9 خطرات کمین در خانه خود را تامین آب

در حالی که آب سخت نیست یک خطر به سلامت خود را ویران می تواند در وسایل لوله کشی. و همچنین آن برگ رسوب در لوله ها و تامین آب و خطوط است که کاهش جریان آب و حتی می تواند به کوتاه شدن زندگی خود لوله کشی و لوازم جانبی. اگر خانه شما دارای آب سخت می آید و توسط آن به طور طبیعی. به عنوان آب زیرزمینی از طریق جریان های مختلف سنگ و خاک تشکل آن را جذب کلسیم و منیزیم ترکیبات حمل آنها به سفره های آب. سختی یا نرمی آب دارای میزان کربنات کلسیم آن شامل اندازه گیری میلی گرم در لیتر (mg/L) است.

• نرم آب: کمتر از 60 میلی گرم/L

• آب نسبتا سخت: بین 61 تا 120 میلی گرم/L

• سختی آب: بین 121 و 180 mg/L

• بسیار سخت آب: بیش از 180 میلی گرم/L

آب است که آزمون نسبتا سخت یا سخت تر است کاندید مناسبی برای نمک-رایگان نرم کننده آب مانند FutureSoft® نمک-رایگان نرم کننده آب (در دسترس از st albans). در حالی که نمک مبتنی بر نرم کننده آب شده اند در اطراف برای چند دهه, st albans جدید نمک-رایگان سیستم با استفاده از یک فرایند شناخته شده به عنوان “الگو کمک تبلور” (TAC) که تبدیل کلسیم و دیگر مواد معدنی به ضرر میکروسکوپی کریستال که نه پایبند به وسایل و لوازم. پس از آن مواد معدنی حذف شده اند این است که جریان آب را از لوله ها خواهد بود نرمتر.

istockphoto.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>