6 چیزهایی که می دانیم قبل از اسپری حشره کش

اسپری حشره کش: 6 چیز به دانستن قبل از اینکه شما شروع | باب ویلا

جلوگیری از آفات در حیاط و باغ و خانه با خیال راحت و به طور موثر با استفاده از این اطلاعات مهم و ما چگونه به راهنمایی.

6 Things to Know Before Spraying Insecticide

عکس: istockphoto.com

بسیار پیش بینی رسیدن بهار نیز به ارمغان می آورد مجموعهای از حشرات است. برخی مانند ladybugs و زنبورهای عسل هستند مفید به باغ خود را. دیگران متاسفانه بسیار است. از گوجه فرنگی hornworms است که تاخت و تاز گیاهان باارزش خود را به مقیاس مکیدن زندگی خود کلید آهک جوخه های مخرب آفات وجود دارد به دنبال یک وعده غذایی رایگان. که آیا شما باید گیاهان گیاهی, پچ, یک باغ گل و یا یک کمی از همه چیز به خاطر داشته باشید که گیاهان سالم نیست طعمه آسان—مناسب آبیاری و هرس و مالچ که حفظ گیاهان قدرت نیز جلوگیری از اشکالات. گفت: برخی از درجه ای از حشرات موضوع است که در مورد به عنوان امری اجتناب ناپذیر به عنوان یک جوش در یک نوجوان چانه و شما ممکن است نیاز به رسیدن به حشره کش. راه های مختلفی برای رفتن آلی مصنوعی و یا ترکیبی از هر دو—و کلید اسپری حشره کش با خیال راحت این است که دانستن اینکه چه زمانی و چگونه از آن استفاده کنید.

1. درک تفاوت بین انواع حشره کش ها.

آفت کش چتر اصطلاح برای محصولات است که کشتن و یا دفع آفات که در آن سقوط حشره کش قارچ کش علف کش miticides و موش. حشره کش های طراحی شده به طور خاص دست انداز کردن اشکالات و دو نوع کلی وجود دارد: تماس و سیستمیک.

  • بسته به نوع و جهت استفاده از تماس با حشره کش—اغلب هدفمند در مورچه ها و زنبورهای—ممکن است در اسپری حشرات اعمال به طور مستقیم به گیاهان و یا قرار دادن در چنین سطوح بیرونی به عنوان نرده ها جانبداری کرکره و پیش امدگی لبه بام. عمده حرکت نزولی برای تماس با اسپری است که آنها نمی انتخابی; آنها نه تنها کشتن مهمان ناخوانده اما زنبورها و پروانه ها و دیگر حشرات مفید.
  • حشره کش سیستمیک هستند اسپری به طور مستقیم بر روی شاخ و برگ جذب می شود و به مرحله اجرا در سراسر سیستم عروقی گیاه است. حشرات مکنده مانند شته ها mealybugs و مقیاس تغذیه گیاه و مرگ در هنگام شیمیایی مصرف است.
Read This Before Spraying Insecticide on an Indoor Infestation

عکس: istockphoto.com

2. تصمیم می گیرید اگر یک حشره کش کاملا ضروری است قبل از پاشش.

هر حشره وضعیت متفاوت از نظر شدت و محل. چیزی است که نمی توان خطاب به صورت دستی حذف به عنوان در حذف با انگشتان دست خود را, و یا یک شرکت اسپری از باغ شلنگ ممکن است نیاز به عضله بیشتر در قالب حشره کش. در راه است که در بسیاری از شما ممکن است تماس با حشره کش افراطی آخرین چاره برای شرایط اضطرار و یا بزرگ هجوم. سوسک یا مورچه ها swarming در سراسر آشپزخانه را تشکیل می دهند هجوم نیاز به توجه فوری. یک کاغذ زنبور لانه خود را در کودکان مجموعه نوسان قطعا خواستار اقدام در حالی که یک شاخه درخت با زمستان گذرانی توده ها از چادر کاترپیلار تخم مرغ به سادگی از بین بردن اندام.

نور هجوم که معمولا تاثیر گیاهان می توان به راحتی کنترل شده و بدون حشره کش. به محو کنه های عنکبوتی برای مثال به سادگی ارسال آنها را پایین تخلیه شستشو کردن گیاه در دوش حمام خود را. Q-tip آغشته به الکل و کاربردی به صورت جداگانه به ترد اشکالات desiccates به اسكلت قتل در تماس است.

3. سمت راست را انتخاب کنید حشره کش.

به انتخاب خود را سم برای اولین بار شناسایی مجرم(ع)—چه نوعی از حشرات هستند که شما با خرید و فروش ؟ شناخت دشمن بسیار مهم است برای انتخاب یک حشره کش. تمام برچسب به وضوح دولت چه محصول و اهداف. برخی از اسپری ممکن است تنها درمان یک یا دو نوع از حشرات در حالی که دیگران حمله یک میزبان از آفات است.

سپس با در نظر گرفتن محل از آلودگی و که اعضای خانواده را در پتانسیل اسپری منطقه. این مسئله در داخل خانه یا خارج ؟ این حشره کش امن برای استفاده در اطراف حیوانات خانگی و مواد غذایی ؟ خواندن برچسب با دقت و انتخاب خاص برای مشکل. (کک محصول برای استفاده در چمن نمی کند اگر آلودگی در فرش اتاق نشیمن و یا در سگ.)

در نهایت با در نظر گرفتن فرمول و آنچه شما خواهید بود به راحت ترین استفاده از. آن است که یک تماس و یا حشره کش سیستمیک? آن را آماده برای استفاده و یا آن را نیاز به مخلوط کردن ؟ اگر شما یک “سبز” باغبان که ترجیح می دهد یک راه حل مشتق شده از مواد آلی خواندن برچسب دقت کنید. یک تجاری تولید حشره کش های آلی ممکن است هنوز هم حاوی مواد شیمیایی است. حشره کش های ارگانیک که هدف تنها یک یا دو گونه انجام آسیب کمتر به نفع اشکالات و تمایل به امن تر در سراسر اگر مواد تشکیل دهنده خود را مشتق شده از امثال سیر و رزماری. در واقع اگر شما انجام تحقیقات کمی به اشکالات شما در حال مبارزه با, شما ممکن است قادر به تبادل نظر طبیعی خود حشره کش از مواد تشکیل دهنده در کمد آشپزخانه خود را.

مرتبط با: 8 راه برای مبارزه با آفات باغ

4. اسپری حشره کش در زمان مناسب از سال است.

زمان بندی همه چیز است وقتی که می آید به حشره کش. برخی از حشرات در پاسخ به حشره کش ها در طول زندگی خاص مراحل چرخه. برای مثال کمتر درخت هلو با مته سوراخ است تنها درمان زمانی که بید است که در آن تخم مرغ-تخمگذار مرحله (زمانی بین اواسط خرداد و اواسط ماه اوت); تماس با حشره کش های اعمال شده به درختان در هر زمان دیگر بی اثر خواهد بود. خواندن برچسب را با دقت اشاره کردن بهترین زمان برای استفاده از.

باد و باران نیز ممکن است یک عامل—و می تواند منجر به تلفات ناخواسته. جلوگیری از اسپری حشره کش قبل از بارندگی برای جلوگیری از شسته شدن مواد شیمیایی از طریق خاک و به آب جدول که در آن می توانید وارد کنید creeks و جریان مسمومیت ماهی و حیات وحش است. یک پوشیده از ابر آرام روز بهترین زمان برای رسیدگی به, هوای آزاد, حشرات.

Follow Precautions When Spraying Insecticide

عکس: istockphoto.com

5. بیش از حد نیست و اقدامات احتیاطی.

به یاد داشته باشید که حشره کش بود آنها شیمیایی یا آلی سمی هستند. هدف این است که برای استفاده از آنها صرفهجویی—تنها زمانی که لازم است و فقط به اندازه کافی برای موفقیت در کنترل آلودگی. شما باید به جلوگیری از آنها را از آلوده مناطق دیگر (مانند همسایه خود را حیاط) فاضلاب و منابع آب.

مناسب لباس های حفاظتی از جمله عینک و nonabsorbent دستکش هنگام اسپری حشره کش. مانده جذب از طریق پوست می تواند باعث خارش ، درد و تورم و قرمزی و تاول. اگر حشره کش می شود در چشم ها بلافاصله خیط و پیت کردن آنها را با آب و تماس با سم کنترل برای تعیین گام بعدی درمان است. در بهترین سناریو چشم خود را می سوزاند و احساس تحریک شده و پس از شستشو به مدت 20 دقیقه.

اگر شما مطمئن نیستید که چگونه یک گیاه خواهد شد واکنش نشان می دهند به یک محصول تست آن را بر روی یک برگ برای 24 ساعت (و یا برای مدت زمان توصیه شده بر روی برچسب) قبل از یک برنامه کامل است. توجه داشته باشید که بیش از یک دوز ممکن است مورد نیاز; صبر توصیه می شود مقدار از زمان برای درمان بین برنامه های کاربردی.

6. فروشگاه و دور از حشره کش ها با خیال راحت.

فروشگاه حشره کش ها در ظروف اصلی خود را با برچسب هایی که به وضوح شناسایی مواد تشکیل دهنده و دستورالعمل ها برای نرم افزار. همه حشره کش های آلی و شیمیایی باید نگه داشته شود که در آن دست های کوچک (و پنجه) نمی تواند به آنها برسد. حشره کش ها نیز باید جدا از مواد غذایی است.

دنبال برچسب توصیه هایی برای ایمن حشره کش دفع. هرگز پور حشره کش استفاده نشده به سینک تخلیه یا توالت که در آن آنها می توانند آلوده آبراه و انتقام ویران کردن در ماهی ها و حیات وحش است. به گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست شهرداری ترین نوشیدن آب و فاضلاب قادر به از بین بردن آفت کش ها. هنگامی که در شک, تماس با دولت های محلی خود را برای پیدا کردن اگر آنها یک خانواده زباله های خطرناک مجموعه برنامه.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de