5 نکته برای ایجاد یک قوی ریختن بنیاد

ساختمان ریختن پایه و اساس ؟ خواندن این اول | باب ویلا جلوگیری از غرق شدن و ریختن با پیروی از این راهنمایی های

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 اردیبهشت 1399
ساختمان ریختن پایه و اساس ؟ خواندن این اول | باب ویلا

جلوگیری از غرق شدن و ریختن با پیروی از این راهنمایی های مفید.

5 Tips for Building a Strong Shed Foundation

عکس: istockphoto.com

ریخته می تواند یک محل عالی برای فروشگاه و حیاط ابزار و تجهیزات و یا آن را می تواند به عنوان یک منطقه مفید برای تکمیل پروژه های مانند چوب یا تعمیر یک ماشین. اما ریخته است فقط به عنوان مفید به عنوان ساخت و ساز خود را. ضعیف طراحی شده و یا ساخته شده میریزد به سرعت تسلیم به عناصر روم شما با کمی بیش از یک سقوط شمع باقی مانده است. کیفیت همیشه باید تمرکز هر پروژه و این می رود برای ریختن پایه و اساس ،

میریزد که فاقد پایه و اساس از هر نوع می تواند به سرعت تبدیل به unlevel و در معرض کف می تواند جذب رطوبت و ایجاد قالب و کپک زدن مسائل است که آسیب به تمامیت ساختاری از ساختمان. اما فقط داشتن هر گونه پایه و اساس لزوما آدرس همه این مسائل است. خوب ریختن نیاز به یک بنیاد قوی و پیروی از این راهنمایی می تواند کمک به شما در ساخت یک ریختن پایه و اساس است که برای سال گذشته.

1. انتخاب بهترین محل.

Choosing a Location for Building a Shed Foundation

عکس: istockphoto.com

قبل از انتخاب مواد و یا برنامه ریزی هیجان انگیز قسمت برگ ریزان طراحی شما نیاز به یک محل را انتخاب کنید. شروع این فرآیند انتخاب با تایید این قوانین منطقه بندی در منطقه شما. بسته به شهر و یا منطقه بندی قوانین دیکته ممکن است که در حیاط صاحب خانه می ساخت برگ ریزان اندازه محدودیت در ریختن و چه نوع از مواد شما می توانید استفاده کنید.

با مقررات محلی در, دست, نگاهی به چشم انداز حیاط و تصمیم می گیرید که بهترین مکان برای شروع به ساخت یک ریختن پایه و اساس است. اجتناب از مناطق بیش از حد نزدیک به درختان پس از رشد ریشه ها می تواند به سرعت جابجایی و یا رشد از طریق یک پایه و اساس. اگر ریخته خواهد شد که برق و یا آب در حال اجرا به آن طرح کردن بهترین مسیر برای این نرم افزار و انتخاب یک منطقه خواهد شد که آسان برای دسترسی به.

در کل این سایت برای ریختن پایه و اساس باید حدود 2 پا ترخیص در اطراف محیط دسترسی آسان به آب و برق مورد نیاز و هیچ برآمده شاخه و یا در نزدیکی ریشه های درخت. فراتر از این ملاحظات را به حساب زمان مکان یا فضای مورد نیاز برای دائمی چاله آتش, مبلمان, بچه ها مجموعه نوسان و یا جنگل بدنسازی و همچنین طرح کلی از حیاط.

 Building a Shed Foundation: Choosing a Foundation Type

عکس: istockphoto.com

2. را انتخاب کنید و یا یک کلاس یا فراست-مدرک پایه و اساس است.

ریختن پایه تمایل به سقوط به دو دسته مختلف: در درجه و یخ زدگی-ضد انتخاب کند.

مبانی طبقه بندی شده به عنوان در درجه نشستن به طور مستقیم بر روی زمین هستند و سریعتر از دو پایه نوع را ساخت. این است زیرا آنها اغلب ساخته شده از چوب و یا بلوک های بتنی که نیاز به حفر چاله های عمیق و یا ریختن بتن شالوده. در کلاس مبانی تمایل به ارزان تر برای ساخت اما می توان تنها با کوچک تا متوسط میریزد.

