6 چیزهایی که بدانید در مورد DIY کابینه

DIY کابینه زنی: 6 چیز به دانستن قبل از اینکه شما شروع | باب ویلا

به کابینت های موجود خود را به یک نگاه کاملا جدید و احساس می کنم با این قیمت مناسب آشپزخانه قبل روش.

6 Things to Know About DIY Cabinet Refacing

عکس: depositphotos.com

اگر کامل بر روی بازسازی آشپزخانه نیست در این کارت در حال حاضر شما هنوز هم می تواند خود را کوک فضا چشمگیر نگاه جدید توسط زنی کابینت های موجود خود را. این مقرون به صرفه و نسبتا غیر تهاجمی روش شامل جایگزین کردن کابینه کشو و درب جبهه در حالی که اضافه کردن یک با کیفیت بالا و روکش (فوق العاده نازک ورق از چوب واقعی) بیش از جعبه موجود و در صورت فریم. حرفه ای زنی می تواند خود را پایه یا کابینت را به سطح بعدی در فقط چند روز برای پول کمتر از قرار دادن در کابینت های جدید—و-جزئیات-گرا صاحب خانه می توانید به مقابله با DIY کابینه زنی پروژه برای نجات یک معامله خوب بیشتر. در ادامه به یادگیری در مورد مواد هزینه و مهارت های مورد نیاز به کابینت های آشپزخانه خود را جراحی کشیدن صورت.

DIY Cabinet Refacing: Is it a Good Option?

عکس: depositphotos.com

1. زنی است یک گزینه خوب اگر شما مانند زمان چیدمان آشپزخانه.

زنی را می توانید تازه و جدید به سبک, رنگ, و در پایان به کابینت های آشپزخانه خود را, اما آن را بهترین راه حل مناسب به مردمی که مبارک با طرح های موجود از اتاق. این یک فقیر گزینه اگر شما قصد تغییر پلان و کابینه محل—حتی بهترین کابینت ممکن است ایستاده است تا به حال در اطراف نقل مکان کرد. که گفت:, کابینت های موجود هنوز هم باید در شکل مناسب و معقول با شاید تنها چند لوازم آرایشی و بهداشتی فرورفتگی و چیپس به نتایج خوبی دریافت کنید. کابینت با ساختاری آسیب یا نقص خواهد شد و نیاز به جایگزینی نمی زنی.

2. شما نیاز به برخی از بازپرداخت لغو احکام صادره به جلو DIY زنی کار با موفقیت.

هنگامی که به درستی انجام کابینه زنی است که یک راه حل دائمی با یک high-end نگاه و احساس اما برای رسیدن به این سطح از نتایج DIYers باید چند بازپرداخت پروژه های زیر کمربند خود را.

این روکش در نظر گرفته شده به کابینه نگاه مانند آن را به طور کامل ساخته شده است که گونه های چوبی بنابراین هر گونه شکاف کوچک یا misalignments عملکرد یک جنس بنجل محصول نهایی. نصب جدید درب کابینت و کشو جبهه همچنین خواستار یک چشم دقیق برای رسیدن به حتی, سطح, و عمودی ظاهر.

DIY Cabinet Refacing: Types of Materals

عکس: depositphotos.com

3. شما باید انواع مختلفی از مواد به کار با.

انواع مختلفی از مواد استفاده می شود به reface کابینت. روکش آمده یا پیش به پایان رسید و یا در حالت خام است که نیاز به رنگ آمیزی و در پایان پس از نصب و راه اندازی. وجود دارد سه گزینه اصلی برای روکش متمایز از یک دیگر چگونه آنها اعمال می شود.

 • غیر-چسب رول که نیاز به نصب با تماس با سیمان: این می تواند یک کمی کثیف اما نصب می شود برای انتخاب سیمان. اگر یک با کیفیت بالا و سیمان استفاده می شود, پیوند گذشته از عمر دولت.
 • پوست و چوب چسب (PSA) رول با چسب در حال حاضر در پشت روکش: این یک فرآیند ساده اما کیفیت این چسب می تواند سوال برانگیز است.
 • ⅛ – اینچ ورق تخته سه لا که ضمیمه با چسب چوب و ناخن برای به پایان می رسد از کابینت: هر چند محکم و با دوام, این ورق تمایل به گران تر از نازک رول روکش.

