9 دفتر خانه تنظیم است که WFH نوع…دوست داشتنی

در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


اگر شما مانند بسیاری از ما در Home52 تیم شما ندارد و لوکس از یک اتاق اختصاصی است که می تواند به عنوان دفتر خانه خود را. شاید در حال حاضر فضای کاری خود را یک گوشه ای از نیمکت خود را و یا nightstand خود را و یا یک پشته از کتاب ها در بالای یک رادیاتور یا لاغر کشش کنار سینک آشپزخانه. هر کار می کند! هنوز هم ما می خواهم سرمایه گذاری است که chiseling را تعیین فضای کاری مهم نیست که چقدر کوچک بدون توجه به جایی که شما می توانید فشار آن را در—حتی یک گوشه از اتاق خواب و یا تحت اللفظی گنجه—باعث می شود تفاوت. آن را به کمک یک فضایی که سازمان یافته و متفکر خلاق و زیبا به صرف روز خود را در بیش از حد.

در اینجا نه دفاتر ما به تازگی متوجه شده ام که ثابت کند که شما می توانید در واقع فشار های کاربردی و بسیار خوب به دنبال فضای کاری در هر نقطه. نکته این است که بیش از حد شما احتمالا همه چیز شما نیاز به آنها را ایجاد کنید: همه شما نیاز به روشن سطح یک پنجره یک صندلی راحت و شاید یک شمع یا دو.

مناسب میز نیاز نمی شود مربع (یا مستطیل). ما عشق جذاب دور کاری طراح کتی Hackworth راه اندازی به عنوان یک فضای خلاق برای دخترش—و فکر می کنم آن را دوست داشتنی در اتاق کار بیش از حد.

در اینجا یک دفتر خانه راه اندازی است که هر دو عملکردی و زیبایی شناسی از طریق هلند مبتنی بر Instagrammer Sanne هاپ. توجه داشته باشید همه از کاه اما زیبا سازی: یک شکاف باریک در زیر دسکتاپ برای ذخیره سازی نوت بوک میخ راه آهن برای حلق آویز ملزومات است. (و در اینجا Sanne بچه دوستانه نسخه باید آنهایی که کمی شما نیاز به یک فضای کاری بیش از حد.)

معمار و وبلاگ نویس هالی Beechener متناسب با یک itty-bitty میز وضعیت به پشت آفتابی اتاق خواب—رنگ سبز دیوارها مقدار زیادی از نور طبیعی و کمی houseplant نگه داشتن آن احساس روشن و بی سر و صدا و نه تنگ.

یک فضای کاری در زیر پیش امدگی لبه بام با Instagrammer @بسیار معروف جنسیت آشپزخانه.liebe نمی تواند ساده تر اما می شود یک مکان دوست داشتنی برای کار به لطف چند در نظر گرفته اشیاء و یک زن و شوهر از شمع.

همه شما نیاز به ایجاد یک محیط کاری است که یک میز و یک صندلی—اما آن را طراحی و شایسته به عنوان آن Carpentier
آیا در مهمان خانه در آرلس فرانسه کشف از طریق جامعه و خانواده.

ریزه اندام خروس بزرگ پیاده روی در گنجه می شود یک مینی توسط بلاگر اورسولا کارمون. مورد علاقه ما ؟ شما می توانید درب را در محل کار در پایان روز.

یک قفسه فقط باریک به اندازه کافی برای یک لپ تاپ (و یک فنجان چای) توسط سیدنی بر اساس Studio گورمن.

حل و فصل پایین به کار است فقط یک کمی آسان تر زمانی که دفتر خانه احساس می کند دعوت. در خانه کاری از طراح و وبلاگ نویس سارا ون Peteghem از Coco Lapine های تک رنگ طرح می رود راه طولانی ،

مورد علاقه منشی-در-یک-گوشه لندن-بر اساس 2LG استودیو. با وجود دراماتیک نتیجه نهایی آنچه که ما در مورد این است که آن را تنها طول می کشد می توانید از رنگ نگاه کنید. رنگ داخل گنجه استفاده نشده (و داخل درب بیش از حد) برای تعجب هر زمان شما برای باز کردن درب برای رسیدن به محل کار. (رنگ مجموعه “دفتر” جدا از بقیه از اتاق بیش از حد.)


آنچه شما انجام می دهند خود را WFH وضعیت بیشتر سرگرم کننده/سازنده است ؟ در نظرات به ما بگویید!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>