8 راه من آموزش من 5 ساله برای کاهش ضایعات

یک صفحه کامل یک ستون در مورد زندگی خانوادگی و با کمک نویسنده لورا فنتون که به کاوش در تقاطع زندگی پایدار و طراحی خانه را از طریق یک چشم مادر.


من همیشه خودم در نظر گرفته یک بیت از یک درخت-hugger ندارد اما تا زمانی که من در انتظار فرزند من است که من کردم جدی در مورد تلاش برای کاهش ضایعات و انتشار کربن است. صحبت کردن با دیگر پدر و مادر من متوجه شدم این است که یک تجربه مشترک: به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به فکر کردن در مورد فرزند خود را عمر شما را در درک چقدر مهم است برای حفظ و حفاظت از منابع سیاره ما. جالب اینجاست که داشتن یک فرزند نیز بلافاصله باعث می شود آن را سخت تر به زندگی می کنند یک کم زباله های زندگی (سلام پوشک یکبار مصرف و یک جریان بی پایان از پلاستیک!).

اقامت شرکت ما کم زباله اصول شده است حتی سخت تر از خانواده شروع شد و پس از اقامت در خانه, بخشنامه ها, تمرین های اجتماعی فاصله و افزایش اقدامات بهداشتی, اما من نمی خواهم به فکر می کنم که ساخت انتخاب سبز اختیاری است هنگامی که بار سخت است. امید من این است که اگر کمپوست, مرمت, خرید, دست دوم و درگیر شدن در فعالیت همه “عادی” به پسر من و همسالان خود—به جای “جایگزین”, “هیپی” همه چیز برای انجام—ما رو بهتر در آینده ای پایدار. خانواده من eco اصول آزمایش شده است (و شکسته!) در بسیاری از موارد به تازگی اما این تجربه من را ترک کرده است و حتی بیشتر متعهد به ساخت زیست محیطی گزینه های هر روز. در اینجا برخی از راه های که ما هنوز در تلاش برای زندگی بیشتر به آرامی بر روی زمین است که شما می توانید سعی کنید بیش از حد:

امید من این است که اگر کمپوست, مرمت, خرید, دست دوم و درگیر شدن در فعالیت همه “عادی” به پسر من و همسالان خود—به جای “جایگزین”, “هیپی” همه چیز برای انجام—ما رو بهتر در آینده ای پایدار.

1. ترمیم و فراموش

مصرف کمتر و نگه داشتن چیزهای از دفن زباله یکی از راه های کاهش ضایعات و ما رد پای کربن. ما اتاق و هیئت مدیره مبل (در بالا دیده می شود) خواهد بود 10 سال در این تابستان است و شروع به نشان دادن آن سن. به جای رها کردن آن در یک موسسه خیریه محلی و یا ارسال آن به محل دفن من eyeing جایگزینی پوشش یا از تولید کننده و یا شاید چیزی jazzier از Comfortworks. من لحاف که به دنبال yellowed ممکن است یک تازه کردن با یک DIY کراوات رنگ پروژه. همان روح امر به ما لباس: الهام کاترینا Radabaugh نویسنده مرمت مسائل من دوخته من شلوار جین پاره پاره shashiko-سبک. مصمم به خرید یک مجموعه دوم از اندازه 5T شلوار زمانی که من می دانم که پسر من در حال رفتن به آنها را بزرگ تر شدن هر روز من یک جفت کردن و استفاده از آن برای پچ بقیه سوراخ-y زانو شلوار.

2. فشار مکث می خواهد در

در پایان سال گذشته من متوجه شدم که به راحتی از خانواده من عضویت به خرده فروشان آنلاین است که ارائه می دهیم حمل و نقل رایگان تا به حال منجر به ما سفارش بسیاری از مسائل ما واقعا نیاز دارید. بسیاری از چیزهایی که ما در خرید آنلاین انجام شده می تواند بدون و یا خریداری شده از یک فروشگاه محلی. بنابراین تصمیم گرفتم که من می خواهم سعی کنید به فروشگاه بیشتر به صورت محلی و به طور مستقل در سال 2020 است. ما همچنین قرار دادن یک توقف حداقل 24 ساعت در هر خرید آنلاین. سه ماه گذشت و خیلی هموار اما چسبیده به من “فروشگاه کوچک” پیمان شده است سخت تر با کروناویروس خاموش شدن ناگهانی در سراسر کشور است. این کار بیشتر طول می کشد برای پیدا کردن همه چیز در جای دیگر و شوهرم ابراز نا امیدی در قیمت های بالای حمل و نقل از برخی از مغازه ها اما من فکر می کنم آن را به ارزش آن را به نگه داشتن آن دسته از کسب و کارهای کوچک در اطراف به خصوص آنهایی که آجر و ملات مکان هایی که جوامع ما غنی تر است.

