6 چیزهایی که می دانیم قبل از نصب تر و تمیز داخلی

نصب تر و تمیز ؟ 6 چیزهایی که بدانید قبل از اینکه شما شروع | باب ویلا

به پروژه خود را در یک نگاه به پایان رسید با یادگیری در مورد برخی از نکات ظریف از پایان نجاري.

Tips for Installing Trim, Baseboard, and Crown Molding

عکس: istockphoto.com

تر و تمیز نصب و راه اندازی مرحله از هر پروژه داخلی می تواند فوق العاده پاداش. قرنیز و تاج قالب می تواند به نوبه خود یک پایه تیغه و رنگ پروژه به یک جلا ، اگر شما همیشه تحسین خوب و تمیز کار می کنند اما مطمئن نیستید که در آن برای شروع شما احتمالا احساس کمی مرعوب. وجود دارد بدون نیاز به اخم. با آشنایی خود را با این راهنمایی برای نصب تر و تمیز شما به خوبی در راه خود را به تمام حرفه ای است که شما می تواند افتخار.

مرتبط با: 9 راه برای لباس یک اتاق با قالب

1. جمع آوری ابزار مناسب برای نصب تر و تمیز.

ساخت دقیق کاهش است که در نتیجه محکم mitered گوشه می تواند یک چالش بدون یک ترکیب تاج را دیدم. نیز دست استخوانی baseboards و تاج قالب می تواند یک کار درست. در حالی که داشتن یک کاملی از ابزار ایده آل خواهد بود, آن ممکن است ممکن است برای شما. حداقل شما می خواهید برای خرید و اجاره و/یا قرض گرفتن ابزارهای زیر:

مهم ترین ابزار از همه این است که یک مداد نوک تیز. با کیفیت بالا مداد خواهد بود ارزش آن وزن در طلا در هر پایان نجاري پروژه. تفاوت بین خوب و تر و تمیز نصب و راه اندازی ممکن است کمتر از 1/32 اینچ, بنابراین مطمئن شوید که شما نگه داشتن مداد خود را تیز برای رسیدن به بهترین نتایج.

2. محاسبه چقدر تر و تمیز شما نیاز و خرید کمی بیشتر از شما فکر می کنید شما نیاز دارید.

اجازه ندهید مواد پیش بینی غلط تاخیر پروژه خود را. شما می خواهید به خرید حدود 20 درصد مواد اضافی به حساب اشتباهات offcuts و با هم تداخل دارند مفاصل. خوشبختانه وجود دارد آسان قاعده کلی برای تعیین چقدر قرنیز یا تاج قالب شما نیاز دارید. اندازه گیری طول هر دیوار از گوشه ای به گوشه تفاضل هر دهانه درب یا کمد. در حال حاضر دو برابر ارزش به صورت یکی از دیوار کوتاه تر. (با دو برابر ارزش یکی از دیوارهای شما در حال ترک خود را به یک بافر.) اضافه کردن تا این اندازه گیری برای پیدا کردن چقدر تر و تمیز به خرید برای پروژه خود را.

نکته: بهبود خانه محلی خود را ذخیره خواهد شد و فروش قرنیز و تاج قالب در 8-و 12-طول پا, بنابراین شما باید قادر به تر و تمیز به طور متوسط 16 – 20-پا دیوار اتاق نشیمن با دو قطعه از قالب.

Tips for Cutting and Installing Trim and Crown Molding

عکس: istockphoto.com

3. با استفاده از یک اره فارسی بر ترکیب را دقیق کاهش است.

ترکیب تاج اره سریع کار برش تر و تمیز. این ابزار قدرت و سرعت چرخش تیغه های اره که از طریق برش چوب به سرعت و با دقت. ترکیب تاج اره باید چرخش تخت با از پیش تعیین شده detents که کلیک کنید به محل در رایج ترین برش زاویه. حتی فراتر از آن است که آنها نیز شیب از یک سمت به سمت به منظور برش ترکیب زوایای پیچیده تاج قالب مفاصل.

استفاده از یک مداد نوک تیز را دقیق خوانده شده را علامت در هیئت مدیره که در آن شما نیاز به قطع. بدون تحریک دیدم پایین تیغه بنابراین شما می توانید خط آن را دقیقا با علامت خود را. هنگامی که شما راضی هستید با تیغه تراز بلند دیدم تا تیغه نیست دست زدن به قطعه کار. در حال حاضر ماشه را دیدم اجازه تیغه کنید تا به سرعت و با دقت پایین تر آن را به تر و تمیز خود را از هیئت مدیره. هنگامی که خاک اره حل و فصل شما باید با دقت برش قطعه ای از تر و تمیز.

این روش برای برش mitered زوایای مشابه است اما آنها شما نیاز به تنظیم را دیدم به زاویه مناسب. این اره دارای دستگیره که انتشار تخت خواب دیدم و به شما اجازه می دهد به نوبه خود آن را به زاویه مناسب. به صورت 90 درجه گوشه شما می خواهید به مجموعه ای دیدم به مناسب 45 درجه شیطانک. هنگامی که شما قفل تخت پشت به محل شما می توانید با برش خود را به عنوان طبیعی است.

