8 اتاق رختشویي, سینک ایده هایی برای هر بودجه | باب ویلا

به دنبال این مشاوره برای لباس های شسته شده از منطقه سینک را بشویید بعد وظایف ساده تر و کمک به شما در اداره دیگر پاکسازی کارهای روزمره نیز هست.

8 Laundry Room Sink Ideas

عکس: hausera.com

اضافه کردن یک نزول به اتاق رختشویی باز می شود تا یک بعد کاملا جدید در تمیز کردن راحتی به شما اجازه به راحتی presoak لباس رنگ آمیزی در همان منطقه به عنوان واشر و خشک کن. سینک موظف است برای رفتن بالا و فراتر از لباس های شسته شده وظیفه بیش از حد به عنوان نقطه مناسب برای اهداف پس از بچه های صنایع شستشو برس و یا حتی دادن گیاهان و خوب خیس کنید. کمی احتیاط عاقلانه است اما به اطمینان حاصل شود که این علاوه بر این به خوبی در خدمت شما پس از زیر نظر اتاق رختشویي, سینک ایده هایی که در برابر قطعات کاربردی و شیک و مقرون به صرفه است.

مرتبط با: 20 روز رسانی های فوری برای اتاق لباس های شسته شده شما می توانید عشق

Create a Convenient Workspace with These Laundry Room Sink Ideas

عکس: istockphoto.com

قرار دادن اتاق رختشویی نزول به عنوان نزدیک واشر به عنوان امکان پذیر است.

اگر شما فضا و چیدمان, و لوله کشی به جای آن موقعیت رختشویی غرق در کنار واشر. این خواهد شد آن را کمتر از بدون هیچ زحمتی به حرکت لباس های خیس از نزول به واشر. اگر شما در حال غوطه ور شدن چیزی بزرگ مانند روتختی و یا یک کیسه خواب شما قطعا نمی خواهید به انجام آن sopping و چکیدن در سراسر اتاق.

انتخاب کردن برای, بزرگ, عمیق حوضه.

اتاق رختشویی غرق دیدن بسیاری از فعالیت پس از این است که هیچ جایی برای کم حجم. یک سینک با یک حوضه است که حداقل 15 اینچ عمیق ارائه می دهد فضای کافی برای خیساندن اقلام بزرگ و یا به هنر و صنعت استفاده از قبیل رنگرزی پارچه. با عمیق حوضه شما حتی ممکن است قادر به استحمام خانواده پوچ. اگر شما نیاز به حتی قابلیت های بیشتری داشته و در اتاق در نظر بگیرید دو حوضه نزول مانند Mustee وان شستشو (در دسترس از آمازون) که ویژگی های دو 16 اینچ عمیق کاسه و کامل 40 اینچ گسترده.

نصب عملکردی شیر آب.

کوچک لوله ها باید اعمال نمی شود! برای استفاده کامل از لباس های شسته شده سینک را انتخاب کنید بالا arching شیر آب با یک pull-down سمپاش مانند OWOFAN Pull-down سمپاش شیر آب (در دسترس از آمازون). کم مشخصات لوله ها می تواند به جلوگیری از دسترسی به بخشهایی از نزول که باعث کاهش عملکرد و سمپاش ضروری است برای شستشو تمام قطعات از نزول.

متناوبا, شما می توانید بالا arching شیر می آید که با طرف سمپاش مانند بی همتا تانبریج شیر آب (در دسترس از آمازون). یک طرف شلنگ سمپاش است که اغلب دیگر (20 تا 28 اینچ) از یک pull-down سمپاش (12 تا 18 اینچ) و آن را handier برای پر کردن سطل و یا سطل ها در آشپزخانه.

حداکثر رساندن فضای کاری با نزول هیئت مدیره.

