8 تفنگداران دریایی کسب شجاعت جوایز برای جسارت افغانستان Helo حمله با ساعت از مبارزه با نزدیک

دریایی استاد گروهبان لعنتی راه خود را به یک ساختمان با حداقل هشت ستیزه جوی طالبان در تلاش برای نجات افغانستان دوستان داشتن رابطه جنسی در طول یک ساعت-مبارزه طولانی است که در آن او braved point-blank تیراندازی و انفجار نارنجک درآمد او ملت را سومین جایزه شجاعت.

استاد گروهبان یکی از هشت دریایی اظهارات به رسمیت شناخته شده توسط دریایی نیروهای فرماندهی عملیات ویژه برای اقدامات خود را در طول 10 آوریل 2019 ماموریت در جنوب افغانستان است. او موفق به دریافت ستاره نقره ای. سه نفر دیگر از اظهارات — اصلی و دو نفر sergeants — اهدا شد ستاره برنز با مبارزه با “V” دستگاه نقش خود را در حمله.

چهار بیشتری در این تیم دریافت نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی تقدیر مدال با شجاعت. جوایز ارائه شده در طول یک مراسم جمعه در Camp Lejeune در کارولینای شمالی توسط مسلح ، ژنرال جیمز Glynn, MARSOC فرمانده.

بعدی به عنوان خوانده شده: ‘ملوانان با استفاده از N-Word’: نیروی دریایی رهبران شنیدن درد مقعد موارد نژادپرستی

تفنگداران دریایی بودند خدمت با 2nd دریایی مهاجم گردان با توجه به آنها جایزه داد. هویت خود را محافظت شده با توجه به مرموز طبیعت از ماموریت های خود را.

اظهارات’ اقدامات “منجر به نابودی کامل یک مشخص شود دشمن از جمله سه ارزش بالا دشمن فرماندهان” یکی از جایزه استناد متحده است.

این heliborne raid راه اندازی این تیم به مشکل دشمن-کنترل سرزمین های که در آن آنها در مواجه با “مقاومت سرسخت غنی شده و سنگر مبارزان است.” بیش از چهار ساعت با مهاجمان درگیر در مبارزه با بیش از ده طالب.

استاد گروهبان خدمت به عنوان رئیس تیم رهبری یک حمله در سراسر بیش از 30 متری از زمین باز به دشمن حمله پناهگاه. نقطه تجاری-سفید تیراندازی او در زمان از مبارزان با نارنجک دستی.

به عنوان شرکای افغان خود در کنار مبارزه با اظهارات رفت و به دیگر روشن ساختار سرب سرباز به ضرب گلوله کشته شد او را ترک دروغ گفتن درمانده در ورودی.

“بالا رفتن از روی ساختمان [استاد گروهبان] استخدام انفجاری سقف شارژ و پس از آن منفجر, او شروع به پریدن کرد بر روی تراس که در افغانستان سرباز دراز” خود را ستاره نقره ای استناد متحده است. “در حالی که به طور کامل در معرض 8 سنگر مبارزان تنها چند پا دور او قهرمانانه کشیده مرد زخمی به پوشش در یک شجاع تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود.”

استاد گروهبان پرخاشگری و سرکش روح مبارزه بودند singularly مسئول نابودی کامل دشمن از جمله 14 مبارزان با تنها یک دوستانه مصدوم استناد می افزاید.

این مهم از طریق “صدا تاکتیکی قضاوت و قاطعیت در زیر آتش” شاغل هوا و زمین و دارایی اجازه می دهد تا حمله به زور به روشن سنگر دشمن خود ستاره برنز با “V” استناد متحده است. و زمانی که به افغانستان سرباز زخمی شد, افسر نیز braved point-blank آتش دشمن به راه اندازی یک جفت از تکه تکه شدن نارنجک هایی که منفجر حدود پنج متری از موقعیت خود را.

که “حذف تهدید و فعال نیروی خود را برای به دست آوردن شتاب” استناد متحده است.

یکی از کارکنان sergeants در این تیم یک سگ handler نیز braved آتش دشمن زمانی که در افغانستان سرباز زخمی شد. شریک نیروی شروع به عقب نشینی بلافاصله اما چند منظوره سگ هندلر برگزار شد و موقعیت خود را فقط یک زن و شوهر متری از راهرو.

خود او را در خط آتش چندین بار به تعامل با دشمن پس از ترک خود را تحت پوشش موقعیت و حرکت پا از یکی از مبارزان به حرکت زخمی افغان سرباز به ایمنی.

او نشان داد که ابتکار عمل و شجاعت در زیر آتش و مجموع تعهد به وظیفه خود استناد متحده است.

دیگر گروهبان در زمان اسلحه از یک bunkered موقعیت که در آن سنگ و بتن پراکنده در اطراف او.

“نادیده گرفتن درد خود را به او حمله در سراسر 30 متر از زمین باز به [استخدام] یک ترکش نارنجک به شلیک یک پورت از پناهگاه دشمن,” او ستاره برنز با “V” استناد متحده است. “پس از سرکوب پناهگاه او موفق به دریافت اسلحه از یکی دیگر از ساختمان تأثیر تنها اینچ به دور است.”

و وقتی که گروهبان دیدم همکار خود اظهارات و شرکای افغان خود در خط آتش او به رهبری به طور مستقیم به سمت ساختمان سرکوب دشمن تا دیگر دریایی را نابود تهدید با یک شانه شلیک موشک.

او بیش از حد نشان داد جسورانه عمل و شجاعت در زیر آتش و مجموع تعهد به وظیفه استناد متحده است.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:ملوانان و تفنگداران دریایی دریافت, قهرمانی, مدال, Purple Hearts برای حمله Pensacola

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>