9 نوع از داخل درختان میوه شما می توانید رشد در اتاق نشیمن خود را

وجود دارد تزئینی گیاهان و سپس وجود دارد گیاهان خوراکی که شما تمایل به در یک آشپزخانه کوچک باغ. اما آنچه در مور

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 اردیبهشت 1399

وجود دارد تزئینی گیاهان و سپس وجود دارد گیاهان خوراکی که شما تمایل به در یک آشپزخانه کوچک باغ. اما آنچه در مورد در بین?

اگر شما به دنبال برای یک کارخانه داخلی که هر دو تزئینی و خوراکی نگاه به جهان از درختان میوه! در حالی که بسیاری از رشد به enormous وحشی و بومی دائمی شرایط آفتابی وجود دارد تعدادی از کوتوله گیاهان که فقط خوب انجام خواهد داد—و حتی میوه—در یک قابلمه بزرگ در اتاق نشیمن خود را. خواسته ما برای رای اعتماد از Bloomscape گیاه مادر جویس ماست که مجهز به 40 سال از دانش گیاه—و یک دوز سالم از شهود. "آن است که بسیار ممکن است برای رشد درختان میوه در داخل خانه! اما بهتر است به خرید گونه کوتوله (به اندازه) و اکثر درختان بالغ (سریع تر باردهی بار) در دسترس," او می گوید.

اکثر درختان میوه, او می افزاید: نیاز به روشن خورشید در حدود 6-8 ساعت در روز در تمام طول سال های طولانی به حال با میوه. "اگر شما در خانه خود را که در آن شما می توانید آن را به اندازه کافی نور را در نظر بگیرید با استفاده از یک نور رشد و یا قرار دادن درخت میوه خود را در خارج از منزل در طول ماه های تابستان" او می گوید. همچنین مهم است به یاد داشته باشید: استفاده از یک گلدان با سوراخ زهکشی وجود دارد که هیچ آب ساخت تا در پایین گلدان که باعث پوسیدگی ریشه.

مراقبت مناسب و شرایط (و قابل اعتماد مهد کودک برای یافتن منابع آنها!) فوق العاده مهم است اگر شما می خواهید سرپوشیده میوه درخت رستگار, اما ما باید اعتماد به نفس خود را درایو. در اینجا یک پرایمر در درختان میوه است که شما می توانید رشد در داخل خانه و چه مقدار نور و آب هر یک نیاز به رشد.

1. انجیر

Now that you've seen this stunner, will you ever go back to fiddleleaf?
در حال حاضر که شما را دیده ام این گیج کننده شما همیشه بازگشت به fiddleleaf? عکس توسط یکی دیگر از سالن (از طریق Riazzoli)

میوه ؟

اگر شما می خواهید یک درخت انجیر که میوه ها هدایت روشن تزئینی fiddleleaf—که حتی نمی خواهد آن را در نظر بگیرید. به جای انتخاب یک رقم مانند قهوه ای ترکیه (همچنین به عنوان شناخته شده Negro لارگو یا Aubique Noire) یک گیاه مادر مورد علاقه شخصی که تحمل هرس سنگین است خود گرده افشانی و رشد می تواند در داخل خانه. آنها جوانه بسیار مستطیلی برگ.

کاشت و مراقبت از

اندازه گلدان شما انتخاب می کنید عامل به چقدر بزرگ و سازنده خود را در درخت می شود (انتخاب کردن برای یک بزرگتر زمینی برای بیشتر میوه های کوچکتر اگر شما نیاز به درخت انجیر به ماندن کوچک). "این درخت نیز ترجیح میدهد یک خاک لومی-ترکیبی از خاک رس و شن و ماسه می گوید:" ماست. آب آن را در مورد یک بار در هفته تا زمانی که آن بیرون می آید از سوراخ زهکشی و هرس هنگامی که آن را به عنوان بسیاری از فوت قد بلند به عنوان شما می خواهید. ماست همچنین توصیه misting به طور منظم پس از انجیر ترجیح می دهند یک مرطوب محل به رشد است.

زیستگاه

در حالی که غیر قابل خوردن انجیر درختان خوب انجام دهد در غیر مستقیم نور خورشید خوراکی رقم خواهد نیاز به قرار داده شود و در نور—سمت راست در خط شمالی قرار گرفتن در معرض ایده آل خواهد بود. آنها نمی مانند سرما در همه, بنابراین آنها را نگه دارید به دور از drafty درب و پنجره.

