9 نوع از درختان نخل است که رشد در آب و هوای گرم و آفتابی

9 نوع از درختان نخل است که رشد در آب و هوای گرم – باب ویلا

به دنبال یک جدید لهجه گیاه برای چشم انداز خود را? اتمام این جذاب درختان نخل است که اضافه کردن یک لمس استوایی است.

Types of Palm Trees

عکس: depositphotos.com

جزایر گرمسیری از راه دور و جنگل و کویر و دشت و میامی مشترک بصری: درختان نخل. در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری در سراسر جهان کف دست آشنا هستند و گیاهان مفید. مردم با استفاده از درختان برای مواد غذایی و سوخت و فیبر از سپیده دم زمان به همراه درختان نخل بزرگ نگاه کنید در عکس های تعطیلات و یا در حیاط خلوت واحه. اما با بسیاری از انواع درختان خرما در جهان, شما نمی ممکن است فکر در واقع از رشد یک و یا شما ممکن است تعجب که چه نوع از درخت نخل را انتخاب کنید. اگر شما زندگی می کنند در هوای گرم و آفتابی محل, آیا مرطوب یا خشک وجود دارد که یک درخت نخل برای شما.

خانواده گیاهی که شامل درختان نخل Arecaceaeاست بیشتر از نزدیک مربوط به علف bamboos نیلوفر و پیاز نسبت به درختان. این وودی گیاهی, گیاهان شامل بیش از 2500 مختلف درخت نخل گونه است. با توجه به حافظهی بتنی, کف دست, رشد می کنند در هوای گرم و آفتابی مکان در هر قاره ها به جز قطب جنوب. برخی از سرد-هاردی انواع درختان نخل رشد شگفت آور و خارج از منزل در خفیف معتدل مناطق و گونه های متعددی را فوق العاده گیاهان نیز هست. در اینجا ما کشف خواهد شد و نه نوع از درختان نخل است که رشد در آب و هوای گرم.

Types of Palm Trees: Date Palms (Phoenix spp.)

عکس: depositphotos.com

1. نخل خرما (Phoenix spp.)

درست خرما (P. dactylifera) کشت بوده است در خاورمیانه و شمال آفریقا و مدیترانه از زمان های قدیم برای خود شیرین, میوه های خوراکی. در ایالات متحده تاریخ رشد برای استفاده تجاری در آریزونا و کالیفرنیا و نوادا. برخی از ارقام می تواند زنده ماندن در پناه مکان به منطقه 8 و هنوز هم تولید میوه ترین سال است.

دیگر “نخل خرما” یا ققنوس کف دست هستند از نزدیک مرتبط با درست خرما, اما تولید در مقایسه با میوه. تمام ققنوس کف دست مرد یا زن. این کف دست همه را شبیه پر شاخ و برگ و رشد در مکان های خشک. برخی از رشد بسیار بزرگ و دیگران باقی بماند ، این کوتوله تاریخ نخل P. roebeleniiاست یک انتخاب عالی برای houseplant علاقه مندان که می تواند گیاه را با مقدار زیادی از نور خورشید طبیعی است.

USDA مناطق: 9 تا 11

2. زامبی درختان نخل (Zombia antillarum)

زامبی نخل است که از یک چشم انداز زیبا و باغ و نخل و با فن مانند شاخ و برگ و تنه که به نظر می رسد کاهگلی و پیچیده. اما برحذر باشید از بیرون زده و سوزن که مارپیچی بالا تنه که به راحتی می توانید سوراخ کردن پوست است. برآمدگی فرم به عنوان بقایای قدیمی برگ و ساقه است که فوت کرده اند به عنوان شاخ و برگ جدید رشد بالا. این کوچک تجمع خرما بهترین کار در یک محل که در آن دیده می شود اما لمس نیست.