چاقو سودمند و خیط و پیت کردن-اصلاح روتر بیت ساده ترین راه برای تمیز روکش به اندازه اگر چه تیز چاقو صنایع دستی می تواند فقط به عنوان خوب. قیچی می توانید از یک ورق را به خشن اندازه در حالی که تیغ یا روتر می توانید تر و تمیز آن را برای مناسب کامل.

جبهه کشو و درب ساخته می شود و با هر تعداد از مواد مختلف (محبوب ترین بلوط و افرا) اما گونه ها و پایان باید مطابقت با روکش. سخت افزار و لولا در انواع مختلف پس از اتمام از جمله کروم و استیل و برنز و برنج. یکی را انتخاب کنید که لهجه محصول نهایی خود را به سادگی.

DIY Cabinet Refacing and Choosing the Right Material

عکس: depositphotos.com

4. پیدا کردن راست مواد را در برخی از تحقیقات است.

زنی روکش را می توان در مراکز خانه اما شما خواهید دید وسیع ترین انتخاب از گونه های چوبی از طریق جستجوهای اینترنتی. اکثر فروشگاه های آنلاین است که فروش روکش حمل صدها گونه است.

چندین فروشگاه های آنلاین است که فروش درب و کشو جبهه هر چند اکثر مردمی خرید این از یک cabinetmaker (در تا حدودی هزینه بالاتر). هر کدام مسیر شما را امتحان کنید برای خرید هر دو روکش و درب/کشو جبهه از همان فروشنده پس چوب دانه مطابقت خواهد کرد تا کاملا. همچنین مطمئن شوید که به اندازه گیری های دقیق از موجود خود را درب کابینت و کشو جبهه سفارش تعویض جلوتر از زمان برای نگه داشتن این پروژه در حال حرکت است.

5. زنی است که به مراتب ارزان تر از جایگزین.

زنی کابینت های خود را می توان برای کمتر از نیمی از هزینه کل کابینه جایگزین. با کیفیت بالا روکش pricy, اما شما نمی خواهد نیاز به یک مقدار زیادی از مواد. ترین هزینه قابل توجهی خواهد بود که درب و کشو جبهه. درب چوب در اطراف شروع $30 هر کدام اما این تعداد می تواند صعود قابل توجهی بسته به گونه و اندازه.

DIY Cabinet Refacing: General Steps

عکس: depositphotos.com

6. DIY کابینه زنی فرآیند نیاز به صبر و توجه به جزئیات است.

به طور کلی مراحل را برای کابینه مشخص شده در زیر. این یک پروژه است که می تواند هم انداخته و یا با عجله از طریق صرف زمان و انرژی کافی برای اطمینان از یک تصویر-نتیجه کامل است.

 1. حذف درب و کشو جبهه از کابینت همراه با لولا. همچنین حذف هر گونه اصلاح کار است که در راه خود را هنگام نصب روکش روی کابینت.
 2. ارزیابی کابینه خود جعبه برای آسیب و یا فرورفتگی. پر کردن هر گونه فرورفتگی یا gouges با بتونه چوب.
 3. به آرامی شن و ماسه کابینه صورت فریم (چوب جامد در مقابل دولت) و طرف کابینت.
 4. پاک کردن تمام سطوح و تمیز با یک اسفنج مرطوب و اجازه می دهد تا خشک.
 5. نصب جدید پایان پانل در دو طرف کابینت با چسب و ناخن.
 6. نصب روکش در کابینه صورت فریم. شروع با استایلز (عمودی قطعات) و سپس حرکت به ریل (افقی قطعاتی که اجرا بین stiles). اصلاح بیش از حد مواد با یک ابزار تیز چاقو. این مرحله ممکن است نیاز به پوست کندن کاغذ از پشت روکش. در غیر این صورت از آن خواهد شد نیاز به استفاده از تماس با سیمان به هر دو پشت روکش و سطح کابینه.
 7. نصب درب جدید و جبهه کشو در مکان های مربوطه خود را مراقبت به خط همه چیز را.
 8. تر و تمیز کابینت با اندود گچ و سیمان.
 9. نصب سخت افزار جدید.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im