2. لیمو و 3. لیمو و 4. پرتقال

میوه ؟

اگر شما می خواهید به رشد مرکبات در داخل انتخاب کردن برای یک کوتوله رقم که خود pollinates مانند Meyer Lemon (که خود گرده افشانی می کند و نیازی نیست که مقدار گرما به رسیدن میوه) یا آهک; آنها در عملکرد سریعترین محصول و گیاه خواهد ماند یک اندازه قابل کنترل. "کافر یا Key Lime (سلام پای) نیز هر دو خوب کوتوله انواع درختان لیمو می گوید:" ماست. برای پرتقال و نگه داشتن یک چشم را برای میگو درختان—میوه بسیار ترش (بیشتر شبیه به یک لیمو یا لیمو ترش)—که بهترین برای رشد در محیط داخلی شرایط. ماست با استفاده از این پرتقال اغلب در پخت و پز. به علاوه آنها زرق و برق دار, دکوراسیون و سرچشمه عطر خوشمزه.

کاشت و مراقبت از

بهترین خاک برای رشد سالم درختان مرکبات است که کمی اسیدی و لوم مبتنی بر (به معنی 2:2:1 شن و سیلت و رس). آنها نیز مانند تعداد زیادی از رطوبت در هوا—تا 50 درصد رطوبت ایده آل!—اما شما می توانید شبیه سازی است که محیط زیست با spritzing آنها را به طور منظم با آب از یک بطری اسپری و یا با قرار دادن آنها در نزدیکی دستگاه های مرطوب کننده. همچنین بهتر است برای حفظ این خاک همیشه کمی مرطوب و نه اجازه دهید آن را خشک به طور کامل. (زمانی که آبیاری توجه داشته باشید که درختان مرکبات ترجیح می دهند ولرم ولرم متوسط به انجماد سرد است.)

زیستگاه

جای تعجب نیست در اینجا: مرکبات گیاهان نیاز به یک تعداد زیادی از نور خورشید—8 تا 12 ساعت پس از آن هر روز. محل درخت خود را در پر آفتاب ترین پنجره نقطه شما—بهتر است اگر آن را به یک اتاق با قرار گرفتن در معرض دو (جنوب و جنوب شرق می گویند). و اگر شما هر گونه فضای آنها می خواهم قدردانی از چند ماه در هوای تازه اگر شما یک تابستان خوشبو.

بیشتر: یک هفته از دستور العمل های شام با الهام از یک کیسه مایر لیمو.

از فروشگاه ما

5. زیتون

میوه ؟

خود گرده افشانی و پرکار (یک درخت می تواند به عنوان بسیاری از 20 کیلو میوه از یک سال) و درختان زیتون و آیا نیاز به مراقبت بسیار در مقایسه با سایر درختان میوه. هنگامی که برای خرید سرپوشیده درخت زیتون, نگه داشتن در ذهن است که بسیاری از ارقام صرفا زینتی معنی آنها را نمی خواهد اما بزرگ وجود گونه های داخلی است که: در نظر گرفتن یک Arbequina—است که با رشد آهسته و قطره ای آب از طریق برگ (به نام "گریه")—و یا یک Picholineکه درست تر.

کاشت و مراقبت از

داخل درختان زیتون تنها نیاز به آبیاری زمانی که بالای اینچ از خاک خشک شده و کمتر در پاییز و زمستان هنگامی که آنها را به یک استراحت.

زیستگاه

یک درخت زیتون نیاز به حداقل شش ساعت از جامد نور خورشید در هر روز. محل آن را در نزدیکی آفتابی جنوبی-رو به پنجره (اما نه بیش از حد نزدیک یا برگ خواهد غذا را سرخ کردن).

6. آوکادو

میوه ؟

روشن می شود آن را بسیار سخت برای به دست آوردن یک محیط داخلی آووکادو درختی به میوه اما غیرممکن نیست. به جای رشد یکی از بذر است (گودال—نگاه کنید به بالا سمت چپ) به دنبال یک پیوند استارت گیاه است که برخی از بافت از یک درخت می کند که تولید خوب مزه میوه. به طور طبیعی درختان کوچک—مانند Wurtz, گوئنو Whitsell—بهترین شرط بندی شما و آنها نمی باید متقابل گرده افشانی به میوه.

