7 اتاق است که ما را می خواهید Mix & Match صندلی ناهار خوری

یکی از نقاط ضعف من است که کاملا ناتوان از عبور از یک صندلی خوب—می شود آن را در کنار جاده در یک بازار کک و یا ذ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

یکی از نقاط ضعف من است که کاملا ناتوان از عبور از یک صندلی خوب—می شود آن را در کنار جاده در یک بازار کک و یا ذکر شده در Facebook بازار. من با غلبه بر حس اجبار به آن را بکشید و یا از نوع "سلام دوستان این است که هنوز هم در دسترس است ؟" به فروشنده. هنگامی که راه رفتن را از طریق فروش حیاط من به نوبه خود درونی من تک صدایی در تکرار کنید:"شما لازم نیست که شما لازم نیست که."

اگر شما چیزی مانند من به پایان رسید تا با یک whole lotta, صندلی, این ایده از یک میز ناهار خوری با عدم تطابق صندلی زیاد است عملی آگاهانه انتخاب طراحی شما می توانید. بهانه ای برای sidle براق اواسط قرن قطعه سمت راست در کنار یک لهستانی زیبایی و رنده خانه رعیتی نیمکت ؟ من در. یک راه برای ترکیب مبلمان یافت با مد روز جدید صندلی شما نمی تواند مقاومت در برابر ؟ این از آن است.

چگونه آن را بکشید:

یکی از عناصر کلیدی طراحی این انتخاب واقعا با تکیه به این واقعیت است که شما عدم تطابق عمد. تنها تفاوت های جزئی در سبک (مثلا صندلی با همان قاب اما متفاوت سایه های خاکستری اثاثه یا لوازم داخلی) ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر شما در تلاش بودند به آنها مطابقت ناموفق. برو جلو و جسورانه خود را با ترکیب—آن را خواهید پرداخت.

شما می توانید کانال همان دوران سراسر صندلی جفت شدن استخوان جناق و sawbuck یا ویندزور و ladderback. اگر بقیه از خانه خود را خم نسبت به یک دوره خاص از مبلمان این را حس می کند برای شما.

و یا رفتن وحشی و دوران-خم با صندلی تمام دوره های مختلف. در اینجا این میز ناهار خوری است که احاطه شده توسط مدرن اواسط قرن شاکر سبک صندلی. بالش و یک پوست گوسفند فرش جدول را احساس می کنید همه بیشتر دعوت میکند.

هنگامی که به دنبال در یک میز ناهار خوری در شرایط میزبانی مهمانان برای صرف شام (آه بله واقعی خود را هدف!), انواع صندلی کاملا مناسب این تابع. برخی از مهمانان ممکن است ترجیح می دهند کمی خمیده پشت برخی ممکن است می خواهم بیشتر اتاق تکان دادن برخی از کوسن—یک عدم تطابق صندلی ناهار خوری وضعیت است که واقعا فقط یک را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی برای مهمانی های شام مناسب است ؟

اگر شما نگران در مورد انسجام عامل از راه اندازی خود را سعی کنید که فقط با دو سبک از صندلی—یکی برای سر و یکی برای دو طرف. این جدول به نظر می رسد کاملا کشیده اما یک تن بیشتر علاقه بصری با توجه به مخلوط مواد.

راه دیگر برای اطمینان از یک نگاه جلا (اگر چیزی که شما!) این است برای رفتن با جفت صندلی در هر سبک. یک جدول با شش صندلی ممکن است به نظر می رسد هماهنگ تر با سه سبک از صندلی به عنوان یکی از هر یک از.

این اتاق ناهارخوری یک مثال کامل از چگونگی شیک یک گروه از بافت های متعدد و پس از اتمام می توانید نگاه کنید. سالخورده, چوب, براق کروم رنگ های جامد و طبیعی گونی هماهنگی خیلی بهتر از شما می خواهم آنها می تواند.

از فروشگاه ما

که در آن به آنها را پیدا کنید:

اگر شما به دنبال برای اضافه کردن قدیمی یا دست دوم صندلی ناهار خوری خود را آرسنال بدون صرف هر آخر هفته در بازار یا فروشگاه های مبلمان (این رویای من, اما نه همه را, من اعتراف) اینترنت دوست شما است. بسیاری از مردم هنوز هم سوگند Craigslist و همچنین به عنوان برنامه های مانند LetGo و OfferUp که نمایش آیتم ها در منطقه خود را برای grabs و یا برای خرید.

یکی از راه های مورد علاقه من برای پیدا کردن مبلمان پرنعمت, اگر چه, این است به حرکت از طریق Facebook بازار. فروشندگان به طور کلی به طور منظم عامیانه ساخت فضا در خانه های خود و در نتیجه بسیار پاسخگو و مایل به کار با نیازهای شما. من اغلب پیدا کردن که شهرهای کوچک در خارج از شهرهای بزرگ بهترین ها را عرضه می کنند (و با قیمت مناسب) بنابراین اگر من قصد دارم در یک سفر آخر هفته از نیویورک شما می توانید شرط می بندم من تمیز کاری listings قبل از من ، شما می دانید فقط در مورد.

سایت دیگر من مکرر است AptDeco خود را کاملا نابغه مدل کسب و کار. مردم به دنبال فروش مبلمان خود را می توانید لیست از طریق سایت شبیه به Craigslist و یا بازار اما Apt دکو دامپزشکان لیست حصول اطمینان از دقیق عکس, افشای خسارت و اصلی قیمت گذاری شده است. بهترین بخش ؟ آنها را انتخاب کنید تا آنچه شما فروش و ارائه آنچه شما خرید بیش از همه ایالات متحده آن را یک گزینه عالی اگر شما به دنبال جدیدتر و مدرن تر قطعات.

آیا عدم تطابق صندلی باعث شکستن و یا اتاق ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن