6 مزیت شگفت انگیز سیستم های تلفن مجازی برای هر کارآفرینی

معدود صاحبان مشاغل با یک دفتر شرکتی براق و یک حساب بانکی کامل شروع می شوند (رویاها به حساب نمی آیند). برای بیشتر کارآفرینان ، هر ساعت به رشد شرکت خود اختصاص می یابد و هر دلار بدست آمده سرمایه گذاری مجدد می شود. برای زنده ماندن ، هیچ جایی برای وقت تلف شده یا منابع گران نیست. به همین دلیل است که صاحبان مشاغل کوچک در همه جا به سمت سیستم های تلفن مجازی روی می آورند تا در بازار پر رقابت رقابتی امروزی در ارتباط باشند.

در اینجا شش روش وجود دارد که یک سیستم تلفن مجازی زندگی شما را آسان تر می کند:

1. بهره وری در حرکت است.
با داشتن یک سیستم تلفن مجازی می توانید از هرجای دیگر کار کنید. نیازی به انتظار برای تماس تلفنی یا نمابر منتظر میز شما نیست. تماس ها فوراً به تلفن همراه شما منتقل می شوند. نامه های صوتی به صورت MP3 یا متن به صندوق پستی شما تحویل داده می شوند. و نمابر به عنوان پیوست های PDF به ایمیل شما ارسال می شود. این انعطاف پذیری بی نظیر به شما امکان می دهد در حالی که هنوز به تجارت خود متصل هستید ، به تماس های فروش بروید یا با فروشندگان ملاقات کنید.

2. به راحتی تماس را تغییر مسیر دهید.
غربالگری تماس ، شما را از تماس با تماس در هنگام خارج شدن از دفتر باز می دارد. به سادگی به تلفن پاسخ دهید و یکی از سؤال های غربالگری را انتخاب کنید: به تماس پاسخ دهید ، تماس گیرنده را به ایمیل صوتی ارسال کنید یا شماره تلفن تماس گیرنده را بشنوید. این ویژگی به شما امکان می دهد از فشار یک مکالمه طولانی جلوگیری کنید وقتی که توانایی پرداخت آن را ندارید. تماس گیرندگان در انتظار ماندن هستند و تفاوت آنها را نمی دانند وقتی که در پست صوتی شما تمام می شوند.

اگر یک تماس تلفنی مهم دریافت کنید ، سیستم تلفن Grasshopper انتقال تماس فوری و یکپارچه را ارائه می دهد. مکالمات انتقادی لازم نیست منتظر بمانند. شما می توانید تماس گیرنده را مستقیماً به یکی از کارمندان خود وصل کنید و فوراً از شغل خود مراقبت کنید.

وقتی مطلقاً نمی توان زحمت کشید ، از ویژگی تبریک دور استفاده کنید. به تماس گیرندگان اطلاع داده می شود که شما نمی توانید پاسخ دهید و به آنها روشهای متفاوتی برای ارتباط با مشاغل شما داده می شود. این ویژگی نمی تواند برای روزهای مشخص ، هر روز ، مانند ساعت ناهار یا برای مدت زمان طولانی تر ، مانند تعطیلات یا تعطیلات ، کار کند.

3. ارائه ظاهر حرفه ای.
شرکت های نوپا و مشاغل کوچک می توانند هرج و مرج باشند. عملکردهای تجاری همیشه بی عیب و نقص نیستند (اما) ، اما شما نمی خواهید مشتریانتان این را بدانند. Grasshopper راه حل مناسبی برای کارآفرینانی است که در فضای دفاتر غیر سنتی کار می کنند ، زیرا بدون توجه به اینکه از روی میز یا میز آشپزخانه کار می کنید ، یک تصویر حرفه ای به شما می دهد. با Grasshopper دسترسی کامل به شماره های بدون عوارض ، شماره های غرور و تعداد محلی دریافت می کنید. شما همچنین توانایی تنظیم یک تبریک اصلی قابل تنظیم را دارید. تجارت خود را ضبط کنید و به خودتان خوش آمد گویی کنید یا از استودیوی صوتی ما استفاده کنید تا یک معرفی حرفه ای برای تلفن های همراه خود ایجاد کنید. بعد از سلام ، می توانید به تماس گیرندگان این امکان را بدهید که یک فهرست دایرکتوری نام شرکت را جستجو کنید. حتی می توانید موسیقی یا تبلیغات سفارشی را هنگام پخش در حالت آماده پخش موسیقی تنظیم کنید.