کاشت و مراقبت از

اضافه کردن برخی از شن و ماسه به پایین یک قابلمه را پر کنید و به طور منظم با خاک گلدان مخلوط را به درخت خود را دریافت نمی کند پا خیس و آب آن را به طور منظم و بدون اجازه از خاک دریافت sopping ، میوه رسیده را می توان در سمت چپ حلق آویز بر روی درخت برای چند هفته.

زیستگاه

فصل گرم, گیاهان, آوکادو مانند مقدار زیادی از نور. درست در خط جنوبی پنجره بهترین شات خود را در آن پیدا کردن یک مکان شاد!

7. موز

عکس هاردی Tropicals

میوه ؟

برخی از درخت موز تولید میوه خوراکی در حالی که دیگران تولید میوه شما نمی توانید خوردن و دوباره, شما می خواهید برای دریافت یک کوتوله گیاهی—مانند سوپر کوتوله کاوندیش یا کوتوله قرمز—به طوری که آن را نمی کند رشد بیش از حد بزرگ است. آنها خود پربار معنی آنها نمی نیاز به یک گرده افشان.

کاشت و مراقبت از

خود درخت موز را خاک باید سبک و ذغال سنگ نارس-y; بارور آن را ماهانه به نگه داشتن آن در حال رشد قوی است. آنها مقدار زیادی از آب خود را به دلیل زیادی برگ, اما شما می خواهید به اجازه دهید خاک خشک به طور کامل بین waterings. برگ می تواند misted برای شبیه سازی آب و هوای مرطوب.

زیستگاه

بسیاری از روشن غیر مستقیم نور خورشید است بنابراین آن را راه اندازی در نزدیکی جنوب رو اگر قرار گرفتن در معرض ممکن است. چرخش گیاه به صورت دوره ای به طوری که همه طرف نور.

8. زردآلو

میوه ؟

دوباره, شما می خواهید به انتخاب کردن برای یک کوتوله زردآلو درخت (بین دو و پنج فوت قد در اکثر, اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان!) اگر شما در حال رشد آن را در داخل خانه. "مورپارک و Goldcot هستند توصیه می شود من کوتوله انواع درختان زردآلو می گوید:" ماست. آنها همچنین می توانند کوچک نگه داشته شده با هرس به طور منظم. اگر شما خرید یک جوان درخت (به عنوان مخالف به رشد یک درخت به شکل یک گودال) و با مراقبت مناسب می تواند شما را با خوردن زردآلو به عنوان به زودی به عنوان سال اول.

کاشت و مراقبت از

"هر دو مورپارک و Goldcot ترجیح می دهند بطور دنج قرار گرفتن گلدان را با خاک لومی-ترکیبی از خاک رس و شن و ماسه می گوید:" ماست. همچنین توصیه می شود مخلوط کردن کمپوست یا کود دامی به خاک به عنوان این خواهد شد اضافه کردن مقدار زیادی از مواد مغذی است که ترویج رشد سالم. آب به طور منظم تا خاک خشک نشده است.

زیستگاه

اگر شما می توانید خود را زردآلو درخت حدود شش تا هشت ساعت نور روزانه و حتی غیر مستقیم آن باید خوشحال باشید. در نظر بگیرید به خوبی روشن جنوبی-رو به پنجره منطقه—و در نظر گرفتن خرید رشد چراغ اگر شما فکر می کنم آن می تواند با استفاده از کمی بیشتر از افزایش است.

از فروشگاه ما

9. توت

عکس Logee را

میوه ؟

بله شما آن را حدس زده: یک کوتوله درخت توت است بهترین اگر شما در حال رشد آن را در داخل خانه. انتخاب کردن برای یکی مثل کوتوله Everbearing. میوه از یک درخت توت که چیزی شبیه توت اما کوچکتر باید به عنوان به زودی به عنوان آن را رسیده و درخت میوه عرضه خواهد رسیدن در طول زمان به جای همه در یک بار.

کاشت و مراقبت از

به طور منظم گلکاری خاک خوب کار می کند به عنوان خواهد شد به طور منظم آبیاری! درختان توت در حال رشد آهسته و مانند جادار گلدان.

زیستگاه

گرم و نور گیر, رو به آفتاب, فضای بهترین ها را برای خود درخت توت; حرکت آن را به یک نقطه با قرار گرفتن در معرض از بهار از طریق سقوط اگر ممکن است.

مورد علاقه خود را داخل درخت ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!
این مقاله در اصل منتشر شد در بهار سال 2016 و ما در حال اجرا آن را دوباره به خاطر ما عشق سبز داخل خانه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن