این مقاله توسط جیمز کلارک در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

خصوصی کلاس اول در ارتش گارد ملی گفته impersonated یک افسر پلیس و سپس به دنبال یک تصمیم بد با بدتر یکی: کشیدن بیش از یک واقعی پلیس.

Phillipp Espique رانندگی از طریق Southport, ایندیانا, نزدیکی, Indianapolis, در, سفید, Ford Taurus, زمانی که او توپ رو در کنار محلی خارج از وظیفه ستوان در مارس 1 و روشن آژیر در تلاش برای به دست آوردن خودرو به جلو و بیش از, با توجه به بیانیه ای از سانفورد اداره پلیس.

پس از افسر حاضر به جلو Espique با سرعت بالا و برش در مقابل وسیله نقلیه خود را در حالی که او در سمت چپ خط. Espique سپس خارج شد ماشین با اسلحه در کمربند خود را برای مقابله با افسر — که در حال رانندگی بود با خانواده اش.

خارج از وظیفه ستوان نیست شناسایی خود به عنوان یک افسر پلیس با این حال او رادیو را به بخش و به نام دیگر افسران برای آمدن به صحنه او به عنوان رله Espique صفحه شماره.

Espique فرار از صحنه قبل از آنها وارد دستگیر شد اما در آوریل 21. او به اتهام جعل هویت یک افسر و ارعاب کیفری حبس و رانندگی بی پروا.

نیویورک پست گزارش روز پنج شنبه که Espique عضو ایندیانا گارد ملی.

این اولین بار نیست او شده است در اخبار هر چند آخرین بار آن را بطور قابل توجهی بیشتر مثبت است. در سال 2018 Espique شد تمرکز از اخبار محلی و داستان پس از او و مرد دیگری ارائه کمک های اولیه به یک زن مبتلا به حمله آسم در بزرگراه.

بر اساس اطلاعات سانفورد اداره پلیس جمع آوری شده در طول تحقیقات کارآگاهان گفت: آنها بر این باورند که Espique ممکن است کشیده بیش از سایر وسایل نقلیه در این منطقه با توجه به گروه ،

این مقاله در ابتدا در ظاهر در کار و هدف. دنبال کار و هدف در توییتر.

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

بله جمهور توييتها تعداد به عنوان مشروع سفارشات مهم نیست که چقدر گیج کننده به نظر می رسد آنها

بیش از 60 قانونگذاران می خواهید برای جایزه جیمز Mattis کنگره مدال طلا

آنچه آن را مانند به زنده ماندن COVID-19 با توجه به شناخته شده ما خدمات عضو مبتلا به این ویروس

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im