ساده فرانسوی سنت برای فرار از دستمال کاغذی

موج سلام به نام تجاری جدید پنج دو روزمره دستمال!

پنج دو مدیر Kristina واسرمن زده بود الهام بخش برای این پنبه زیبایی در هیچ یک دیگر از…شما حدس زده آن فرانسه است. در حالی که در شهر شوله—تاریخی مرکز پارچه و ظرف و حوله و دستمال—او بر آمد جالب ناهار خوری سنت است. “اعضای یک خانواده در هر حال خود را پارچه دستمال اختصاص داده شده به آنها را برای وعده های غذایی در طول روز و یا حتی چند روز,” او می گوید. او به ارمغان آورد و ایده اصلی و به زودی شروع به توسعه همراه با جامعه ما آخرین پنج دو خط از کشورهای عضو اکو دوستانه محصولات صفحه اصلی.

هنگامی که ما بررسی 1,379 مورد علاقه ما میز کتانی علاقه مندان (شما البته) ما آموخته است که شما در حال حاضر استفاده از پارچه و حوله به طور منظم (bravo!), و است که شما ترجیح می دهند نرم زندگی می کردند-در پارچه (ما هم). ما عاشق شنیدن است که شما فقط به عنوان پرشور در مورد کاهش ضایعات به عنوان ما هستند و زمانی که ما نظرسنجی, در, رنگ, شما, پیشنهاد ما خندق سفید ساده به صورت ترکیبی از رنگ های شاد.

ما گوش.

کیفیت ویژه این دستمال در واقع فرانسه خود را تحت تاثیر قرار. فروشگاه ما خریداران و توسعه دهندگان محصول نمی تواند کمک کند اما با الهام از effortlessness از سبک فرانسوی و تمرکز خود را بر کیفیت و طول عمر, و ما فکر می کنیم این دستمال ضربه علامت گذاری به عنوان با ترکیب مناسبی از ظرافت و عملی است.

که عملی می آید از “اعتماد” از نساجی جهان: 100 درصد پنبه. اما ما به روز کلاسیک به آن آنزیم های ویژه شستشو است که نتایج فوق العاده نرم و احساس و نگاه از کتانی منهای سنگین در چین است. دستمال آمده در شش بازی-همه چیز رنگ—توجه داشته باشید که فهرست با الهام از سجاف جزئیات—از رویایی به صورتی طبیعی کتان پس از هماهنگی با موجود منسوجات (و هر یک از دیگر!) بدون brainer است.

عکس راکی Luten

این دستمال ها سخاوتمندانه به اندازه, به طوری که آنها محافظت از دامان خود را از سوپ دریبل و سس میگذرد. زمانی که دریبل اتفاق می افتد هر چند فقط پرتاب ’em در شستشو. آنها با دوام کافی برای مقاومت در برابر ماشین لباسشویی—با استفاده از سرد به گرم تنظیم مثل همیشه—و آنها نسیم را از طریق یک جست و خیز کردن-خشک کم چرخه مانند کسب و کار هیچ کس.

پس چگونه استفاده از این comme les Français? ما تست آشپزخانه, مدیر, آلیسون Buford حق دارد ایده های. او با استفاده از رنگ های مختلف دستمال سفره برای هر یک از اعضای خانواده (خیلی دوست دارم که چگونه آنها را در شوله) با بازی گاه به گاه شام هر شب معنی هر فرد مسئول برای اجرای آنها از طریق شستشو هنگامی که خاکی. “آنها به اندازه کافی ظریف برای یک محل تنظیم, اما نه بیش از حد تصور برای یک میز پیک نیک” او می افزاید. همانطور که برای انتخاب رنگ او می گوید: “آنها تنها با سن بهتر.”

شما را به سوئیچ از کاغذ به پارچه دستمال چیه ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net