یک 355 فوت مربع آپارتمان است که باعث می شود بیشتر از هر اینچ

زمانی که من شروع به نوشتن این کتاب کمی از زندگی کوچکمن, کتاب در مورد فضاهای کوچک وجود دارد چند خانه من می دانستم که من فقط به حال به عکس برای این کتاب. در میان آنها یک آپارتمان استودیو است که من تا به حال دیده می شود در O at Home magazine (اپرا در حال حاضر از بین رفته تزئینات مجله). من می خواهم را نجات داد عکس, این کاملا طراحی آپارتمان استودیو برای بیش از یک دهه از آنجا که من آنها را بسیار الهام بخش است. بنابراین من خوشحال بود که من قادر به پیگیری کردن صاحب آلیسا Regas و به خصوص هیجان زده هنگامی که متوجه شدم او هنوز هم زندگی می کردند در همان استودیو این همه سال بعد—و او به سختی به تغییر یک چیز (بحث در مورد طراحی کلاسیک انتخاب!).

زمانی که Regas خریداری غرب روستا آپارتمان نزدیک به بیست سال پیش او نبود حداقل کمی نگران در مورد اندازه آن است. قبل از ظهور بگویید-همه-نوسازی وبلاگ Regas مثل من شده بود این نوع از کسی که کوتاه صرفه جویی در فضا ایده ها از مجلات و کتاب ها برای سال ها و حتی تا به حال به دنبال معماران به درخواست آنها برای خود منابع.

برای او خود را نوسازی او استخدام معمار کنی Payero که به او کمک کرد reimagine در هر اینچ از 355 متر مربع به یک اتاق خواب کامل با یک فضای ناهار خوری و حتی یک پانسمان “،” آلیسا همچنین در آورده یک طراح داخلی برای کمک به تجهیز انتخاب و چیدمان. تلاش مشترک منجر به یک فضا است که به عنوان کارآمد به عنوان یک کشتی کابین, اما فقط به عنوان شیک به عنوان گسترده انبار.

آپارتمان تنها شروع به احساس کوچک هنگامی که جان آلیسا دوست پسر (در حال حاضر شوهر) را به تصویر آمد. در یک تنها-در-نیویورک داستان دوم به همان اندازه استودیو کوچک در ساختمان موجود شد و جامعی آن را—حتی اگر آن را متصل اصلی آپارتمان. فضای اضافی اشاره به عنوان “سالن” استفاده شده است برای سرگرم کننده و برای بازدید مهمانان. آلیسا یک هنرهای نمایشی تولید, بنابراین او نیز آشنایی فضا برای هنرمندان ساخته اند که به سالن خود را در نیویورک پایه در حالی که کار بر روی پروژه های جدید است. در حالی که آن را غیر معمول تنظیم آنها در آنجا ماند در استودیو به دلیل همسایگی و زندگی خود را وجود دارد هرحال درخواست تجدید نظر از یک فضای بزرگتر. در اینجا یک نگاه اجمالی در داخل آلیسا و جان کوچک-اما-شیک زندگی در فضا است.

از فروشگاه ما

ناهار خوری گوشه ساخته شده است در banquette دارای ذخیره زیر تشک بادی مجهزند صندلی: یک فضا برای منسوجات در سمت چپ و پر کردن کشو در سمت راست. سر پنجره بالای غذاخوری اجازه می دهد تا نور به حمام فراتر از آن. این Eames صندلی و Saarenin گل لاله جدول اواسط قرن آیکون.

عکس وستون چاه

تقریبا همه چیز است مینیاتوری در آلیسا آشپزخانه: سینک اقدامات بیست اینچ, ماشین ظرفشویی, هجده اینچ و محدوده بیست اینچ. به دلیل فضای کوچک است آلیسا می تواند سفارشی cabinetry cherrywood شمارنده و لوله ها و وسایل در رویای او علاقه مندیها—یکی از مزایای بسیاری از بازسازی یک فضای کوچک است.

توسط امید بستن برای یک شرکت-قطع هجده اینچ گسترده یخچال آلیسا قادر به جا در یک آشپزخانه کابینت نگه می دارد که آشپزخانه کوچک خود را از غرق شدن با درهم و برهمی. فلزی درب جلو به عنوان یک یادداشت هیئت مدیره.

عکس وستون چاه
عکس وستون چاه

با باز کردن در و دیوار معمار در بر داشت فضا برای ساخت در گوشه قفسه برای آشپزی و آلاچیق است که دارای ده بطری شراب.

عکس وستون چاه

تخریب نشان داد فضای پشت اصلی کابینه پزشکی و Payero طراحی شده یکی از جدید است که پر کردن. سفید پالت و مینیمالیستی شیشه محوطه به کمک حمام را احساس بزرگ.

عکس وستون چاه

سفارشی از کف تا سقف قفسه کتاب طراحی در همکاری با بروکلین بر اساس کابینت ساز پاتریک Weder دارای همه آلیسا کتاب و دو برابر به عنوان یک میز کنار تخت. ساخته شده در کمد لباس جدا از گنجه/پانسمان منطقه است. یکی از درب گنجه آشکار برای تبدیل شدن به یک دو برابر اینه. سمت کمد لباس است که چهره بستر جامد است و طرف که چهره گنجه زیر شلواری و کابینت.

عکس وستون چاه
عکس وستون چاه

با دقت انتخاب مبلمان را به اتاق کوچک زندگی احساس بزرگتر فضا. خروج از ویندوز لخت (آلیسا زندگی در طبقه فوقانی در باغ کنار او ساختمان) نیز گسترش احساس از اتاق. با درب در دو طرف اتاق خواب آلیسا باقی مانده بود تنها با یک کشش از دیوار که لازم سفارشی مبل به تناسب فضا. دو کوکتل جداول ارائه انعطاف پذیری بیشتر و تا فضای کمتر از یک سنتی میز قهوه.

عکس وستون چاه


که یکی از این صرفه جویی در فضا کلاهبرداری خواهد شما را امتحان کنید ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

عکاسی توسط وستون چاه از کتاب کوچک از زندگی کوچک لورا فنتون. تجدید چاپ با اجازه از گیبس اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر