8 نکته برای ضد عفونی با سفید کننده با خیال راحت و به درستی | باب ویلا

سفید کننده مفید و موثر برای ضد عفونی سطوح, اما نگه داشتن چند اقدامات احتیاطی در ذهن در هنگام دست زدن به این قوی پاک کن.

8 Tips for Safely Disinfecting with Bleach

عکس: istockphoto.com

سدیم هیپوکلریت—بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان “کلر سفید کننده” و یا فقط “سفید کننده”—است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک خشکشویی افزودنی برای سفید کردن مواردی از قبیل ورق و حوله و سفید تی شرت. در عین حال در حالی که سفید کننده برای نگه داشتن پارچه های سفید و تمیز و روشن آن را نیز موثر ضد عفونی کننده. شما پیدا کنید آن را بر روی خود را (Clorox سفید در دسترس از آمازون و والمارت (Walmart) و یا به عنوان یک افزودنی در برخی از پاک کننده ها مانند Clorox پاک کردن همه منظوره پاک کننده با مایع سفید کننده (در دسترس از آمازون و هدف).

سفید کننده استفاده شده است برای چندین دهه برای ضد عفونی کردن (از بین بردن بیماری ها-حمل میکروارگانیسم ها) و بهداشتی (کاهش رشد میکروارگانیسم ها به ویژه باکتری ها) هر دو فرآیندهای مهم در کنترل و یا کشتن عوامل بیماری زا مانند سرماخوردگی و آنفولانزا و ویروس ها و COVID-19 ویروس. اما با استفاده از سفید کننده همراه با چند خطرات. قبل از انجمن شما همه چیز شما را در ادامه به یاد بگیرند که چگونه با خیال راحت به ضد عفونی کردن خانه خود را با سفید کننده.

مرتبط با: 8 تمیز کردن اشتباهات باعث می شود هر کس

1. محافظت از خودتان را از سوزش

سفید کننده و خورنده است و محرک بنابراین شما نیاز به اقدامات احتیاطی برای محافظت از پوست و چشم و ریه ها قبل از ضد عفونی با سفید. حفظ سفید کردن پوست خود را با پوشیدن دستکش خانگی لاستیک طولانی. سپس برای جلوگیری از استنشاق دود باز کردن یک پنجره و یا دو (cross-پیش نویس بزرگ است) در حالی که شما در حال ضد عفونی با سفید. تهویه اتاق و همچنین کمک به محافظت از چشمان خود را از دود اما اگر شما یک جفت از شال عینک ایمنی آن را یک ایده خوب به آنها را می پوشند برای حفاظت اضافه شده.

2. رقیق سفید کننده درست

شما لازم نیست که به استفاده از آب ژاول در قدرت کامل برای ضد عفونی کردن آن هنوز هم موثر است هنگامی که رقیق شده. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه مخلوط ⅓ فنجان سفید کننده با 1 گالن آب. اضافه کردن گالن آب گرم به یک سطل یا کاسه بزرگ ریخته و سپس با دقت اندازه گیری سفید کننده بریزید و آن را به آب. چند swishes با یک دست دستکشهایش ریخته و شما آماده برای شروع ضد عفونی. اجتناب از استفاده از آب داغ است که می تواند موجب آزاد شدن بیشتر گاز کلر به هوا.

3. حذف خاک و دوده قبل از ضد عفونی با سفید

سفید کننده نیست پاک و آن را نمی خواهد حذف روغن و چربی و دوده بنابراین شما نیاز به استفاده مناسب از همه منظوره پاک کننده قبل از ضد عفونی با رقیق سفید کننده مخلوط. جایگزین است برای استفاده از یک محصول تجاری که شامل سفید کننده مانند Tilex حذف کپک با سفید (در دسترس از آمازون و Home Depot). اگر شما با استفاده از یک تمیز کننده محصول با افزودن سفید کننده مطمئن شوید که برچسب می گوید آن را “ضد عفونی کننده” و به دنبال دستورالعمل برنامه دقت کنید. برای مثال هنگامی که با استفاده از Tilex محصول راه حل باید در سطح باقی می ماند برای 10 دقیقه قبل از شستشو و یا پاک کردن با حوله کاغذی. جلوگیری از پاک کننده ها که ادعا می کنند به “رنگ-امن” bleach چرا که آنها حاوی کلر سفید کننده و موثر در کشتن میکروب ها است.

Sponge, Don't Spray, When Disinfecting with Bleach

عکس: istockphoto.com

4. اسفنج نمی اسپری سفید کننده

مگر اینکه شما با استفاده از یک اسپری تمیز کننده است که می آید با اضافه bleach نمی پور رقیق محلول سفید کننده را در یک بطری اسپری و اسپری آن بر روی سطوح. عادی بطری اسپری صاحب خانه می توانید خرید در سوپر مارکت ها یا صفحه اصلی بهبود (persian) مراکز اغلب ویژگی های فلز ماشه مونتاژ قطعات است که زنگ زدن زمانی که آنها در تماس با مایع سفید کننده. این خوردگی ممکن است به اسپری زنگ زده و رنگ را کاهش می دهد ضد عفونی قدرت سفید کننده. بهترین راه برای ضد عفونی کردن خود را با رقیق مخلوط به شیب یک اسفنج به راه حل زور آن را خارج و سپس با استفاده از اسفنج برای اعمال راه حل به سطح. ترک آن را برای 10 دقیقه قبل از شستشو و یا پاک کردن با حوله کاغذی.

Kill Germs on Nonporous Surfaces by Disinfecting with Bleach

عکس: istockphoto.com

5. درخواست سفید کننده فقط برای سطوح بدون منفذ

از کف به سقف شما می توانید ضد عفونی کردن تقریبا تمام سطوح بدون منفذ با یک رقیق محلول سفید کننده. برای سالم صفحه اصلی اولین تمرکز در اغلب لمس سطوح مانند کانتر لوله ها دستگیره های درب کشو می کشد و غرق وان و توالت. شما همچنین می توانید پاک کردن اسباب بازی پلاستیکی, جعبه, کابینت, درب و مهر و موم شده و یا رنگ چوب مبلمان, اما جلوگیری از سر چوب و مبلمان وبهلسترد. سفید کننده می تواند باعث لخت دانه چوب به تورم است و می تواند لکه ها در اثاثه یا لوازم داخلی. برای متخلخل موارد استفاده از یک نوع متفاوت از مواد ضد عفونی کننده که رنگ-امن و آسیب نمی مورد مانند Lysol اسپری ضد عفونی کننده (در دسترس از آمازون و هدف).

6. نمی مخلوط سفید کننده با سایر پاک کننده ها

امن ترین راه برای استفاده از سفید کننده است که آن را مخلوط با آب هیچ چیز دیگری. با توجه به واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, زمانی که مردم, ترکیب سفید کننده با آمونیاک آنها ایجاد گازهای سمی است که می تواند تعدادی از علائم فیزیکی اگر استنشاق از جمله درد قفسه سینه, تنگی نفس و حتی ذات الریه. اختلاط سفید کننده با مواد تشکیل دهنده دیگر مانند سرکه و یا الکل نیز می تواند تولید گازهای خطرناک, بنابراین بهترین روش عمل به مخلوط سفید کننده فقط با آب ساده.

7. رقیق سفید کننده زمانی که مطابق با اصول بهداشتی ظروف

با توجه به Clorox پیشرو تولید کننده سفید کننده محصولات شما می توانید با خیال راحت پاکسازی خانواده, ظروف و ظروف با مایع سفید کننده با استفاده از یک کاهش غلظت سفید کننده. شروع با اولین شستشو و خشک کردن ظروف به عنوان شما به طور معمول و پس از آن اجازه می دهد آنها را به خیس کردن به مدت حداقل دو ساعت در یک رقیق محلول سفید کننده که شامل 2 قاشق چایخوری سفید کننده برای هر 1 گالن آب. پس از برداشتن ظروف از محلول سفید کننده و اجازه می دهد آنها را به هوا خشک در یک ظرف رک.

8. با استفاده از ساده بدون بو سفید کننده برای ضد عفونی کردن آب آشامیدنی

کلر سفید کننده استفاده شده است در تصفیه خانه های آب و استخرهای شنا برای ضد عفونی کردن آب در شرایط اضطراری آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) توصیه می کند با استفاده از سفید کننده برای ضد عفونی کردن آب آشامیدنی به عنوان به خوبی. اضطراری می تواند هر چیزی از یک استراحت در یک اصلی تامین آب خط که آلوده شیر آب و یا نیاز به تکیه بر روی آب چاه که شما می دانید آلوده شده است اما شما قادر به پیدا کردن بطری های آب در فروشگاه ها.

اگر شما نگران در مورد نوشیدن آب از شیر آب و می تواند جوش آن شما می توانید آن را ضد عفونی با سفید. این نکته در اینجا این است که شما باید تنها با استفاده از پایه بدون بو مایع سفید کننده که شامل یا 6 یا 8.25 درصد هیپوکلریت سدیم (برچسب). آیا استفاده از هر نوع دیگر از سفید کننده. شما نیاز به یک قطره چکان برای اندازه گیری مقدار صحیح از مواد سفید کننده با توجه به قدرت خود.

  • اگر سفید کننده حاوی 6 درصد هیپوکلریت سدیم اضافه کردن 8 قطره برای 1 گالن آب.
  • اگر سفید کننده حاوی 8.25 درصد هیپوکلریت سدیم اضافه کردن 6 قطره برای 1 گالن آب.

هم بزنید آب و اجازه دهید آن را پس از 30 دقیقه قبل از نوشیدن. آب باید کمی بوی کلر; اگر آن را نمی کند, تکرار دوز بالا هم بزنید و صبر کنید 15 دقیقه قبل از نوشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de