55 غیرممکن آسان کمی تنبل 100% قابل اعتماد تابستان دستور العمل های شام

کشیدن باز می تواند از آنچوی. Cubing سرد مزاج و سبزیجات به بازی شیر یا خط در یک خردل شیشه سرکه بریزید. Spooning

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 اردیبهشت 1399

کشیدن باز می تواند از آنچوی. Cubing سرد مزاج و سبزیجات به بازی شیر یا خط در یک خردل شیشه سرکه بریزید. Spooning هر چیزی در همه بر روی نان تست با فلفل و پنیر و نمک. چیزی زیبا و بی حال در مورد ساخت تابستان شام نوعی که می آیند و نیم prepped از سمت راست تولید کیسه (یا, خوب, پاستا, جعبه).

بهترین نه تنها آسان بلکه سریع—حتی unnervingly ، "من فقط یخچال را باز کنید ؟" به شما می گویند به خودتان نشسته به Brie-پردهی رشته فرنگی و گوجه فرنگی. یا کتری-کباب ماهی قزل آلا. و یا غیر قابل انکار نبوغ یک سالاد ساخته شده از نان ذرت.

از فروشگاه ما

در اینجا 50 غیرممکن آسان و سریع-به-دبستان شام برای تابستان بسته فقط چه نوع پخت و پز شما احساس می کنید مانند انجام است.

1. کبابی هلو و زردآلو سالاد

گرم کردن-گریل هلو و زردآلو پرتاب با کلم پاشیده پنیر فتا و برش نازک از prosciutto برای نور و آسان شام که شد ساخته شده برای ماه آب و هوای گرم.

2. Dilled ترد و شیرین-سالاد ذرت با سس دوغ

شیرین و ترد خام ذرت ممکن است ستاره این دلچسب سالاد تابستانی, اما آن را متوقف نمی کند یک زبانه دار, خامه, دوغ و ماست پانسمان از ساخت کاملا در ورودی.

3. تابستان Farro سالاد

مغذی و سالم و بی خطر farro (باستانی غلات) به ارمغان می آورد یک دیوانه بافت به این شادی سالاد که خواستار punchy قرمز, پیاز, سیر, روشن, جعفری, گوجه فرنگی رسیده و گرانبها hunks از پنیر موزارلا را به نگه داشتن تمام طعم کاملا متعادل است.

4. ویتنامی برنج ماکارونی سالاد

ما بخش های مورد علاقه در مورد این ویتنامی برنج ماکارونی سالاد—گذشته از آن ترد بادام زمینی با شکوه و دارای مزه تند, در خانه پانسمان—این است که چگونه از آن آسان است به ریف در: شما می توانید اضافه کردن استیک کبابی یا مرغ و یا آن را کاملا گیاهی و بدون پرش به ضرب و شتم.

5. خرد شده سینک آشپزخانه سالاد با ماست پانسمان & Bottarga

Bottarga یک نوع شور, درمان ماهی های کوچک است که مواد تشکیل دهنده مخفی به این ترد سالاد سبز ؛ bottarga به ارمغان می آورد یک brininess که پخش کردن, خامه, ماست و پانسمان در dreamiest راه است.

6. ترکه گوجه فرنگی و نان ذرت Panzanella

نان برای شام ؟ ما هرگز نه گفتن به آن است. به ویژه هنگامی که این panzanella از روز نان ذرت (به آسان!) و بازار کشاورزان موروثی گوجه فرنگی روی میز است.

7. ممنوع سالاد برنج با نارگیل تایلندی-آهک پانسمان

پر جنب و جوش و طراوت شما نمی تواند نگه داشتن ما را از این "ممنوع" سالاد برنج با اعتیاد آور شیر نارگیل-بر اساس پانسمان که دو برابر به عنوان عالی شیب برای اسپرینگ رول مرغ, کباب و بیشتر.

8. بو گل کلم & سالاد آووکادو برای پدر و مادر جدید

شما لازم نیست که به یک پدر و مادر برای لذت بردن از این سالاد—اما اگر شما امروز روز شانس شماست. کباب گل کلم یک بار تغذیه نوزاد خود را و خود را (و یا خودتان x 2). تابستان اوج تنبلی بهره وری.