زامبی نخل بومی غرب هند جزیره هیسپانیولا. آن است که به هیچ وجه رایج, اما گاهی اوقات به نظر می رسد در حال رشد در خشک و دامنه های جنگلی و پشته. زامبی کف دست بسیار متحمل به خشکی و بهترین رشد را در خاک شنی را ترجیح می دهند دوره آبیاری در چشم انداز برای بهترین عملکرد. این نخل تولید گل های سفید خوشه در میان fronds در بالای گیاه که به دنبال سفید خوشه های میوه.

USDA مناطق: 10 به 11

3. آسیاب بادی نخل (Trachycarpus fortunei)

Types of Palm Trees: Foxtail Palm (Wodyetia bifurcata)

عکس: depositphotos.com

آسیاب بادی نخل همچنین به عنوان شناخته شده چینی, آسیاب بادی نخل و Chusan خرما یکی از مهمترین و سرد-هاردی انواع درختان نخل. این بومی شرق آسیا رشد می کند به آرامی به 25 فوت قد و 10 پا گسترده ای حتی در مناطقی که زمستان رسیدن به درجه حرارت زیر انجماد. این جور سبز تیره تاج و برازنده تنه لهجه خوب سیاه و سفید, الیاف.

باغبان در آب و هوای سرد که می خواهید برای اضافه کردن یک تماس گرمسیری به چشم انداز خود را پیدا خواهد کرد این آسیاب بادی نخل یک انتخاب عالی است. رشد را در آفتاب کامل و خوب تخلیه خاک. این نخل جفت خوبی با هاردی ترش, گل اختر, زنجبیل و دیگر سرد و هاردی گیاهان گرمسیری.

USDA:مناطق 7 تا 11

Types of Palm Trees: Foxtail Palm (Wodyetia bifurcata)

عکس: depositphotos.com

4. دم روباهی خرما (Wodyetia bifurcata)

دم روباهی نخل محبوب چشم انداز نمونه رشد برای آن plume مانند fronds خود عادت تمیز کردن و جمع و جور متقارن شکل. کف رشد می کند در انفرادی صاف تنه خاکستری به حدود 30 فوت قد و 15 فوت عرض است. پس از گرده افشانی گل ها دم روباهی پالم تولید بزرگ و نارنجی و میوه ها و اضافه کردن به آن ارزش زینتی.

دم روباهی کف دست به سرعت در حال رشد. آنها انجام بهترین زمانی که کاشته شده در خاک با لیبرال مقدار ماده آلی اضافه شده به سوراخ و سپس بارور شده به طور منظم. کف دست می تواند رسیدگی به متوسط خشکسالی به عنوان آنها شروع به بالغ, اما ترجیح می دهم سازگار رطوبت. اگر چه دیگر درختان نخل نیاز به هرس قدیمی, قهوه ای fronds برای حفظ ظاهر تمیز پیر شاخ و برگ به سادگی می افتد ریشه درختان نخل.

USDA مناطق: 10 به 11

5. Caranday خرما (Copernicia آلبا)

Types of Palm Trees: Caranday palm (Copernicia alba)

عکس: istockphoto.com

این مادری آمریکای جنوبی, نخل درختی است کند رشد با شدت سخت تنه شده است که مورد استفاده برای دیوارها و حتی تلفن لهستانی. همچنین شناخته شده به عنوان موم نخل و برگ آن تولید موم که رفته به ساخت, شمع, رژ لب و موم.

در طبیعت Caranday خرما رشد می کند به عنوان بلند که 70 ، در محدوده مادری خود آن اغلب اشکال بزرگ تک گونه های جنگل. اما در چشم انداز آن به طور متوسط حدود 30 فوت قد و 15 فوت عرض است. Caranday خرما رشد می کند انفرادی یک تنه با فن به شکل برگ که رسیدن به حدود 2 فوت عرض است.

