نقاشی کابینت آشپزخانه: 7 راهنمایی برای یک پروژه موفق | باب ویلا

پیدا کردن آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به یک حرفه ای-کیفیت رنگ کار کابینت های آشپزخانه خود را و به روز رسانی خود را در فضا است.

7 Things to Know When Painting Kitchen Cabinets

عکس: depositphotos.com

اگر آشپزخانه شما نیاز به یک makeover اما شما کمبود بودجه یا زمان برای هزینه نوسازی در نظر بگیرید به سادگی نقاشی کابینت آشپزخانه به تغییر نگاه و احساس از این منطقه است. کابینت اغلب پوشش بخش عمده ای از فضای دیوار در آشپزخانه بنابراین مانتو جدید و یا یک رنگ تازه می تواند به طور چشمگیری تغییر ظاهر آن است.

که می شود گفت, پتانسیل پروژه اتفاقات ناگوار—از نامناسب سطح انتخاب به آماده سازی نامناسب—می تواند تولید ناقص و نتایج تلاش زباله و رنگ. بنابراین شما باید انجام دهید کمی برنامه ریزی قبل از رسیدن به یک قلم مو. از انتخاب رنگ برای پروژه مدت در اینجا هفت ملاحظات را هنگامی که نقاشی کابینت های آشپزخانه خود را.

1. همه کابینه سطوح عملی به رنگ.

Painting Kitchen Cabinets: Different Surfaces

عکس: depositphotos.com

در حالی که لخت و یا چوب ورقه ورقه و یا فلزی آشپزخانه کابینت تمام بزرگ انتخاب وجود دارد برخی از سطوح شما باید فکر می کنم دو بار در مورد slinging رنگ بیش از:

  • باز دانه چوب: کابینت های ساخته شده از دانه جنگل مانند خاکستر و چوب ماهون باید دانه های قابل مشاهده است که تولید کمتر از کاملا صاف و به رنگ پایان حاوی برجسته شیار (حتی پس از سنباده). مگر اینکه شما آماده برای این کار وقت گیر و پر کردن خلل و فرج دانه با چوب پر به حتی سطح چوب به نقاشی کابینت آشپزخانه ساخته شده از دانه جنگل مانند افرا و صنوبر را قادر می سازد که بدون درز به پایان برسد.
  • ترک خورده و یا منحرف لمینیت: این شرایط می تواند به جلوگیری از رنگ از پیوند با کابینت بنابراین تعمیر جزئی لمینیت آسیب یا reface کابینت قبل از رنگ آنها.
  • رنگ پوست: اگر موجود رنگ در کابینت های خود را است پوست در تکه های بزرگ شما می تواند زمینه ای مشکل رطوبت در خانه خود را و باید به جلوگیری از نقاشی تا زمانی که شما آن را شناسایی و حل و فصل شود. در غیر این صورت شما در معرض خطر جدید کت پوست.
  • منجر بر اساس رنگ: حتی اگر شما رنگ لباسی است که فقط پوسته کوچک, رقص برهنه کردن آن می تواند مضر سرب در گرد و غبار به هوا اگر آن را به رنگ سرب مشترک در خانه های ساخته شده قبل از سال 1978. سرب کیت تست می تواند به شما بگویم اگر شما رنگ کت سرب-رایگان و امن به نوار.

2. حذف و بالا بردن کابینه قطعات به صورت یکنواخت به پایان برسد.

اگر شما رنگ کابینت آشپزخانه با درب هنوز هم حلق آویز در کابینه جعبه (فریم) شما موجب به دست لبه ها و گوشه ها و یا رنگ بر روی درب می کشد. برای یکنواخت رنگ پایان خالی کردن کابینت و حذف درب های کابینت و زیر شلواری و سخت افزار (دستگیره می کشد و لولا). سرپا نگه داشتن هر جزء شما می خواهید به رنگ در نقاش اهرام کوچک—پلاستیک سه پایه است که برداشتن یک شی از یک سطح کار صاف با حداقل تماس به طوری که شما می توانید ببینید و رنگ های متعدد سطوح بدون انتظار برای سطح رنگ شده خشک شود. با نقاش اهرام مصر (مشاهده نمونه در آمازون) هنگامی که شما رنگ شده جلو و طرف درب کابینت برای مثال فقط آن تلنگر بیش و رنگ طرف دیگر.

