برش فلز: 6 نکات و تکنیک های به دنبال | باب ویلا

برش فلز ممکن است ساده به نظر می رسد به تجربه DIYer اما مطمئن شوید که شما نگه داشتن این شش چیز در ذهن قبل از شروع پروژه بعدی خود را.

Six Things to Know Before Cutting Metal

عکس: depositphotos.com

در اطراف خانه شما نمی اغلب اجرا کنید به شرایط است که شما نیاز به برش فلز, اما وجود دارد چند پروژه های DIY است که خواهد شد که شما در مواجهه با این مانع و شما نیاز به دانستن آنچه انتظار می رود. فلز کار می توانید پاپ تا زمانی که جایگزینی یا تعمیر تهویه مطبوع کانالهای بازگرداندن این فلز در سقف و یا در حالی که آماده شدن برای یک فلز تهیه پروژه مانند ساختمان یک حمام و یا ایجاد دیوار تکیه.

مهم نیست که پروژه ابزار مورد استفاده برای برش فلز و مواد به خودی خود می تواند باعث ایمنی قابل توجهی خطر است. به پروژه خود را امن و موفق به یاد داشته باشید این شش نکته مفید پیشنهادات و یادآوری است.

Six Things to Know Before Cutting Metal

عکس: depositphotos.com

1. مطمئن شوید که شما پوشیدن لباس مناسب و تجهیزات ایمنی.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند حس مشترک آن اغلب اتفاق می افتد که یک حرفه ای و یا یک تجربه DIYer می شود به اندازه کافی راحت کار کردن با این مواد است که آنها خود غفلت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). هنگامی که برش فلز و شما باید با پوشیدن دستکش برای محافظت از دست خود را از لرزش و اصطکاک بیش از حد است که می تواند رخ دهد. شما همچنین باید از پوشیدن عینک ایمنی برای محافظت از چشم خود را در حالی که ارائه دید روشن و یک ماسک صورت برای محافظت در برابر هر گونه ولگرد الیاف دمیده در اطراف. جراحی کفش پا هرگز یک ایده بد و یک مجموعه ساده از گوش بند را نجات دهد شما را از آسیب شنوایی است که شروع به رخ می دهد در فقط 85 دسی بل است. برای مرجع تاج اره یا ریز ریز ریز کردن را دیدم می توان به عنوان با صدای بلند به عنوان 100 دسی بل است. قربانی نمی شنوایی خود را برای آسایش و اقدامات احتیاطی.

2. حق انتخاب تیغه مناسب مواد.

به اندازه کافی برش مورد نظر خود را از طریق مواد—و برای جلوگیری از افشای خودتان را به تراشه nicks و خطرناک دیگر می شکند که می توانید ارسال قطعات فلزی پرواز در سراسر یک ایستگاه کاری—مهم برای انتخاب صحیح تیغه.

برش و سنگ زنی چرخ تعیین شده یا آهنی و یا غیر آهنی. آهنی که بر روی تیغه های ایده آل برای برش فلزات که حاوی آهن مانند فولاد ضد زنگ و یا چدن. را انتخاب کنید یک غیر آهنی blade زمانی که نرمتر برش فلزات مانند آلومینیوم یا مس است.

برای بهترین نتایج استفاده از یک تیغه الماس که دارای برش نوع فلز شما در حال کار با. خود را قدرت برتر و سختی کمک خواهد کرد که شما را neater کاهش و تیغه های خود را آخرین دیگر خواهد شد.

3. ریز ریز دیدم که DIYer را کلی بهترین انتخاب برای برش فلز است.

برش فلز می تواند روی حیله و تزویر روند اما می توان آن را آسان تر ساخته شده با انتخاب ابزار مناسب برای این کار است. در حالی که ریز ریز می دیدم را ندارد بهترین گزینه برای کار با ورق فلزی آن است که کلی بهترین ابزار در شرایط راه اندازی برش زمان ثبات و سهولت در استفاده و قابل حمل و در پایان از برش. طراحی شده برای برش با دقت اندازه گیری زاویه شما به راحتی می توانید تنظیم تیغه به پایین آمدن در یک خط مستقیم و یا در یک زاویه 45 درجه و یا کمتر است.

پایه اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر قرار دادن این مواد برای برش کامل به جای تلاش برای موقعیت دست خود را به درستی با اره یا چرخ است که به راحتی می تواند منجر به اشتباهات. همه کاره بودن آن اجازه می دهد تا ریز ریز دیدم به نشستن در میز کار و یا حتی طبقه به ارائه یک ثابت برش منطقه برای پروژه خود را.

ریز ریز کردن اره را می توان با استفاده از یک تیغه ساینده هر چند این تمایل به پوشیدن پایین به سرعت انجام و ارائه به عنوان خوب به پایان برساند به عنوان کاربید تیغه. کاربید فلزی تیغه برش در انواع سایز و انواع, از جمله هر دو فلزات آهنی و غیر آهنی رتبه بندی. آنها قطع جرقه و باقی مانده و به طور کلی گذشته دیگر هر چند آنها نمی آیند با برچسب قیمت بالاتر.

Chop Saw for Cutting Metal

عکس: depositphotos.com

4. انتخاب روش برای نتایج با کیفیت.

