5 چیزهایی که می دانیم قبل از وادار کردن لامپ

وادار کردن لامپ برای شکوفه های اولیه? خواندن این اول | باب ویلا

خوش آمد بهار گل زود هنگام با این راهنمایی برای موفقیت در وادار کردن لامپ در داخل خانه.

5 Tips for Forcing Bulbs

عکس: istockphoto.com

اگر چه این برای تلفن های موبایل به جای تهاجمی وادار کردن لامپ برای گیاهان گلدار است یک راه دوست داشتنی را به ارمغان بیاورد میآید بهار رنگ برای خانه خود را و محو blahs زمستان. این باغی ترفند سحر و جادو شامل فریب لامپ به رفتار به عنوان اگر از طریق آنها رفته بهاره های خنک کننده دوره است که تولید چنین شکوفه به عنوان لاله و لاله ها. دما و زمان هر کلید به روند اما حتی اگر شما برنامه ریزی شده پیش شما هنوز هم می توانید درمان خود را به یک, روشن, زیبا داخل سالن بهار باغ در حال حاضر. در ادامه برای وادار کردن لامپ 411.

1. انتخاب سالم لامپ.

بهترین لامپ برای مجبور هستند در شرکت fettle; پیچ و تابدار مناطق یک پرچم قرمز است. همچنین جلوگیری از لامپ های با پودری مایل به خاکستری-سبز پوشش که نشان می دهد در قالب مجموعه ای است در نشانه ضعف است. بهار-شکوفه لامپ مانند زعفران سنبل هلندی, عنبیه, Muscari, نرگس و لاله تمایل به پاسخگویی به اجبار. در حالی که کودکان فروش اکثر این بهار-شکوفه لامپ در ماه های سپتامبر و اکتبر است که در زمان نخست برای کاشت ترین فروشگاههای جعبه بزرگ حمل paperwhites و گل نرگس از طریق ماه های زمستان. پس از این گرمسیری لامپ نیست و نیاز به یک خنک کننده دوره شما می توانید رشد آنها را در هر زمان.

Forcing Bulbs of Tulips to Bloom Early

عکس: istockphoto.com

2. سرد با طول متفاوت است.

بهار لامپ نیاز به یک ضربه محکم و ناگهانی سرد به تقلید زمستان شرایط محیط زیست طبیعی در زمین اما در طول زمان صرف شده در حالت لرز متفاوت برای انواع مختلف گیاهان به طوری که که در آن برنامه ریزی بسیار مهم است. برخی از لامپ مانند سنبل و لاله و نیاز به عنوان بسیاری از 15 هفته به لرز قبل از آنها را می توان مجبور به شکوفه (زمان بندی که شامل دو تا سه هفته طول می کشد برای گل به توسعه در داخل خانه). در حالی که شما می خواهید چک کنید برچسب روی لامپ های خرید شما برای تعیین سرد توصیه می شود دوره, در اینجا برخی از سرد شدن بار برای بیشتر معمولا مجبور لامپ.

  • زعفران: 15 هفته قبل از سرد شدن دو تا سه هفته به بلوم پس از قبل از سرد شدن و کاشت 17 تا 18 کل هفته
  • سنبل: 12 تا 15 هفته قبل از سرد شدن دو تا سه هفته به بلوم پس از قبل از سرد شدن و کاشت 14 تا 18 کل هفته
  • Muscari: 13 تا 15 ماه پیش-chilling دو تا سه هفته به بلوم پس از قبل از سرد شدن و کاشت 15 تا 18 کل هفته
  • نرگس: 15 تا 17 هفته قبل از سرد شدن دو تا سه هفته به بلوم پس از قبل از سرد شدن و کاشت 17 تا 20 در کل هفته
  • لاله: از 10 تا 16 هفته قبل از سرد شدن دو تا سه هفته به بلوم پس از قبل از سرد شدن و کاشت 12 تا 19 کل هفته

اگر شما در میانهی شب برنامه ریزی شده جلو لامپ شرکت های مانند گل لاله جهان فروش قبل از سرد لامپ. هر چند در درجه اول در نظر گرفته شده برای مردمی که در ایالت های جنوبی که در آن زمین هرگز انجماد این لامپ ها یک گزینه عالی برای کسانی که می خواهند به زور چند لامپ در داخل خانه هنگام زمستان اما
از دست رفته در هفته-مدت دوره سرد.

همچنین نگه داشتن در ذهن است که وادار کردن لامپ نیست یک علم دقیق است. شما ممکن است مایل شکوفه در اوج برای یک مناسبت خاص—به عنوان عید پاک دکور و یا به عنوان یک جشن تولد یا جشن سالگرد مثلا—مهم نیست که چگونه به خوبی شما برنامه ریزی شده لامپ های گل را زمانی که آنها آماده است.

3. پیدا کردن جای مناسب برای قبل از سرما لامپ.