How to Skip Sending Before Painting Kitchen Cabinets

عکس: depositphotos.com

3. شما ممکن است قادر به جست و خیز دستی سنباده قبل از نقاشی کابینت آشپزخانه.

پاک کردن تمام سطوح نقاشی با آب و صابون است اولین گام مهم برای حذف سفت-در خاک و گریس است که می تواند در نتیجه ضعیف چسبندگی رنگ به سطح و رنگ لباسی که زودتر از موعد لایه برداری. اما به کمک زبر کردن سطح به طوری که رنگ چوب, شما همچنین نیاز به هر دو شن و ماسه (صاف با کاغذ سنباده) یا degloss (شیمیایی حذف براق) آن است. به آرامی با سنباده تمام کابینه قطعات با کاغذ سنباده می توانید یک روز یا بیشتر اما مناسب است اگر دولت مواد درشت به اندازه کافی به scuff (چوب و یا مات و یا چوب و مانند ورقه ورقه). و آن را باید اگر سطح حفره دار و یا در غیر این صورت نامنظم به دلیل deglossing حتی نمی تواند از کسانی که تکه. اگر شما این گزینه را انتخاب کنید, استفاده از 180 – 220-سنباده دانه و مراقبت به ابتدا چوب یا پارگی ظریف ورقه ورقه شدن سطح.

اگر, اما, شما باید کابینت های چوبی در وضعیت خوب و یا آنها ساخته شده از یک براق لمینیت و یا حتی فلز است که شما نمی توانید scuff را انتخاب کنید deglosser یک فرمول شیمیایی است که عمل مایع مانند کاغذ سنباده. آن می رود با یک پارچه نرم و در حدود 30 دقیقه حذف براق از نرم و صاف کردن سطوح و برگ های درشت و رنگ-آماده سطح.

4. پرایمر می تواند باعث شکستن و یا رنگ خود را ،

قبل از اینکه شما عجله برای گرفتن یک قلممو به کابینت های آشپزخانه خود را, مطمئن شوید که به درخواست بنیادی کت و شناخته شده به عنوان پرایمر برای بهبود چسبندگی رنگ لباسی به سطح و جلوگیری از زایمان زودرس پوست. این مرحله اختیاری است اگر شما در حال نقاشی کابینت آشپزخانه که در حال حاضر رنگ اگر شما می خواهید به استفاده از پرایمر هنگام رفتن از یک تیره تر به طور چشمگیری سبکتر رنگ (سرمه ای به کرم, برای مثال) برای حفظ قدیمی کت از peeking از طریق به مانتو جدید. بهترین نوع پرایمر بستگی به سطح شما در حال نقاشی:

  • سر چوب: انتخاب بر اساس نفت داخلی پرایمر (مشاهده نمونه در آمازون) برای حفظ هر تانن در چوب از خونریزی و از طریق رنگ آمیزی پایان (لاتکس آغازگر کمتر لکه-مقاوم در برابر).
  • بدون رنگ لمینیت: انتخاب یک روغن و یا آب بر اساس اتصال پرایمر (مشاهده نمونه در آمازون) طراحی شده است که به چوب به سطوح براق.
  • بدون رنگ فلز: استفاده از روغن پایه فلزی پرایمر (مشاهده نمونه در آمازون).
  • لاتکس بیش روغن: برای پوشش یک نفت بر اساس رنگ کت با رنگ لاتکس استفاده از یک اتصال پرایمر به منظور بهبود چسبندگی در رنگ لاتکس به حقه باز رنگ و روغن.
Color Samples for Painting Kitchen Cabinets

عکس: depositphotos.com

5. رنگ مناسب انتخاب کلید برای دراز مدت دوام.