9. Skillet-Tacos ماهی کبابی با گشنیز آهک کرما

این یک تابه (ماهی تابه چدن است که) fish tacos نمی تواند آسان تر—نور و پوسته پوسته شدن ماهی می شود خشکیده فقط در چند دقیقه و چیپس گرم شدن در همان کتری داغ.

10. تند ماهی قزل آلا با کوسکوس اسرائیل & نخود

این غذا ممکن است صدا های فانتزی-schmancy اما در واقع خیلی ساده است: چرب, روشن, ماهی قزل آلا در فر bakes فقط برای 15 دقیقه در حالی که شما کوک کردن چاشنی کوسکوس و نخود.

11. مستی صدف با سوسیس

با توجه به دستور العمل نویسنده و عضو جامعه QueenSashy کلید این اثیری, brothy ظرف است برای تمیز کردن صدف به درستی—در غیر این صورت شما ممکن است در نهایت با ریگ بیت در پایان نتیجه.

12. ماهی کبابی با لیمو و جست و خیز سس

تازه با کیفیت بالا و گرفتن نباید نیاز به مقدار بیشتر در راه علاوه بر پخت و پز فلش سریع در کوره و ساده سس آب لیمو کیپر و کره.

13. آب ماهی با آب گرم کدو و ذرت & سالاد سیب زمینی

این به ظاهر بعید است ترکیب—گیاهان دارویی و روغن-آب ماهی کبابی, ذرت, سیب زمینی و کدو سبز—در واقع باعث می شود بسیار خوشمزه و رضایت بخش شام.

14. نان گرم سالاد با ماهی قزل آلا کبابی, سبزیجات و خامه و زعفران و پانسمان

نان به عنوان شام برای پیروزی در عین حال این بار اوضاع کمی بیشتر تعادل با ماهی قزل آلا, رنگارنگ, بوداده پانسمان و herby پانسمان از کرم fraîche (یا ماست یونانی) و سرکه شامپاین.

15. میگو تند

پنج مواد تشکیل دهنده و یک تعداد انگشت شماری از سیخ? از تمام دستور العمل های ما می خواهم شروط این میگو تند است و این بزرگترین نتیجه نهایی از نظر عطر و طعم با مطلق حداقل تلاش.

16. برگر ماهی قزل آلا با آووکادو Aioli

کوه در می رم بتس یک نسیم است زمانی که شما در حال کار با برگر ماهی قزل آلا, شما می توانید چند روز پیش و فروشگاه های تحت پوشش در یخچال. ما توصیه می کنیم ساخت کرم آووکادو aioli تازه هر چند به خصوص از آنجا که شما فقط می توانید صدای تیز و تند آن را در یک پردازنده مواد غذایی.

17. Miso-زنجبیل نودل با تن ماهی و کنجد تند خرده

ماهی تن ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد می دانید و عشق—reimagined. این ظرف می آید با هم در کمتر از 20 دقیقه با تشکر از کنسرو تن ماهی و یک میزبان از "ضرب-pow" مواد (روغن کنجد, زنجبیل, miso, شیلی دانههای همه را ظاهر).

18. پیازچه و نارگیل برنج با گوشت خوک

این رضایت بخش و ساده برنج ظرف فقط یک بار و ما شرط می بندم آن را به سرعت راه خود را به خود هفتگی شام چرخش قبل از شما می توانید می گویند "ثانیه لطفا."

19. نارگیل-لیمو ترش گوشت خوک Tacos با لوبیا سیاه و سفید & آووکادو

آیا شما بر این باورند این مزه گوشت خوک tacos با خامه لوبیا سیاه و سفید و آووکادو می تواند از آشپزخانه میز به میز شام فقط در 20 دقیقه ؟ اگر شما خوب, ما نشان می دهد تلاش اونا برای خودتان و شستن همه چیز را با یک مارگاریتا.

20. آلاباما-سبک کباب مرغ

بیش از 100 بررسی این دستور العمل تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانستم که درست باشد: این ترین معطر و مرطوب کباب مرغ شما احتمالا تا کنون جشن چشم خود را بر روی.

21. مرغ یونانی ورق-تابه شام با لوبیا سبز & فتا

ما یک مکنده برای یک ورق-ظرف های شام را با سهولت و راحتی اما حتی بیشتر از آن زمانی که طعم نقطه و مانند آنها در این یونانی الهام گرفته از مرغ برنده با تعداد زیادی از ادویه جات ترشی جات ترد لوبیا سبز و دارای مزه تند پنیر فتا.

22. Skillet-بو ران مرغ

این دستور توضیحات ارائه در همه چیز آن را وعده داده و سپس برخی از: "صادقانه شام پخته شده به سادگی از تنها چهار مواد تشکیل دهنده که در زمان فضایی در یخچال و فریزر."

23. دامن استیک با سس Chimichurri

"ترش گیاهی و کاملا اعتیاد آور" می نویسد: Bon Appétit Editor-in-Chief آدم Rapoport این آسان chimichurri سس شاد ترین زمانی است که مقداری بیش از یک آبدار دامن استیک. اما واقعا هر برش های استیک را انجام خواهد داد.

24. بره Biftekia با ماهی کولی خشک گوجه فرنگی و نعناع

هنگامی که شما احساس گیر کرده در یک همه فن حریف بق شیار (و شما به سادگی نمی تواند غذا خوردن همبرگر یا هات داگ) را به این چاشنی کباب بره با یک شربت خانه پسند سس فرو زیبا و شور و herby.

25. شامی کباب مرغ یونانی

به روز شده تکرارشونده در یک مهمانی کوفته (شما می دانید نوع با یک خلال دندان برای آسان وعده) این هرگز خشک کوفته با ماست سس فرو بردن در واقع کامل و بدون سر و صدا و شام.

26. مرغ فلورانس توسط Joanna Gaines

چه سریع شاداب و dirties اما یک کتری? این مرغ فلورانس توسط Fixer Upper ستاره جوانا Gaines. همه به آن نیاز است یک ترد قرص نان به mop تا تمام سس.

27. خامه مارچوبه لیمو و گردو پاستا

بسیاری از فصلی مارچوبه با این خامه شش-مواد تشکیل دهنده ماکارونی. یک تعداد انگشت شماری از لیمو می دهد این رشته یک ضربه از تابستان روشن و طعم در حالی که گردو خرد شده را بسیار خوش آمدید بحران.

28. لینگوئینی با ساردین رازیانه & گوجه فرنگی

درست شربت خانه پاستا در هر معنی واقعی کلمه (و حتی گوجه فرنگی در اینجا کنسرو!), تنها, تازه, مواد تشکیل دهنده شما نیاز به شلاق تا این لینگوئینی است لیمو و رازیانه و سیر (که طول می کشد برای همیشه لطفا برای به هر حال).

29. سرد کنجد سالاد ماکارونی

ورمیشل یا نازک برنج و رشته فرنگی ترجیح داده در این طراوت کنجد, سالاد, اما اگر شما در خرج کردن ساده ماکارونی را به کار فقط به عنوان به خوبی.

30. Weeknight شکسته لازانیا با تعداد زیادی از سبزی

دیدار با یک فندک بیشتر گذاشته پشت راه برای لذت بردن از یک دنج و کلاسیک: در این شکسته لازانیای شما بازی شیر یا خط پخته گسترده ای نودل با لمونی ریکوتا مخلوط و از بالا به همه چیز سرخ کرده با مارچوبه و نخود فرنگی.

31. لینگوئینی با تاول Sungold گوجه فرنگی و سوسیس دودی و ریحان

این دودی herby سس گوجه فرنگی در حالی که خود جوش ماکارونی و شما پیدا کنید که شام را آماده در بیش از 20 دقیقه است.

32. کنجد سالاد ماکارونی با خشکیده قارچ "حلزون اسکالوپ"

این سرد ماکارونی-y تعداد ممکن است می گویند "حلزون اسکالوپ" اما واقعا آن را فقط خشکیده پادشاه قارچ صدف معنی این دستور غذا های گیاهی پسند. اما اگر شما می خواهم به مخلوط تا چیز با برخی از مرغ کبابی, گوشت خوک و یا حتی واقعی, حلزون اسکالوپ, این سالاد را به آنها را در خانه احساس.

