82 هوابرد سربازان مستقر به DC منطقه شروع به ترک

واشنگتن — چند صد فعال-سربازان وظیفه در آورده به کمک در صورت نیاز با ناآرامی های مدنی در این کشور پایتخت را ترک واشنگتن روز شنبه فقط یک روز پس از ابتدا خروج برنامه ریزی شده بود ناگهان به تعویق افتاد.

سربازان با 82nd Airborne Division نگه داشته شده است در پایگاه های نظامی در خارج از شهر و در حال حاضر بازگشت به فورت براگ, N. C., به گفته یک مقام دفاعی که صحبت خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد قریب الوقوع نیروهای نظامی جنبش. این مقام گفت: وزیر دفاع علامت Esper را تایید کرده است حرکت می کند.

روز چهارشنبه مقامات وزارت دفاع تایید سفارش برای ارسال سربازان اما فقط چند ساعت بعد Esper معکوس تصمیم نگه داشتن آنها را در خارج از شهر به صورت یک روز در میان تنش های رو به رشد با بیش نظامی پاسخ به اعتراضات.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی به اسوشیتد پرس گفت که به او گفته شد در مورد برگشت پس از Esper با حضور در جلسه ای در کاخ سفید روز شنبه و پس از دیگر داخلی پنتاگون بحث. مک کارتی گفت: به اعتقاد او این تغییر بر اساس اطمینان به اندازه کافی وجود دارد حمایت نظامی در منطقه برای پاسخ به هر گونه اعتراض به مشکلات در صورت نیاز.

چهارشنبه شب مشخص شده سومین شب از صلح آمیز تظاهرات در واشنگتن ،

سربازان برای اولین بار فعال وظیفه را ترک کنند. باقی مانده از فعال-سربازان وظیفه در حال انتظار برای دریافت کشیده در روزهای آینده اگر شرایط اجازه دهد. فعال-سربازان وظیفه در دسترس بودند اما مورد استفاده قرار نمی در پاسخ به اعتراضات.

در مورد 1300 فعال-سربازان وظیفه آورده بودند به منطقه پایتخت در اوایل این هفته به عنوان تظاهرات در شهر خشونت تبدیل شد. این اعتراضها پس از مرگ در ایالت مینه سوتا یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه.

فعال-وظیفه واحد خواهد شد که آخرین باقی می ماند در حالت آماده باش است و ارتش 3 هنگ پیاده نظام است که به طور معمول قابل مشاهده به عنوان سربازان که ایستاده در آرامگاه سرباز گمنام. نیروهای شناخته شده به عنوان گارد قدیمی هستند و بر اساس نزدیک به سی در فورت مایر ویرجینیا شده اند و در 30 دقیقه هشدار وضعیت. آنها ادامه خواهد داد به آماده برای پاسخ به هر گونه شرایط اضطراری در منطقه در عرض نیم ساعت برای تا زمانی که مورد نیاز است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>