ایده آل سرد دمای بین 35 و 45 درجه فارنهایت است. Unheated گاراژ ریشه انبار گلکاری ریختن سایهدار قاب سرد یا یخچال و فریزر همه ایده آل محیط. (توجه داشته باشید: اگر خنک کننده لامپ در یخچال پر کردن آنها در سبزیجات و یا crisper کشو دور از سایر میوه ها و سبزیجات است که انتشار گاز اتیلن که میتواند توسعه گل.) هدف این است که به نگه داشتن لامپ نه تنها سرد اما محافظت از نور در طول فرآیند پس از ذخیره آنها را در یک کاغذ قهوه ای کیسه و یا تحت پوشش آزادانه با روزنامه. شما همچنین می توانید لرز لامپ در گلدان توضیح داده شده در زیر.

4. سه راه وجود دارد به سرما و رشد لامپ.

شما سه گزینه برای موفقیت مجبور لامپ:

گلکاری و سپس سرد. نیمه پر کردن یک گلدان یا ظرف دیگر که دارای زهکشی خوب با خاک گلدان مخلوط. استفاده از به اندازه کافی خاک به طوری که زمانی که لامپ های قرار داده شده در بالای گردن خود را (تیز بخشی از لامپ) هستند یا درست در زیر لبه گلدان و وجود حداقل دو اینچ پایین تر از لامپ برای رشد ریشه. جمع شدن در را محکم به عنوان بسیاری از لامپ به عنوان مناسب شانه به شانه; گلدان شکوفه نگاه بهترین شلوغ با هم. را پر کنید در زمینه های بین لامپ بیشتر با خاک گلدان مخلوط کنید به گردن خود را. آب به طور کامل اما نمی خیس ظرف—هدف برای مرطوب نیست sopping خاک. پوشش ظرف را با فویل و یا روزنامه امن با کمی پیچ و اجازه دهید خنک برای مدت توصیه می شود. مراحل را دنبال کنید در بخش بعدی هنگامی که شما به ارمغان آورد و ظرف را در داخل خانه.

سرد و سپس گلکاری. هنگامی که لامپ را تحت سرد دوره در خارج از گلدان گلدان آنها پس از مراحل در بخش قبلی. به آنها در حال رشد “از خواب بیدار” آنها را به تدریج با قرار دادن ظرف در نور غیر مستقیم برای اولین بار دو هفته. هنگامی که شاخه های در حدود سه اینچ طول حرکت آنها را به یک گرم و آفتابی پنجره. هنگامی که رنگ به نظر می رسد در جوانه حرکت آنها را از نور مستقیم خورشید به طولانی بلوم.

Forcing Bulbs of Hyacinth to Grow in Water

عکس: istockphoto.com

سرد و سپس رو به رشد در آب است. شما می توانید خرید ساعت شنی به شکل گلدان های طراحی شده به طور خاص برای لامپ اجبار در آب در آمازون و یا استفاده از هر ظرف دیگر که حداقل به عنوان بلند به عنوان گیاهان ساقه در ارتفاع. اگر با استفاده از یک متخصص لامپ گلدان پر کردن آن با آب به اندازه کافی بالا به طوری که فقط پایه لامپ غوطه ور است; بالا به عنوان نیاز به نگه داشتن آب در سطح مناسب. برای ظروف دیگر به سادگی پر کردن پایین با سنگریزه یا تزئینی دانه های شیشه ای, اضافه کردن آب به طوری که آن را پوشش می دهد فقط به پر کردن مواد سپس نستله لامپ به سنگریزه به طوری که تنها ریشه در تماس با آب است. بالا کردن با آب به حفظ تماس با این لامپ به عنوان مورد نیاز اطمینان حاصل کرد که بقیه لامپ باقی می ماند به طور کامل خشک است.

5. استفاده خوب از پست شکوفه لامپ.

چرا پرتاب کردن یک گیاه که گل به پایان رسید? اکثر لامپ های, بعد از همه, چند ساله هستند. در حالی که کسانی که زندگی در مناطق که در آن زمین نمی freeze احتمالا باید بشه مجبور لامپ و شروع هر سال آب و هوای سرد ساکنان می تواند به درمان گلدان سبز را به عنوان شما را از یک سرویس بهداشتی نگه داشتن آن سیراب و تغذیه و در نور شدید آفتاب. حذف مرده ساقه گل و هنگامی که برگ ها زرد می شود (یک سیگنال است که گیاه آماده برای یک استراحت); توقف آبیاری و تغذیه گیاهی و اجازه دهید خاک خشک شود و سپس انتقال ظرف به یک محل تاریک و خنک. برچسب هر ظرف را با نام لامپ بنابراین شما می دانید آنچه شما باید. بیا پاییز حفاری لامپ و کشت آنها را در خارج از منزل در یک محل آفتابی که در آن آنها را درو مزایای بارندگی و مواد مغذی در خاک به رشد قوی تر است. با کمی شانس آنها بازگشت در بهار.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر