7 شیک میز و صندلی نیز اتفاق می افتد به راحتی

برای کسانی از ما بدون اختصاص داده شده در دفتر خانه غیر منتظره تغییر به کار از راه دور بود خوب گذار. چند هفته گذشته من تا به خودم چرخش بین نیمکت و با استفاده از کمد اتاق خواب و یا آشپزخانه به عنوان موقت میز ایستاده. آن شده است یک راه حل کاربردی اما من نمی خواهد دقیقا تماس با آن راحت است.

من شده است با اجتناب از سرمایه گذاری در یک میز یا صندلی در حالی که برای در حال حاضر هر چند من نزدیک در نهایت به ساخت جهش—به خاطر من حداقل. اما من رسم خط در یک کلان ناخوشایند صندلی چسبیده مانند انگشت شست درد در فضا (البته ارگونومیک آن ممکن است). بنابراین من انجام شده است کمی تحقیق در cushy صندلی که نیز اتفاق می افتد به نگاه خوب از اواسط قرن مفصل گردنده به صندلی مخمل نرم وظیفه صندلی. در اینجا چند از مورد علاقه های شما بر میدارد تا کنون.

1. فاستر چرم صندلی میز (Urban Outfitters)

این زرق و برق دار چرم صندلی میز را در خانه احساس می کند در روح و صنعتی زیر شیروانی از رویاهای من است. وبهلسترد با دانه بالا چرم برگزار شد و با هم مضطرب آهن قاب این زیبایی دارای قابلیت قفل چرخ cushiony فوم داخلی و یک صندلی قابل تنظیم پایه.

Photo by Urban Outfitters

2. Belden مخملی صندلی میز (Pottery Barn)

این شیک صندلی میز است, همه چیز در مورد جزئیات: شادابی و زیتون سبز اثاثه یا لوازم داخلی, براق, بلوط, اسلحه, جلا فولاد ضد زنگ و 360 درجه مفصل گردنده-توانایی (بدون کج و یا تکان دادن). به راحتی کم پشتی و فوق العاده ضخیم صندلی بالشتک کمک می کند تا شما در حفظ و پشتیبانی در طول روز است.

عکس Pottery Barn

3. Pennell وظیفه صندلی (Wayfair)

وجود دارد چیزی در مورد این صندلی روشن-صورتی مخملی است که باعث می شود ایده خیره در روی صفحه نمایش در تمام طول روز به نحوی لذت بخش تر است. و اگر 240 بررسی پنج ستاره هستند و هر چیزی را به آن را بسیار راحت بیش از حد. یک منتقد نوشت: “من ساعت های زیادی را صرف کار حتی خاموش ساعت و این صندلی رسیده است از طریق به عنوان آن را فوق العاده راحت است.”

عکس Wayfair

4. Ottinger وظیفه صندلی (Joss & Main)

این خانه الهام گرفته از وظیفه صندلی خوب است خروج از اواسط قرن گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد. آن را به یک پایه فلزی اما بقیه خنثی است با خالی بژ اثاثه یا لوازم داخلی و نور خاکستری چوبی لهجه.

عکس Joss & Main

5. Zoe سمت صندلی (AllModern)

این منحنی صندلی تکیه خواهد علاوه بر این بسیار عالی به هر کاری—و هنگامی که شما انجام می شود برای آن مناسب می تواند به راحتی به هر اتاق است. مورد در نقطه: “صندلی را علاوه بر بزرگ به من و من قادر خواهید بود به استفاده از آنها برای صندلی اضافی در اتاق نشیمن زمانی که من شرکت” نوشت: یک منتقد.

عکس AllModern

6. سوهو پد نرم صندلی مدیریت (لورا مبلمان)

این صندلی این است که ترکیب کاملی از فرم و عملکرد. کامل با سه نرم لنت بالای بدن, پشتیبانی, آن را با ساخته شده جامد فولاد ضد زنگ قاب و با دوام چرم صندلی سطوح معنی آن را آخرین و آخرین.

عکس های لورا مبلمان

7. لیلیان قابل تنظیم صندلی اداری (بیش از حد اندوختن)

این کاملا قابل تنظیم چرم و چوب صندلی اداری می رود که در آن شما را به لطف قابلیت تنظیم ارتفاع چرخ نخ ریسی و مفصل گردان ویژگی های. و با توجه به بررسی آن کاری که با سهولت برای قرار دادن با هم: “ما تا به حال به سرعت راه اندازی یک دفتر خانه و من امیدوار این صندلی خواهد بود حمل سریع و راحت و آسان به جمع آوری و کیفیت بالا و کار با ما موجود دکور. این بود همه آن چیزهایی که!”

عکس بیش از حد اندوختن


چگونه شما ساخته شده کار خود را-از-فضای خانه راحت تر این چند ماه گذشته ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

این پست شامل محصولات به طور مستقل انتخاب شده (و عاشق) ما ویراستاران و نویسندگان. به عنوان یک Skimlinks وابسته, Food52 را بدست آورده کمیسیون مقدماتی خرید از محصولات ما به لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>