4- در حال رشد با شغل خود باشید.
شما تجارت خود را با هدف موفقیت بزرگ آغاز می کنید ، پس چرا محدود به سیستم تلفن خود هستید؟ همانطور که کسب و کار شما رشد می کند ، سیستم تلفن شما نیز باید پیشرفت کند. با Grasshopper می توانید پسوندهای نامحدودی داشته باشید بنابراین اگر به برنامه افزودنی دیگری احتیاج دارید ، آن را به حساب خود اضافه کنید. این خیلی آسان است! همچنین هر کارمند می تواند تنظیمات ارسال پیام ، پست صوتی و پیام ارسال پیام خود را به صورت دلخواه تنظیم کند.

5. خدمات برتر برای کارمندان و مشتریان.
درآمد کسب و کار به بهره وری کارکنان و خدمات به مشتری متکی است. سیستم های تلفن مجازی مانند Grasshopper با اتصال کلاس اول به هر دو هدف خدمت می کنند. کارمندان می توانند در هر زمان و هر مکان کار کنند زیرا همیشه به تماس های تجاری و مشتری دسترسی دارند. اگر می خواهید همه کارمندان خود را به هم بپیوندید ، از ویژگی های کنفرانس داخلی خرید شماره مجازی استفاده کنید.

برای حفظ خدمات به مشتریان در بهترین حالت ، Grasshopper همچنین امکان تماس نامحدود را در اختیار شما قرار می دهد. این بدان معنی است که تماس گیرندگان هرگز سیگنال شلوغ را نمی شنوند. مهم نیست که چند نفر تماس بگیرند ، همه آنها می توانند در صورت آماده بودن کارمند در حالت آماده باش قرار بگیرند و منتقل شوند.

هنگامی که یکی از 1 800 شماره ما را در ماه نوامبر اضافه کردند ، LessAccounting.com این مزیت را تجربه کرد. ما شماره تلفن را از Grasshopper.com ، یک برنامه pbx ​​مجازی خریداری کردیم. [قبل از استفاده از Grasshopper]] من شخصاً طی سه ماه گذشته تمام پشتیبانی تلفنی را انجام دادم که از پنج تا بیست تماس در روز بود. [با Grasshopper] همه تماسها مستقیم به پیام صوتی رفتند و من می خواهم آنها را ساعت 10 صبح یا 3 بعدازظهر تماس بگیرم. حتی می توانم تماس های از دست رفته را برگردانم … بعلاوه ، داشتن شماره تلفن در سایت ما تبدیل های ما را افزایش داده است + 1.8٪. ” برای مشتریانی که فقط به اطلاعات اولیه درباره شرکت شما نیاز دارند ، می توانید یک برنامه افزودنی اطلاعاتی تنظیم کنید. می توانید این پیام را با جهت فروشگاه ، توضیحات محصول یا ساعات کار خود بارگیری کنید. تماس گیرندگان نیازی به صبر ندارند و هنوز هم جزئیات مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

6. حداکثر صرفه جویی در هزینه.
قابل توجه ترین ویژگی یک سیستم تلفن مجازی این است که با ارزش ترین منابع شما: زمان و پول را ذخیره می کند. چیزی که همه ما می توانیم از آن قدردانی کنیم! با ملخ ، عید