اتاق رختشویی اغلب در سمت کوچک تا بزرگ رختشویی سینک می تواند اکثر فضای آشپزخانه می روم شما با کمی اتاق را مرتب کثیف موارد و برابر تازه خشک شده ، راه حل این است که یک سینک هیئت مدیره قرار بر این حوضه هنگامی که شما نیاز اضافی کاری. برخی از غرق می آیند با تخته مانند TORVA کاری سینک با هیئت مدیره (در دسترس از آمازون) اما شما می توانید خود را از تخته سه لا و رنگ آن را به مطابقت با کابینت و تر و تمیز در اتاق رختشویی.

فوت و فن های یک استاندارد, اتاق رختشویي, نزول است.

یک پایه مستقل رختشویی نزول مطمئنا بیشتر در مورد تابع از فرم اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید آن را به لباس تا کمی. استتار و هر گونه لوازم شما پر کردن زیر با نزول دامن متصل به پایه. شما می توانید دوختن آن خود را خارج از آب دافع پارچه در رنگ است که شما همون اتاق رختشویی یا خرید ارزان قیمت خود چوب نسخه مانند خانه بهتر موزاییک پارچه غرق در دامن (در دسترس از آمازون).

ترکیب فضای ذخیره سازی در نزدیکی سینک.

در حالی که شما همیشه می توانید با پر کردن تمیز کردن سطل با برس و اسفنج در زیر لباس های شسته شده مخزن در فضا وجود دارد محدود است و شما به احتمال زیاد نیاز به اتاق اضافی برای دیگر تمیز کردن لباس های شسته شده و محصولات. نصب کابینت فوقانی قفسه بندی و یا cubbies روی دیوار بالای سینک را ارائه فضا برای لباس های شسته شده منابع. (جایزه ایده: شامل یک سبد برای اجتناب ناپذیر کلید, اسباب بازی, تغییر, و دیگر incidentals که اعضای خانواده به طور تصادفی ممکن است ترک در جیب.) حتی چند اینچ از فضا در کنار سینک می تواند مورد استفاده برای ذخیره سازی با یک باریک نورد قفسه بندی واحد مانند Whitmore نورد رختشویی سازی (در دسترس از آمازون).

استفاده از یک صافی تخلیه برای جلوگیری از کفش های چوبی است.

بر خلاف دیگر غرق در خانه بسیاری از پرز و گل و حتی خز می توانید شسته یک اتاق رختشویی نزول است. برای کاهش خطر ابتلا به گرفتگی تخلیه خط تکیه بر قابل حمل صافی مانند یکی از Fengbao را غرق صافی (در دسترس از آمازون). با یک جابجایی صافی جلوگیری از مسدود شدن لوله ها است که به عنوان ساده به بلند کردن و صافی خارج از تخلیه و آزادسازی محتویات را به سطل زباله.

Laundry Room Sink Ideas for Every Budget

عکس: amazon.com

پیدا کردن یک اتاق رختشویی نزول است که مناسب بودجه شما.

حالا که شما می دانید خاص از یک اتاق رختشویی سینک و لوازم جانبی است که آن را به نگاه و عملکرد در بهترین حالت آن از آن زمان شروع به خرید یک. و وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید در حال اجرا حیطه از کیف پول دوستانه به نسبتا فانتزی. اگر فضا واقعا محدود در نظر بگیرید ارزان مستقل ابزار سینک مانند ال Mustee Utilatub (در دسترس از آمازون). شروع در کمتر از 100 دلار می توان آن را جمع و به یک نقطه با فضای طبقه به عنوان کوچک به عنوان 25 اینچ 25 اینچ است. شما پرداخت به طور متوسط از $300 به $650 برای لباس های شسته شده غرق است که می آید از پیش نصب شده در یک کابینه مانند Transolid لباس های شسته شده سینک (در دسترس از آمازون). اگر شما در حال رفتن برای یک مجلل, نگاه, شما می توانید پرداخت 800 دلار یا بیشتر برای یک سفارشی ساخته شده کابینه با یک جامد-سطح آشپزخانه و یک افت در سینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im