3. سرمایه گذاری در بهترین

وقتی پسرم کوچک بود, تفاوت بین و کم هزینه لباس مارک ها و گران تر از آنهایی که سخت بود به اطلاع زیرا او از لباس قبل از ساییدگی و پارگی می تواند نشان می دهد. در حال حاضر که او باقی می ماند در یک اندازه دیگر, من می توانید ببینید که چه کسانی دلار اضافی در حال خرید: تمدید عمر مفید. این شده است یک یادآوری برای من در مورد تمام چیزهایی که ما برای خرید خانه ما: در حالی که آنها ممکن است بیشتر هزینه در صف مقابل به خوبی ساخته شده چیز طولانی (گاهی اوقات حتی یک عمر) و در نتیجه هزینه کمتر در طول زمان است.

4. فروشگاه دست دوم

من یک زن است که دوست دارد چیزی بیش از یک صبح صرف شده در یک بازار کک. از آن خواهد شد در حالی که قبل از ما همه مالش آرنج بیش از اصطبل از مبلمان پرنعمت, دوباره, اما من هنوز هم خرید دست دوم. زمانی که من نیاز به یک کتاب برای تحقیقات به تازگی خریداری شده از آن استفاده می شود و کتاب فروش آنلاین و هنگامی که ما در نهایت مجوف در خرید PJ ماسک خودرو پسر من درخواست شده است برای پس از کریسمس به من دستور داد آن را از eBay. هر تابستان لباس ما نیاز را از بازار دست دوم آنلاین.

نگه دارید تا با محیط زیست دوستانه لباس های شسته شده روال

ماندن در منزل در واقع ساخته شده آن را آسان تر به چوب به شستشو در آب سرد هوا-خشک کردن همه چیز و اجتناب از پاک کن خشک در تمام هزینه. پس از سازگار با محیط زیست آگاهانه معمول دو برابر پایداری تاثیر: ما با استفاده از انرژی کمتر و آب و محصولات تمیز کردن زمانی که ما فکر بودن و لباس های ما طولانی تر زمانی که آنها در معرض مهربان شویی. به علاوه من ممکن است یک outlier اما چیزی وجود دارد تا رضایت در انجام لباس های شسته شده با مراقبت.

فروشگاه فله-ish

در حالی که ما نمی توانیم فهرست فله راهرو ما در فروشگاه مواد غذایی محلی در حال حاضر ما هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای کاهش ضایعات بسته بندی با ما در ارتباط غذایی است. من همیشه برای انتخاب بزرگترین کانتینر به دلیل اندازه های بزرگتر استفاده کمتر از مواد همتایان کوچکتر خود را. به علاوه ما هنوز هم در فروشگاه برای بیشتر غذاهای کامل به جای پردازش بیشتر آنهایی که وجود دارد هیچ فردی لفافه و بسته بندی بیش از حد (هر چند توجه پسر من درخواست های مکرر برای رشته پنیر). من هنوز هم آوردن خود من کیف به فروشگاه. بهترین از همه, من در بر داشت راه برای نظم مورد علاقه من مواد فله مانند عدس از بی غذایی طبیعی و آرد از کشاورز زمین آرد (ما سفارش از طریق لوئیس صبر کشاورز شبکه) خواهد بود که در آن گنجانیده شده به من شربت خانه, زیر روال جلو می رویم

ارتباط با مزارع

دیدن و خواندن در مورد اثرات موج دار شدن از همه گیر باید تقویت تعهد من به مواد غذایی محلی, بنابراین من در تلاش برای انجام بخشی از من برای کمک به نگه داشتن کشاورزان در مقیاس کوچک در زمین های خود را. خانواده من یک دیرین عضو یک CSA (جامعه حمایت کشاورزی) مزرعه و ما برنامه ای برای ادامه برای حمایت از ما CSA و تمام فروشندگان محلی ما در بازار کشاورز—حتی اگر آن را به معنی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی را انتخاب کنید تا ما تولید کند. ما نیز اهدا به ما مواد غذایی محلی بانک برای کمک به خانواده های دیگر ماندن تغذیه در طول این بحران است.

رشد چیزی

از آنجا که ما زندگی می کنند در یک آپارتمان به احتمال زیاد نیست که ما همیشه در حال رشد مواد غذایی خود را در راه معنی دار اما در این تابستان من آن را به یک هدف به حداقل پر کردن گلدان از گیاهان تازه و شاید حتی یک گیلاس گوجه فرنگی گیاهی است. تولید حتی یک کمی از مواد غذایی ما را آموزش دهد پسر من در مورد ارتباط بین رشد و به علاوه قادر به برش چند سبزی تازه برای یک وعده غذایی است من ایده مراقبت از خود.


آنچه شما انجام به نگه دارید تا خود را به شیوه زندگی پایدار? چگونه خود و خانواده خود را تغییر روال معمول? من دوست دارم به شنیدن بیشتر در نظرات زیر.

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>