یک متجدد BLT—با توت فرنگی نه گوجه فرنگی

یک کمی بزرگ دستور العمل کوچکترین-امکان لیست مواد تشکیل دهنده و بزرگ همه چیز: عطر و طعم خلاقیت وای عامل. Psst—ما به حساب نمی آوریم و آب و نمک و فلفل سیاه و برخی چربی ها (به طور خاص 1/2 فنجان یا کمتر از روغن زیتون و روغن نباتی و کره) از آنجایی که ما در حال حدس زدن شما باید آن پوشش داده شده است. امروز ما در حال ساخت یک BLT اما بدون T.


BLT ساندویچ بسیار ساده مواد تشکیل دهنده می تواند پنهان. بعد از همه وجود دارد و تنها پنج نفر از آن ها در نام است. بنابراین به من بگویید چه رویکرد خود را:

باید نان نرم و یا تست? بیکن جویدنی یا crackly? کاهو مناقصه و یا ترد? مایو, در خانه یا هلمن ؟ و صادقانه شما حتی نیاز گوجه فرنگی ؟

به طور جدی هر چند. من می دانم که گوجه فرنگی قرار داده و ‘T’ در BLT. که آنها اضافه کردن اوج rosiness, آبدار بودن و شیرینی که به شما اجازه می دانم که دقیقا چه زمان از سال است.

اما همه همان را می توان گفت از توت فرنگی. که ممکن است اضافه کنم در دسترس هستند ماه قبل از گوجه فرنگی.

What beautiful tomatoes! Oh wait.
چه زیبا گوجه فرنگی! آه صبر کنید. عکس Ty Mecham

اگر شما در حال بالا بردن ابرو خود را در توت فرنگی در یک مرزه وضعیت آن فکر می کنم این راه: گوجه فرنگی یک میوه توت فرنگی یک میوه است. گوجه فرنگی قرمز آبدار شیرین; توت فرنگی قرمز و آبدار و شیرین است. گوجه فرنگی های خوشمزه; توت فرنگی خوشمزه است.

مرزه بیکن نیاز نمی شود از این قانع شیرین شریک است. آن را در حال حاضر دوست دارد که قندی با شربت افرا یا پرتاب با ذرت و ماکارونی.

پس از مصرف یک بیکن-کاهو-توت فرنگی آزمون رانندگی (من مرغ-ابتدا مزه یادداشت خواندن “خیلی خوب!!!!”), من از همکاران من آنچه آنها فکر BLR BLT BLS: آیا شما خوردن این ساندویچ ؟ و همیشه به عنوان همکاران من هستند و به هر چیزی را امتحان کنید.

بسیاری از thumbs-up emojis دنبال کرد. “من به این” دانیل Curtis-Williams ما هماهنگ کننده بازاریابی و ساکن بیکن هواخواه گفت. “قطعا آن را امتحان کنید,” ما از بنیانگذاران آماندا Hesser دیگر بیکن فن موافقت کرد. مسلما وجود یک سخت عبور ما از سردبیر Brinda Ayer—اما آیا این تعداد اگر او گیاه خواری ؟ “من نمی خواهد سعی کنید این کار را با توجه به من راه زندگی هستم اما در حمایت از این.” من آن را!

از فروشگاه ما

بر خلاف گوجه فرنگی که قطعه قطعه و ساندویچ بلافاصله توت فرنگی فراموش قدر یک گام اضافی (نگران نباشید در آن طول می کشد را و یا دو ثانیه). پس از نصف یا لاشه اگر آنها gigundo—فصل آنها را با کمی نمک و فلفل و اجازه نشستن در حالی که چیپس بیکن.

خیلی دوست دارم چگونه شکر macerates میوه, نمک, تقویت توت فرنگی’ توت فرنگی بودن و تساوی آب میوه خود را که ممزوج با مایو برای تبدیل شدن به یک شبه پانسمان. و فلفل تأکید می کند که این یک ساندویچ خوش طعم با پیچ و تاب—نه راه دیگری در اطراف.

اگر شما را دوست دارم نتیجه تا آنجا که من شما را سخت فشرده برای پیدا کردن یک ساده تر breezier ناهار یا شام. و اگر هیچ چیز دیگری به آن رسیده بهانه ای برای شروع BLT فصل چند ماه قبل است. شما می دانید حتی اگر آن نمی باشد. مشخصات فنی زبان, یک BLT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>