7 گیاهی آهسته-اجاق گاز دستور غذاها هستند که به راحتی بالا پایین تلاش

هنگامی که ما آخرین گرد ما بهترین آهسته دستور العمل پخت و پز ما رفته اند ممکن است کمی گوشت-سنگین. اما دلیل خوب: اجاق گاز آهسته موهبت الهی وقتی که می آید برای شکستن سخت کاهش ارزان تر از گوشت مانند گوشت سینه و شانه به نرم لذیذ شام. من نمی تواند به توقف ساخت قدیمی وعده های غذایی مانند beef stroganoff در معدن, به عنوان مثال. (می تواند به شما؟)

اما زمانی که عضو جامعه ان S. اظهار داشت: “من آرزو می کنم این لیست شامل برخی از خوب های گیاهی آهسته پز گزینه های. پس از همه کسانی که گوشت نمی خورند نیز به انفرادی-شراب خواری تلویزیون بیش از حد” بسیاری دیگر تکرار او شدند.

بنابراین ما در حال آمدن به Crock-Pot, این بار مسلح با دلچسب روح رضایت بخش دستور العمل های گیاهی برای سوپ و خورش و حتی آهسته-اجاق گاز کنگر فرنگی (که می دانست؟). همه ایده آل به همراه بعدی خود را stay-در-خانه Netflix ماراتن جلسه. چرا که هر کس می تواند با استفاده از یک استراحت یک مجموعه-آن-و-فراموش کردن-آن را پخت و پز برای دریافت از طریق روز.

از فروشگاه ما

1. آهسته-اجاق گاز قارچ-ماکارونی و سوپ ترش

در این اومامی غنی و ترش, سوپ قارچ خشک به آرامی, rehydrated در یک رضایت آبگوشت با طعم سفید و قرمز-شراب سرکه و سس سویا و شیلی-سس سیر و زنجبیل.

2. آهسته-اجاق گاز خامه ای گل کلم و سیب زمینی سوپ

این coconutty گل کلم و سیب زمینی شیرین و سوپ است که به عنوان آسان به عنوان آن می شود—فقط شیر یا خط تمام مواد تشکیل دهنده در آرام پز, اجازه دهید ’em دریافت خوب و نرم و سپس مخلوط کردن سوپ و لذت ببرید.

3. آهسته پز لیمو-آویشن بخارپز کنگر فرنگی

کل مناقصه کنگر فرنگی آماده شده و بدون هر گونه سر و صدا آنچه در آرام پز—خوش آمدید drizzles گرم bagna cauda سس است که به همراه این دستور غذا.

4. آهسته-اجاق گاز عدس & ریشه گیاهی سوپ

راز این کندتر-اجاق گاز سوپ را عمق و طعم? علاوه بر این از مانده پنیر پارمسان rinds (آیا آنها را پرتاب کردن!) در براث.

5. آهسته-اجاق گاز هند-چاشنی مخلوط عدس و اسفناج

این بررسی ها در این آهسته-اجاق گاز عدس جهانی رسید. “دستور العمل های فوق العاده برای تغذیه و خوش طعم اصلی غذا” یک عضو جامعه نوشت.

6. آهسته-اجاق گاز Butternut Squash Shakshuka

این تند, stewy shakshuka باعث می شود یک غذای عالی در هر زمان از روز از صبحانه تا شام—فقط فراموش نکنید که یک طرف از نان ترد و یا پیتا برای ترید کردن همه که پر رو خوبی است.

7. آهسته-اجاق گاز درهم-چاشنی سوپ عدس

این بینهایت, آرامش, گیاهی پر از سوپ را تبدیل به یک بخشی از خود را به طور منظم و هفتگی چرخش است. دبستان را در صبح بگذارید آرام پز آن چیزی را و bowlful آماده شام.

دستور گزیده ای از خانه بهتر و باغ سریع یا آهسته و EatingWell, سوپ, © 2018 توسط Meredith Corporation. عکاسی © 2018 توسط Meredith Corporation. تکثیر با کسب اجازه از Houghton Mifflin Harcourt. تمام حقوق محفوظ است.


آنچه در تلویزیون نشان می دهد شما را به تماشای این روز ؟

اریک کیم جدول برای یک مقاله نویس در Food52. قبلا سردبیر در شبکه غذایی و یک دانشجوی دکتری ادبیات در دانشگاه کلمبیا او را پوشش می دهد مواد غذایی, سفر و فرهنگ و زندگی در یک shoebox در منهتن با سگ خود, Quentin “س” Compson. خود را مورد علاقه نویسندگان ویلیام فاکنر, John Steinbeck و ارنست همینگوی اما او قهرمان است Nigella Lawson. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @ericjoonho.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im