با پرایمر اعمال می شود, شما می توانید درخواست یک رنگ لاتکس (ساخته شده با رنگدانه و آب) بیش از لاتکس و یا نفت و بر اساس پرایمر و یا نفت بر اساس رنگ بیش از نفت بر اساس primer. هنگامی که تصمیم گیری بین آنها را در بهترین نوع رنگ برای کابینت آشپزخانه در نظر گرفتن اولویت های خود را. نفت بر اساس رنگ تر است و رطوبت و مقاوم در برابر لکه—یک به علاوه در چلپ چلوپ مستعد منطقه از آشپزخانه و تولید بیشتر در طولانی مدت کار رنگ. اما می توانید آن را تا یک روز خشک و ساخته شده است با بیش از رفتارهاي مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان VOCs. رنگ لاتکس, در حالی که کمتر با دوام خشک تنها در چند ساعت و در دسترس است در پایین-VOC یا VOC-رایگان فرمول که سودمند است اگر شما آلرژی یا بو حساس است.

زمانی که حل و فصل در یک رنگ برای کابینت های خود را را انتخاب کنید از میان بی انتها خنثی مانند کرم به صورت یک فضای سنتی, روند رنگ مانند تخته سنگ برای آشپزخانه های مدرن و یا ترکیبی از این دو برای انتقالی یا آشپزخانه های مدرن. فقط به یاد داشته باشید که رنگ شما انتخاب می کنید باید در نهایت خود را تکمیل دیواره کانتر و طبقه است. همچنین نگه داشتن در ذهن است که روشن تر رنگ می تواند یک اتاق را نگاه بزرگتر و روشن تر است اما همچنین می توانید کابینه لکه ها بیشتر قابل مشاهده در حالی که آنهایی که تیره تر ایجاد صمیمی تر و بی پروا جو اما ماسک لکه ها.

در نهایت به دنبال رنگ و برچسب به صورت داخلی یا داخلی/خارجی استفاده کنید (مشاهده نمونه در آمازون) ایده آل در نیمه براق پایان به قرض دادن به کابینت های خود را جذاب شین و صاف و آسان برای پاک کردن سطح. تخت و پوسته تخم مرغ را پس از اتمام duller و خشن تری به طوری سخت تر به اسکراب تمیز در حالی که براق و منعکس کننده نور بیش از حد و بر کوله علامت قلم مو و دیگر نقص در رنگ کت. اگر کابینت های خود را که بسیاری از این معایب انتخاب ساتن شین که یک گام زیر semi-gloss در شین اما پنهان عیوب بهتر است.

Paintbrush and Roller for Painting Kitchen Cabinets

عکس: depositphotos.com

6. با استفاده از یک قلم مو و غلتک در پشت سر هم بازده بهترین نتایج.

در حالی که برخی از DIY نقاشان ترجیح می دهند به استفاده از با کیفیت قلم مو برای کنترل بیشتر بر آن و رنگ پرایمر و دیگران برای انتخاب کردن فوم غلطک برای سرعت و صاف نتایج ترکیب هر دو روش منجر به یک نرم و صاف و یکنواخت تر کت با حداقل علائم برس. برای شروع استفاده از دو-اینچ, قلم مو برای کت شیار و recesses از درب های کابینت. طبیعی-قلم مو بهتر مناسب برای نفت بر اساس رنگ; مصنوعی قلم مو بهترین کار برای رنگ لاتکس. سپس تبدیل به یک فوم رولر به کت مناطق مسطح از جلو و پشت درهای همراه با کابینه جعبه.

7. آن را نسبتا مقرون به صرفه—اما نه تاریخ و زمان آخرین دقیقه—پروژه است.

نقاشی کابینت های آشپزخانه خود را می تواند هزینه در هر نقطه از $200 به $600 به طور متوسط شما می توانید ذخیره کنید $400 به $800 در مقابل حرفه ای نقاشی. اما در علاوه بر این به سه شکل پروژه, آن را نیز سه روز پروژه در حداقل است. هنگامی که شما عامل در آماده سازی سطح بتونه کاری و نقاشی و خشک کردن بودجه سه روز به تصویر کشند کابینت در کوچک به متوسط و آشپزخانه اندازه گیری بین 70 و 120 متر مربع یا پنج روز برای یک آشپزخانه بزرگ از 200 یا بیشتر فوت مربع.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de