هر نوع فلز نیاز به یک کمی از روش های مختلف برای اطمینان حاصل شود که مواد برگزار شد در جای خود و به اندازه کافی پشتیبانی وجود دارد یک فرمول اساسی است که شما باید به دنبال به دست آوردن نتایج مورد نظر.

  • قبل از آغاز تصمیم به نوع تیغه و نوع ابزار شما استفاده خواهد شد. انتخاب آهنی و یا غیر آهنی blade بسته به فلز و یک ابزار مناسب برای اندازه و نوع فلز شما در حال کار با.
  • به یاد داشته باشید برای پوشیدن خود را PPE در طول راه اندازی و در حالی که تمیز کردن برای جلوگیری از حوادث است که می تواند رخ می دهد در خارج از برش واقعی. هنگامی که شما انتخاب صحیح ابزار برای این کار خود را اندازه گیری مواد و علامت منطقه شما می خواهید به قطع با یک فروشگاه مداد و یا نشانگر نمود،.
  • وضع مادی خود را بر روی یک سطح صاف و محکم آن را با یک یا چند بست به اطمینان حاصل شود که آن را نمی خواهد حرکت می کند. اگر با استفاده از ریز ریز کردن را دیدم و یا هر گونه دیگر ثابت ابزار قدرت فلز باید به انتظارنشسته بودند با تیغه برای شما آماده برای شروع به برش. اگر با استفاده از ابزار دستی و سپس شما نیاز به پیدا کردن بهترین مکان برای شروع خود را کاهش دهد. با دقت بررسی کنید که در آن تیغه ابزار خود را برش داده و در مواد خود را و اگر شما اعتماد به نفس است که آن خط با علامت که شما قبلا ساخته شده, شما می توانید شروع به برش فلز است.
  • وقت خود و با توجه به دقت دیدم. مواد ضخیم تر خواهد شد نیاز به یک کندتر برش بنابراین مراقب باشید در مورد تلاش برای فشار تیغه های خود را از طریق این فلز بیش از حد به سرعت. اگر شما به رایگان توزیع برش با فرز اره منبت کاری اره مویی یا اره دقت به احتمال زیاد بزرگترین مشکل خود را. ارائه شما با استفاده صحیح تیغه ابزار و محل کار برای مواد خود را, شما همچنین می توانید کنترل بهتر نتیجه پروژه خود را با به خاطر سپردن به قطع به آرامی در حالی که اطمینان از مواد حرکت نمی کند.
Portable Tool for Cutting Metal

عکس: depositphotos.com

5. می دانم که قابلیت حمل را ترجیح داده است.

در حالی که ریز ریز می دیدم در بالا می آید و تقریبا در هر رده وجود دارد چند محدودیت برای استفاده از آن. این اولین بار است که قیمت و دوم قابل حمل است. برش لوله های فلزی و یا دیگر بلند و باریک قطعات فلزی ساده با یک ریز ریز کردن دیدم, اما اگر شما در حال کار با ورق های فلزی, شما باید یک زمان سخت در تلاش برای اجرای تمام عرض فلزی از طریق یک ثابت ریز ریز دیدم. این زمانی است که زاویه چرخ به بازی می آید.

زاویه چرخ ها هم ارزان تر و قابل حمل تر از یک ریز ریز دیدم. آنها به راحتی می شد در دست خود را و موثر به خصوص زمانی که آنها استفاده می شود برای برش کوچک و دقیق قطعه بزرگتر مواد. چرخ زاویه می توان با نصب هر یک از آسیاب دیسک برای ضخیم فلزی و یا یک دیسک برش. فقط مطمئن شوید که شما باید همسان خود آهنی دیسک برای مواد آهنی و غیر آهنی دیسک به غیر آهنی مواد.

Tin Snips for Cutting Metal

عکس: depositphotos.com

6. سمت راست را انتخاب کنید دستی برش فلز ابزار.

برای DIYer که ممکن است به دنبال یک جایگزین است که نمی خواهد به خالی کردن کیف پول خود را یک دستی به روش برش فلز ممکن است بهتر باشد. بهترین دستی برش فلز ابزار شما می خواهید برای پیدا کردن در حال قلع قیچی (برای ورق های فلزی) و اره اهن بری (برای قطع کردن وظایف در لوله, لوله, زاویه, و غیره.).

قیچی شبیه قیچی و کار بسیار به همان شیوه. آنها با دوام و ارزان و آسان به استفاده از آنها را انتخاب ایده آل برای هر DIYer کار با ورق های فلزی. این ابزار دستی بزرگ نیست در برش فلزات ضخیم تر از 18-سنج. این است که در آن اره اهن بری در می آید.

Hacksaws شگفت انگیز برای وارد شدن به فضاهای تنگ, برش فلز در زوایای عجیب و غریب و کار در قبل از مواد موجود است که نمی توان گذاشته شده بر روی یک میز کار. هنگامی که آنها نصب شده با فلز تیغه برش آنها را می توان مورد استفاده در فولاد و آلومینیوم و مس و تقریبا هر فلز دیگر است. آنها ارزان و ساده برای استفاده است, اما اصلی معاوضه می آید که تقریبا با هر ابزار دستی است که میزان تلاش شما نیاز به قرار دادن به استفاده از آنها. انتظار برای قرار دادن در یک تمرین اگر شما با استفاده از یک اره اهن بری برای یک دوره طولانی از زمان.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net