فراست-اثبات ریختن پایه های حمایت از وزن بیشتری نسبت به روی درجه پایه و در نظر گرفته دائمی است. دلیل این است که ساخت و ساز خود را نیاز به حفاری در زیر خط یخ برای ریختن بتن و نصب پشتیبانی بعضا برای جلوگیری از تغییر ساختار در طول فصلی و تغییرات دما. فراست-اثبات مبانی در نظر گرفته شده در این پایه بهتر از دو نوع اما بیشتر هزینه خواهد شد و ممکن است غیر ضروری اگر خود را ریخته است از متوسط و یا اندازه کوچک است.

3. مسائل اندازه که با توجه به ریختن پایه مواد.

ساخت ریختن پایه و اساس یک کار بزرگ برای کسانی که در ماه های گرم و تابستان است اما یک پروژه است که شما نمی خواهید به انجام بدون برنامه. نوع پایه و مواد مورد استفاده مربوط به اندازه ریخته و وزن از موارد شما داخل فروشگاه.

  • کوچک تا متوسط میریزدتا 160 متر مربع می توانید استراحت در یک کلاس پایه و اساس است. انواع پایه و اساس این سایبان می تواند شامل شن پد سنگ فرش و بلوک های چوب جامد بلوک های بتن و چوب و یا عرشه بلوک و چوب.
  • بزرگتر میریزدبیش از یک داستان بالا و یا بیشتر از 160 متر مربع باید در کلاس پایه و اساس سبک برای پشتیبانی. این سایبان' اندازه بزرگتر و وزن بیشتری نیاز عمیق تر پایه و اساس است که می توانید از یک بزرگتر ساختار بدون تغییر یا ترک خوردگی. پایه و اساس برای این نوع سایبان شامل بتن اسکله ها و چوب و یا یک دال بتنی.

4. انتخاب بهترین مواد برای ریختن پایه و اساس است.

در حالی که مواد اولیه مورد نیاز برای ریختن پایه و اساس هستند و تعیین اندازه و وزن سازه محل در حیاط و آب و هوا, بهترین مواد برای هر برگ ریزان قوی بنیاد ترکیبی از بتن اسکله ها و چوب. این طراحی شده است به طور معمول ساخته شده از هفت یا بیشتر پایه بتنی که ساخته شده توسط حفر 4 فوت کردن و ریختن بتن به قالب قرار داده شده در سوراخ. یک چوب قاب نشسته است در بالای این اسکله ها, پخش کردن وزن ریختن.

اگر چه این نوع از ریختن پایه و کم هزینه تر است و لازم نیست برای کوچکتر میریزد بتن اسکله ها و چوب ارائه دائمی در برابر سرما-مقاوم در برابر پایه و اساس است. پایه و اساس خواهد بود و مقاوم در برابر حرارت شیفت می توانید پشتیبانی از ذخیره سازی تجهیزات سنگین و یا اتومبیل و ایده آل است برای بسیاری از انواع خاک و زمین است. در حالی که دال بتن سبک ریختن پایه و اساس است و همچنین یک انتخاب بزرگ اسلب بتنی در معرض حرکت و کرک از تغییرات فصلی دما.

اگر پول هیچ شئ و برای شما مهم نیست به صرف زمان کمی بیشتر در این پروژه بتن اسکله و چوب روش ارائه خواهد شد محکم ترین پایه برای هر برگ ریزان.

Building a Shed Foundation with a Line Level

عکس: amazon.com

5. مطمئن شوید آن است که سطح; سپس آن را دوباره بررسی کنید.

ساختمان برگ ریزان بنیاد می تواند مدت زمان طولانی و می توان آن را دشوار است به مطمئن شوید که پایه و اساس است در سطح تمام طول پروژه اما چند حقه ساده می تواند کمک کند. اولین علامت ریختن محیط با سهام های چوبی و رشته با استفاده از یک خط سطح (در دسترس در آمازون) به سطح این رشته است. این رشته باقی خواهد ماند و در طول پروژه به عنوان یک سطح راهنما. نگه داشتن یک تخت حتی پاسیو سنگ دستی است که شما می توانید در بالا از شن یا خاک را به عمل به عنوان یک سطح صاف و یک سطح (همچنین در دسترس در آمازون). سومین نکته این است که در دست یک تکه چوب است که پیچانده شده حدود 6 فوت طول است که می تواند کمک به شما در صاف انبوهی از خاک و ماسه تا زمانی که سطح. از آن آسان است برای بررسی این تکه چوب ها را با یک سطح در هر نقطه در امتداد پایه و اساس است. فراتر از این نکات مطمئن باشید که برای استفاده از سطح خود را اغلب.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب