یک ویروس جدید-برنامه ردیابی Covid-19 هشدار ارائه شده بود به دولت هلند به تازگی اما در حال حاضر رها شده است با توجه به نگرانی های امنیتی.

یک RTL Nieuws گزارش توضیح داد که این برنامه ارائه شد به هلند’ وزارت بهداشت رفاه و اما زمانی که برنامه از کد منبع نوشته شده بود حاضر شد حاوی اطلاعات کاربر که در سرچشمه بود یکی دیگر از نرم افزار (از طریق ZDnet).

مرتبط با: بهترین گوشی های 2020 – 11 بهترین گوشی های هوشمند را برای شما

کد منبع منتشر شد آنلاین برای تعیین اگر برنامه مناسب برای وزارت و برای استفاده عمومی است. اما نگران حضور تقریبا 200 نام کامل درهم کاربر کلمه عبور و آدرس ایمیل ناشی از زنگ و دیدم برنامه کنار.

یک سخنگوی برنامه گفت: اطلاعات بود “به طور تصادفی قرار داده آنلاین” به عنوان شرکت شتاب زده به نرم افزار کد منبع در دسترس برای نظارت عمومی. با این حال اتفاقی بود – و به نظر می رسد بسیار – آن را هنوز هم یک نقض حریم خصوصی نیست و به خوبی جواب برای آینده Covid-19 هشدار برنامه.

این برنامه در اصل در نظر گرفته شده برای کمک به پیگیری و محدود کردن گسترش coronavirus. کاربران می تواند هشدار داد اگر آنها در معرض خطر و یا به روز رسانی وضعیت خود را اگر آنها آزمایش مثبت برای ویروس. این اجازه می دهد دولت به بهتر جمع آوری داده ها در گسترش ویروس و بیشتر به طور موثر اعمال قرنطينه و سایر قوانین و مقررات.

اعتقاد بر این است که بیمه خدمات درمانی در حال کار بر روی یک برنامه مشابه برای استفاده در انگلستان است. امیدوارم این می تواند به کاهش گسترش ویروس در سراسر کشور است.

مرتبط: چگونه برای جلوگیری از گوگل با استفاده از داده های مکان خود را برای آن Covid-19 رفتار پیگیری گزارش

این برنامه آخرین در یک رشته از پیشنهاد راه حل های دیجیتال برای گسترش coronavirus. اما مقامات هنوز برای پیدا کردن قابل اعتماد دیجیتال ردیاب برای جمع آوری داده ها.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im