33. کدو سبز و گشنیز ماکارونی

گشنیز سبز است که دانه گشنیز یک گیاه قبل از آن خشک می شود و به طور منظم قدیمی, گشنیز اضافه می کند منحصر به فرد پشت سر هم از عطر و طعم—جایی بین گشنیز و لیمو—به این پاستا.

34. پاستا با گوجه فرنگی و سیر و ریحان & بری

اگر شما فکر می کنم بری فقط باید متعلق به یک پنیر هیئت مدیره به این زیبا و چسبناک ماکارونی یک شات. ترکیب اضافی-پنیر خامه ای و ترش و گوجه فرنگی و سلیقه sublimely از تابستان است.

35. کدو تابستان سس با پاستا

این که آیا شما در حال انجام یک CSA جعبه این تابستان و یا در یک بازار کشاورزان به طور منظم آن را به احتمال زیاد شما در حال رفتن به پیدا کردن خود را با بسیاری از کدو در دست های خود را در طول فصل. بهترین راه برای استفاده از آن: این نور و تازه 30 دقیقه ماکارونی که همه در مورد کدو.

36. آخر هفته تابستان ماکارونی

این بسیار ریف قادر ماکارونی شده است یک بار در weeknight تابستان امر برای ما از بنیانگذاران آماندا Hesser برای سال. همیشه تغییرات با توجه به آنچه در فصل معنی آن احتمالا کمی متفاوت هر زمانی که شما آن را هر چند قابل اعتماد خوشمزه است.

37. برگ چغندر سوئیس ساقه پستو با Pepitas

دفعه بعد که شما خرید یک دسته زیبا از برگ چغندر سوئیس نیست شیر یا خط ساقه! صرفه جویی و رنگ پریده اونا برای این گوشت خوشمزه که شما می توانید نه تنها بازی شیر یا خط با ماکارونی, اما همچنین گسترش در ساندویچ و یا استفاده به عنوان یک شیب.

38. ما بهترین سالاد ماکارونی

سالاد ماکارونی تعریف "تابستان unfussiness"—بازی شیر یا خط برخی از ترشی و درمان شانس و به پایان می رسد با noodly curlicues برخی از گیاهان سبز و zingy پانسمان و سپس اجازه دهید آن نشسته تا زمانی که شما آماده به پهلو در. این یک سلیقه خوب گرم و سرد و در دمای اتاق.

39. این آزمایشگاه مواد غذایی فوق العاده-شکست چیزبرگر

این نابغه تایید چیزبرگر نیاز به فقط پنج مواد ساده—یک نرم همبرگر رول با کیفیت خوب گوشت چرخ چاک آمریکا و پنیر و نمک و فلفل—و به عنوان چاشنی به عنوان خواسته های قلبی خود را.

40. استیک و باقلا Torta

اگر شما هرگز از شنیده می شود یک پای (یک نوع مکزیکی ساندویچ), شما در حال رفتن به می خواهم به نشانه این یکی. در این نسخه استیک خوابانده سریع-ترشی پیاز و هالاپینیو, پوره لوبیا و یک کرما نم نم باران دریافت لایه لایه در یک کرکی رول—اساسا بهشت بین نان.

41. گوجه فرنگی ساندویچ ارزش کمی بیکن

شما می دانید آن را به طور رسمی در تابستان زمانی که شما می توانید شروع به خوردن ساندویچ با چیزی جز نان تست مایونز و بالا فصل گوجه فرنگی. و ما قطعا نمی گویند هیچ به آوردن کمی از بیکن ترد و آووکادو aioli به مخلوط.

42. Bagna Cauda Toasts با Radicchio, تخم مرغ و آووکادو

Bagna cauda یک به طور سنتی داغ, ایتالیایی, ظرف ساخته شده از سیر و آنچوی مجریان این شام شایسته توست با آن پررنگ طعم. دانش سطحی از ترد و سبزی و تخم مرغ آب پز سخت هستند و فقط یک جایزه.

43. "درهم Guacamole" Toasts با تخم مرغ سرخ شده

هنگامی که شما در خلق و خوی برای شام, صبحانه, این تخم مرغ سرخ شده-در صدر نان تست با یک درهم الهام گرفته از خمیر آوکادو که پاشیده با حلب فلفل یا حریصا (هر کدام که شما را در دست داشته).