به یاد داشته باشید به توجه به آن طرف 90 درجه و علامت است که شما مجموعه ای را دیدم که این تعیین خواهد کرد که آیا شما در حال ساخت یک در داخل و یا خارج قطع شده است. هیئت مدیره به سمت چپ دیدم با یک منفی 45 درجه برش را در یک تاج برای داخل گوشه در حالی که مثبت 45 درجه برش است که به معنای برای یک گوشه ای خارج. اگر شما در حال برش هیئت مدیره خود را به سمت راست تیغه اره معکوس این قوانین.

به خاطر ایمنی داشته باشیم که در آن دست و انگشتان خود را در رابطه با تیغه. همچنین, مطمئن شوید که شما در حال پوشیدن عینک ایمنی.

Three Joints to Know for Installing Trim

عکس: istockphoto.com

4. دریافت به دانستن سه نوع مفاصل استفاده می شود در هنگام نصب تر و تمیز.

وقتی که می آید زمان برای نصب تر و تمیز در اطراف گوشه از اتاق خود و یا دیوار طولانی تر از معمول اجرا از trim استفاده از این سه مفاصل.

  • مقابله مفاصل: مقابله مفاصل هستند ایده آل برای داخل گوشه. یک بار در قطع مناسب در داخل زاویه (به طور معمول 45 درجه) مشخصات قالب به دنبال آن است از نزدیک با یک مقابله دیدم. اره باید برگزار شود در یک زاویه به پشت برش مواد کمی. در نتیجه الگوی سپس متناسب با دقیقا مجاور تر و تمیز قطعه ایجاد یک قطعه پازل مانند مناسب است.
  • تاج مفاصل: در خارج از گوشه و کنار می توان به تشکیل دو برش تخته در 45 درجه و اتصالات آنها را با هم در یک زاویه 90 درجه که در آن دو دیوار را ملاقات کند. در داخل زاویه می توان برش با استفاده از همان روش اما اکثر حرفه ای ها ترجیح می دهند آن مقابله کرد روش.
  • شال مفاصل: دو تخته های کوتاه به نظر می رسد به عنوان یک قطعه با استفاده از شال گردن های مشترک. آغاز شده توسط برش به پایان می رسد از دو تخته با هم تداخل دارند 45 درجه زاویه در سراسر چهره خود را. در هنگام نصب این تابلو بر روی دیوار, در ازدواج این دو زاویه به مشترک ناپدید می شوند. مطمئن شوید که به ناخن از طریق مشترک برای بهترین نتایج.

با هر یک از این مفاصل, شما هنوز هم ممکن است پیدا کردن فاصله اندکی است که نیاز به کار اضافی. قرار دادن shims بین قرنیز و دیوار است که یک راه عالی برای بستن یک شکاف کوچک در داخل یک گوشه. برای خارج گوشه چسب و استخوانی از طریق مشترک قبل از استخوانی به دیوار خواهد شد ارائه بهترین نتایج طولانی مدت. آن را نیز ایده خوبی است برای اجرای یک مهره از چرت زدن در طول خود را گچ به پایان نگاه و پنهان کردن شکاف کوچک است.

Caulking After Installing Trim

عکس: istockphoto.com

5. رنگ تر و تمیز خود را قبل از شما آن را نصب کنید برای صرفه جویی در وقت و انرژی است.

نقاشی تاج قالب بر روی دیوار است که به احتمال زیاد به شما را ترک زخم از بالا بردن سلاح های خود را سربار برای ساعت. به طور مشابه, نقاشی baseboards در حالی که استراحت زانو خود را در کف چاله است. نقاشی قبل از نصب تر و تمیز می تواند عمده انرژی و زمان بهینه ساز ارائه شده شما باید از این فضا به آن را انجام دهد.

برای بهترین نتایج, خرید قبل از ابتدا تخته هر زمان ممکن است. وضع تخته برش در سراسر یک جفت sawhorses. استفاده از یک قلم مو و ابرو و یا ترکیبی از هر سه به رنگ تابلوهای خود را قبل از خود را تر و تمیز نصب و راه اندازی آغاز می شود. این کار را برای دو تا سه کتهای برای رسیدن به یک پایان بزرگ.

Tips for Installing Trim with a Nail Gun

عکس: istockphoto.com

6. پنهان کردن سوراخ ناخن با استفاده از پرکننده چوب و کاغذ سنباده.

هنگامی که شما خوشحال با شما چگونه به نظر می رسد گوشه های ناخن به پایین 1½ اینچ از تر و تمیز با 2 اینچ اتمام ناخن با فاصله حدود 16 اینچ از هم جدا. استخوانی به یک سوم پایین تر از قالب افزایش شانس که شما آمار پایین صفحه داخل دیوار. اگر نصب تاج قالب شما می خواهید به ناخن به تیرچه و خاتم در بالا و پایین قالب که معمولا در هر 16 اینچ. صرفه جویی مانده رنگ (یا رنگ) برای پس از شما میخ تر و تمیز در محل برای لمس یو پی اس.

استتار آن سوراخ ناخن با یک پرکننده چوب تا زمانی که آنها سطح با چوب و سپس رنگ و یا رنگ آمیزی برای بهترین نتایج. درخواست یک مقدار کمی از پرکننده با نوک انگشت خود را و به هر سوراخ ناخن. صبر کنید حدود دو ساعت برای پرکننده به درمان قبل از استفاده از یک ورق 220-سنباده دانه به آرامی شن و ماسه دور بیش از حد مواد. این را ترک خواهد کرد پایان صاف و سوراخ ناپدید می شوند. فقط آن را لمس کنید تا با رنگ و یا رنگ آمیزی و پروژه خود را کامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>