العاده پر جنب و جوش او به سرعت dunks آنها را در یخ-آب حمام. به مطمئن شوید که آنها نمی تواند بیش از حد مرطوب یا wilty پس از آن او را “کرک” آنها را با یک حوله برای خشک کردن آنها را قبل از ریختن با پانسمان.

اگر شما رو نخود فرنگی منجمد یا edamame در فریزر کسانی که می تواند علاوه بر این خوب بیش از حد. “من آمادگی آنها را با ذوب یک تعداد انگشت شماری در یک کاسه متوسط با پوشش چند اینچ از آب اجازه دهید آنها را به نشستن در آن وجود دارد تا زمانی که نرم و سپس خشک قبل از ترکیب” او می گوید.

برای تکمیل ظرف او را پور خودش یک لیوان Chardonnay. “وضوح از پانسمان با همه که لیمو باعث می شود که یک بازی خوب به شراب را به نکات ظریف از, بلوط,” او می گوید. “من فکر می کنم کسانی که در تضاد مکمل یکدیگر است.”

از فروشگاه ما

اما در تعطیلات آخر هفته هنگامی که او زمان بیشتری برای روشن کردن ناهار یا شام به مناسبتاو به شما اضافه کردن یک لمس چند اضافی. اول: یک ترد prosciutto تراشه شکوه (با نام مستعار برش prosciutto پخته تا ترد). “این آسان, فانتزی به دنبال ترفند که من استفاده زیادی به عنوان یک آشپز خصوصی و نگه دارید در جیب پشت من,” او می گوید.

او را نیز شلاق تا دسته ای از کبابی چهار نان که پاشیده با پوسته پوسته نمک و رزماری (جایزه: آنها همچنین نیاز به حداقل زمان دبستان). اگر شما (یا نمی توانید پیدا کنید) آرد به تازه flatbread شما همچنین می تواند کوره ضخامت برش از روز نان برای یک مبادله ساده. “شما حتی می توانید با استفاده از نان خود را بسیار سست tartines با کشیدن سس در پایین و انباشته آن را با سبزی و سبزیجات از سالاد” آنا می افزاید.

اگر شما به این مسیر آنا نشان می دهد تلاش آن را با یک Pinot نوآر. “گوشت و شراب قرمز همیشه زوج با هم است و این یک مورد که در آن شما با داشتن یک پروتئین های گوشت رو به جلو—آن را هنوز هم در مورد سبزیجات,” او توضیح می دهد. “یک فندک شراب قرمز مانند یک Pinot نوآر است که یک بازی خوب برای این نوع سالاد از آنجا که آن را نمی خواهد غالب شدن طعم دهنده در غذا است.”

تصاویر مجموعه شراب را Pinot نوآر زیبا عبارات تازه میوه های قرمز و روشن اسیدی است که باعث می شود آن را یک به یک+ بازی برای این prosciutto تراشه صدر سالاد. عکس راکی Luten

هر کدام از آماده سازی شما با یک ماندولین بهترین دوست شما است اگر شما می خواهید یکنواخت قطعه قطعه سبزیجات. “آن را سریع و اگر شما لازم نیست که بزرگترین چاقو و مهارت های آن را می دهد یک اقدام فوری و حرفه ای با نگاه به آنچه شما انجام,” او توضیح می دهد.

برای غذاخوری او را دوست دارد به استفاده از یک صفحه با یک کمی از لب به طوری که “شما می توانید یک سس و شمع سالاد بالا” بدون نیاز به نگرانی در مورد بیت و باب سقوط کردن طرف. “ما دوست داریم به آن را ‘blate’ [یک کاسه/صفحه هیبرید] در مجموعه” او می گوید. واقعا اگر هر یک بشقاب و یا کاسه شما در دست انجام خواهد شد.

اما مهم نیست که راه شما در خدمت این ظرف او می افزاید: نمی استرس بیش از حد بسیار در مورد ارائه—مهم ترین چیز این است که برای لذت بردن از فرایند پخت و پز و آماده سازی خود را (و هر كس را در خانه با شما) چیزی است که هر دو مغذی و خوشمزه است.


مورد علاقه خود را دسته کوچک موسیقی جاز سالاد? به ما بگویید که در نظرات زیر!

ما به همکاری با تصاویر مجموعه شراب—سازندگان خلاق, خوش طعم شراب مناسب برای جفت شدن—به اشتراک گذاشتن فنری ظرف مستقیما از ما سبک غذا: روشن و مزه سالاد شما می توانید ریف در استفاده از آنچه شما در آشپزخانه. هنگامی که ساخت این سالاد هر شب از هفته تصاویر مجموعه شراب را Chardonnay باعث می شود بازی کامل—روشنایی لمونی پانسمان به خوبی با شراب را ترد citrusy طعم. خودتان درمان به ویژه آخر هفته غذا ؟ بالا سالاد با ترد prosciutto چیپس و خدمت با کبابی flatbread به همراه تصاویر مجموعه شراب را Pinot نوآر است که متوازن با پسند رایحه بلوط و دور تانن است. بهترین بخش: شما می توانید هر دو شراب تحویل مستقیم به درب خود را با Drizly.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de