USDA مناطق: 9 تا 11

6. دوک خرما (Hyophorbe verschaffeltii)

دوک نخل می آید از Mascarene جزایر اقیانوس هند که در آن رشد می کند به طور طبیعی در چاه-تخلیه خاک شنی. این رشد آهسته کف به ارتفاع 20 یا 25 فوت در چشم انداز با 6 – 10-پا fronds. انفرادی, خاکستری, ringed تنه ضخیم در نقطه میانی. گل ظهور به عنوان سیاه و سفید و یا کرم رنگ و میوه می رسد از نارنجی به قرمز است.

این بسیار عالی پالم برای استفاده به عنوان یک چشم انداز نقطه کانونی با یا بدون underplantings از لهجه گل و شاخ و برگ. دوک کف دست آمده به عنوان گیاهان و انجام بهترین در داخل خانه زمانی که آنها دریافت مقدار زیادی از نور و گردش هوا خوب است.

USDA مناطق: 9b به 11

7. پادشاه خرما (Archontophoenix spp.)

پادشاه نخل نام داده شده به شش نزدیک درخت نخل گونه که همه آنها بومی استرالیا است. شایع ترین و یکی از محبوب ترین کف دست در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری, محوطه سازی, توسط A. cunninghamiana.

پادشاه پالم یک نوع سرعت در حال رشد درخت نخل است که می تواند به 40 فوت و یا بلندتر و 15 فوت عرض است. آن را به یک انفرادی صاف خاکستری-قهوه ای و حلقه دار تنه به علاوه آرامی arching fronds از سبز روشن. تجاری و مسکونی مناظر پادشاه کف دست اغلب رشد در گروه های دو یا سه کارخانه. پادشاه کف دست نیز می تواند کار به عنوان گیاهان اما می تواند دشوار برای رشد در داخل خانه.

USDA مناطق: 9b به 11

Types of Palm Trees:Florida Thatch Palm (Thrinax radiata)

عکس: istockphoto.com

8. فلوریدا کاهگل خرما (Thrinax radiata)

این رشد آهسته نخل با فن به شکل برگ است که بومی جنوب فلوریدا و بسیاری از جزایر کارائیب. فلوریدا کاهگل پالم در نهایت می رسد 20 فوت قد و 10 پا گسترده ای در بلوغ. آن را تحمل خشکسالی و ترجیح می خاک شنی که تخلیه شده است.

فلوریدا کاهگل خرما را به اندازه کوچک و آهسته نرخ رشد آن را به یک انتخاب ایده آل برای فضاهای کوچک است. آن را به خوبی کار می کند به عنوان یک غربالگری گیاه به دلیل رشد آهسته رای دادن و پر پشت عادت در حالی که جوان است. این گیاه در خدمت حیات وحش به عنوان یک گیاه میزبان برای راهب کاپیتان پروانه و یک منبع غذایی و تودرتو سایت برای پرندگان بهبود بومی زیستگاه های حیات وحش.

USDA مناطق: 10 به 11

9. مثلث خرما (Dypsis decaryi)

Types of Palm Trees: Triangle Palm (Dypsis decaryi)

عکس: istockphoto.com

مثلث پالم می شود نام خود را از مثلثی تقاطع در حال ظهور fronds در بالای آن تنه. این رشد غیر معمول عادت برجسته عمودی انباشته از fronds یکی بالای دیگر به عنوان شاخ و برگ جدید پدیدار به طور مستقیم در بالای شاخ و برگ های قدیمی در سه عمودی صفوف.

مثلث خرما رشد می کند در متوسط نرخ کف دست در انفرادی تنه. بلوغ می رسد یک اندازه به طور متوسط از 30 فوت قد و 15 فوت عرض است. آبی-سبز fronds می تواند رشد به 10 فوت. بومی خاک های فقیر در جنوب ماداگاسکار, مثلث نخل رشد در شرایط خشک است. این گل های زرد کوچک راه را به 1 اینچ تخم مرغ به شکل میوه سبز است که رسیدن به سفید است. مثلث پالم باعث می شود یک چشم انداز زیبا لهجه یا نمونه گیاه.

USDA مناطق: 10 به 11

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>