44. پان Bagnat: لو فرانسوی ساندویچ سالاد تن ماهی

در این Nicoise سالاد-تبدیل-ساندویچ, tangy, زیتون, سبزیجات تازه و سرکه بریزید ممزوج با روغن زیتون-بسته بندی کنسرو ماهی تن را به آنچه که یک داور به نام "شکوه شورش از رنگ و طعم و بافت."

45. سبز الهه ساندویچ مرغ

نگاهی به شور و شوق خود را برای سبز الهه پانسمان فراتر از سالاد را با این ساندویچ مرغ کبابی که باعث می شود وسیله نقلیه مناسب برای این خامه herby سس.

46. افسانه, افسانه ای سرخ شده با پنیر پرولون & ساندویچ گوجه فرنگی

که می تواند چشم پوشی از چیزی است که هر دو افسانه و افسانه ای? ما نیست. و این پان سرخ شده با پنیر پرولون و شور tomatoe ساندویچ (با مایو-slathered نان البته) بدون شک هر دو از کسانی که همه چیز.

47. نخود "تن ماهی" سالاد

"اگر شما به دنبال برای سالاد تن ماهی به نوبه خود در حال حاضر" دستور توسعه دهنده سارا Jampel می نویسد. و او راست. این سالم سالم سالاد جشن کاره نخود با درمان آنها را مانند سالاد تن ماهی و ترکیب آنها با ماست یونانی (بخارا), گیاهان و alliums.

48. ترشی توفو ساندویچ استیک

این یکی کمی طول می کشد قبل از برنامه ریزی, اما هنگامی که شما موسیقی پاپ منجمد و یخ توفو به یک مزه ترشی خود را در دبستان کار بسیار زیادی انجام می شود. شما به زودی خواهید بود با یک جویدنی گوشتی فوق العاده رضایت بخش ساندویچ که کاملا گیاهی است.

49. نیمرو تخم مرغ Tacos با آووکادو

نگه داشتن این 10 دقیقه نیمرو تخم مرغ tacos در جیب عقب خود را برای زمانی که شما تا به حال یک روز بسیار طولانی و یا دیر به خانه می آیند از یک شب در شهر. آنها خوشمزه سریع و شما می توانید آنها را با دست های خود را که بدان معنی است که یک چیز کمتر به تمیز کردن زمانی که شما انجام می شود.

50. کتری اقشار با بیکن, پنیر چدار & سبزی

این یک کتری اقشار (این نوع مانند یک frittata اما با علاوه بر این از نان) است همه حساب کاملا خوشمزه و بسیار آسان به را است. علاوه بر آن بیکن ، ما به فروش می رسد.

51. Chipotle گوجه فرنگی تخم مرغ دیگچه

برای چیزی که کمی saucier این chipotle-چاشنی خورش گوجه با تخم مرغ که آب پز درست در کتری. از برنج قهوه ای به آن می دهد مقدار زیادی از بلند اما ما همیشه می خواهم به نگه داشتن چند برش نان در این نزدیکی هست برای فرو بردن.

52. پیازچه تخم مرغ رشته فرنگی

هنگامی که ما می گویند تخم مرغ رشته فرنگی در اینجا ما در واقع به معنای یک تخت درهم تخم مرغ کلوچه با پیازچه, گشنیز, سس سویا و mirin که قطعه قطعه می شود به نوار—درست مثل ماکارونی.

53. فریتاتا کدو با کاراملی پیاز قرمز و بز پنیر

در این بررسی توصیف این کدو frittata شما متوجه کلمه "خوشمزه" پاپ تا بیش از چند بار که این باعث می شود آسان eggy ظرف بیش از شایسته بودن یک تابستان شام.

54. تخم مرغ آب پز در سس گوجه فرنگی

این گوجه فرنگی-تخم مرغ آب پز به عنوان ساده شام به عنوان شما همیشه پیدا کردن اما اجازه ندهید کوچک تشکیل دهنده لیست شما احمق به فکر آن را شیرین و مطلوب و یا خسته کننده است.

55. تخم مرغ در برزخ با کیپر & جعفری

این eggy خورش با سالم نم شیلی دانههای ممکن است تند به اندازه کافی برای برزخ اما شما در بهشت هر بار که شما آن را برای شام.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب