یک نابغه میانبر به Weeknight Ragù

هر هفته در نابغه ی دستور غذاها—اغلب با کمک شما!—Food52 مدیر خلاق و مادام العمر نابغه-شکارچی کریستن Miglore است کشف دستور العمل های است که تغییر راه شما طبخ.


Ragùs می کند مراقبه همه چیز با یک سیرک از سبزیجات و گوشت برش به بیت و خورشتی برای ساعت. یا در مقابل: آنها نه ؟

هفته اول پناه در محل در شهر نیویورک سابق Food52 ویرایشگر و زمان نیویورک تایمز ارشد نرم افزار مهندس Nozlee Samadzadeh به من ارسال متن: “من بیشتر نابغه و همچنین قرنطینه پسند شام و دستور می آید از وبلاگ یک نوزاد با وب سایت دارد؟” پس از انجام مشق شب من برای من او در رفت: “چند دیگر وجود دارد گوجه فرنگی-بیکن-رازیانه دستور در اینترنت گسترده تر اما نه مثل این!”

Not like this!
نه مثل این! عکس از جیمز باج

این دستور flouts همه چیز ما در مورد آهسته پختند و سس و به نظر می رسد تقریبا به مقصد به کار می کنند. آن را به شما شمع تقریبا هر عنصر در یک پردازنده مواد غذایی در یک بار (1)—دو تا سه لامپ از رازیانه به همراه بیکن و سیر و چند تند اثرگذارندهها (دانه رازیانه, شیلی, تکه, تازه, رزماری سوزن). سپس شما به طور خلاصه به نرم کردن ریز-mulched بیت در یک ظرف هم بزنید در گوجه فرنگی کنسرو شده و چوب آن را در فر به مدت نیم ساعت در حالی که شما جوش برخی از ماکارونی.

آن را مانند speediest-ممکن است mirepoix (یا sofrito, battuto, و غیره) با برخی از flubber انداخته فقط برای اینکه آن را جالب برای Cuisinart.

من تا به حال بسیاری از سوالات. آیا این مقدار رازیانه تواند مسحور کننده در سس گوجه فرنگی ؟ (نه در کوچکترین.) نمی نپخته بیکن (2) صمغ تا پردازنده مواد غذایی? (جواب منفی به لطف کارآمد تیغه و کسانی که سبزیجات بافر.) آیا ما از دست دادن کنترل دقیق شکل ما سبزیجات خرد شده و گوشت ؟ (بله—اما همانطور که معلوم است این است که یک جای ما می توانید کنترل. بیایید دست گرفتن شانس!)

Control is overrated.
کنترل مبالغه شده است.

که بچه های سایت که در آن Nozlee تصادفا در این دستور غذا را از فروشگاه آنلاین و وبلاگ Babyccino از نویسندگان Lyndsay Bettles یک دستور العمل توسعه دهنده مستقر در دبی است. Lyndsay ماموریت به او نوشت: به من یک ایمیل است که برای تشویق آشپز را امتحان کنید طعم های جدید در ساده ساده-دستور العمل.

“بسیاری از پدر و مادر خجالتی و دور از شدت طعم سبزیجات مانند رازیانه و بیش از حد مطمئن نیستند چه چیزی برای انجام با آنها” Lyndsay به من گفت. “اما وجود دارد تقریبا همیشه یک راه برای طبخ سبزیجات خود را به طوری که بچه ها آنها را دوست دارم.” به عنوان یک سابق ضربه زننده خوار و مادر به یک سال با چشمگیر قدرت برای رشته فرنگی بر روی کف این به من امید میده.

در این مورد رازیانه-y طعم رازیانه نرم و sweetens اضافی-به سرعت بعد از پالس به برف به ویژه در شرکت بیکن و گوجه فرنگی و سیر و رزماری. حجم خالص گیاهی ماده نیز کمک می کند تا سس احساس تازه و پر جنب و جوش در روح شبیه به غنی زبر و خشن طولانی-simmerers اما با استقبال آفتابی تب و تاب بودن.

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای عاشق این سس که در دستی است که به دلیل آن باعث می شود یک مقدار سخاوتمندانه. Lyndsay می نویسد: “ما عاشق این پرتاب از طریق ماکارونی و یا در ترکیب با لوبیا را زمستانی خورش (با مقدار زیادی از نان به mop تا سس).” من استفاده از آن به عنوان یک لایه در پنیر کبابی پیتزا دائم الخمر یک تفتآبپزی پایه برای سبزیجات مانند کدو سبز و عطر و طعم-قدردانی از پروتئین مانند مرغ و میگو. من نیز آن را فوق العاده تند diavolo-سبک قبل از ریختن با ماکارونی و spooning کرم fraîche بیش از بالا. ما ممکن است نیاز به سهولت در رشته پرتاب کننده به آن یکی.

(1) اگر شما لازم نیست که یک پردازنده مواد غذایی, شما هنوز هم می توانید این دستور غذا! برای سال های من با استفاده از یک مینی هلی کوپتر برای دستور العمل های مانند این (و فقط آنها را شکست تا به بسیاری از دسته)—و یا شما می توانید ریز ریز کردن آن را همه در حالی که تنفس عمیق که دو برابر به عنوان مراقبه است.

(2) اگر شما می خواهید به جست و خیز بیکن Lyndsay توصیه سوسیس یا گوشت چرخ کرده یا مرغ به جای آن—و یا حتی ترک کردن گوشت به طور کامل. اگر شما آن را بدون گوشت, آن را نیاز به یک کمی بیشتر چاشنی دودی و نمک (یا فلفل قرمز دودی) خواهد یک راه طولانی بروید.

یک نابغه دستور العمل های به اشتراک گذاری—از کلاسیک آشپزی, یک منبع آنلاین و یا در هر نقطه ، شاید چیزی ایده آل برای مبتدیان ؟ لطفا راه من (و به من بگویید چه بسیار در مورد آن هوشمند) در [email protected]—با تشکر از شما به سابق Food52, ویرایشگر فعلی نیویورک تایمز ارشد مهندس نرم افزار و برای همیشه ستاره نابغه tipster Nozlee Samadzadeh برای این یکی.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>