5 چیزهایی که در مورد جانشینی کاشت

5 جانشینی کاشت نکته است که اعمال می شود به باغ | باب ویلا خود را از فضای باغ و تولید بیشتر سبزیجات—مهم نیست که

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399
5 جانشینی کاشت نکته است که اعمال می شود به باغ | باب ویلا

خود را از فضای باغ و تولید بیشتر سبزیجات—مهم نیست که چقدر بلند خود را فصل رشد—با این نرم افزار روش باغبانی.

Succession Planting Tips for the Best Vegetable Garden Harvest

عکس: istockphoto.com

اگر شما می خواهم عشق یک منبع ثابت از سبزیجات تازه سعی کردم-و-کشاورزی درست عمل جانشینی کاشت می تواند پر کردن قبض—و خود را سالم بشقاب. این روش شامل کاشت محصولات متعدد "پایان به پایان" را از طریق فصل رشد. زمانی که اولین محصول تمام شده است, یک محصول دوم جای خود را به دنبال یک سوم و به همین ترتیب. با استفاده از این استراتژی شما می توانید افزایش تولید و تنوع محصول از حیاط خلوت خود را باغ سبزی.

به طور سنتی در مزارع جانشینی کاشت متکی بر چند مبهوت کشت از همان محصول را از طریق فصل. به این دلیل که فرد به طور متوسط سبزی باغ دارای مقدار زیادی از انواع این فرآیند کمی پیچیده تر است. بنابراین به عنوان خوانده شده در برای پنج راز برای موفق جانشینی کاشت و شما به زودی خواهید بود برداشت آنچه شما افشانده مانند قبل از هرگز.

1. پیدا کردن خود را در برابر سرما خرما.

به عمل جانشینی کاشت برای بار اول شما باید درک باغبانی در آب و هوا. مشورت باغ محلی خود را ذخیره و یا فرمت تعاونی خدمات به یادگیری متوسط آخرین فراست بهار و اول پاییز فراست خرما در منطقه شما. زمان بین آخرین سرما و یخ زدگی است فصل رشد خود را. توجه داشته باشید که تاریخ و چه مدت در روز فصل رشد خود را طول می کشد برای کمک به شما در برنامه ریزی خود جانشینی کاشت جدول زمان.

Plan Your Succession Planting Based on the Growing Time of Your Crops

عکس: istockphoto.com

2. درک رشد بار.

هنگامی که ساخت یک لیست از محصولات شما می خواهم به گیاه نگه داشتن در ذهن است که هر گیاهی طول می کشد یک مقدار متفاوت از زمان به رشد از دانه تا برداشت محصول به عنوان نشان داده شده در پشت بسته دانه. شما خواهید دید که انواع مختلف این محصول نیز متفاوت در حال رشد بار و یا "روز به بلوغ." نگران نباشید, شما نمی خواهد نیاز به نگه داشتن این تاریخ در سر خود را از آنجا که شما ایجاد یک محصول گسترده (به طور کامل توضیح داده شده در زیر).

برخی از محصولات مانند لوبیا و گوجه فرنگی و کدو, نیست, برداشت, همه در یک بار—و روز به بلوغ منعکس کننده برداشت اول تاریخ. اضافه کردن یکی دیگر از دو تا سه هفته یا بیشتر از اضافی در زمان برداشت به صورت کامل عمر محصول است. در حال حاضر مقایسه تعداد روز در فصل رشد خود را به تعداد روزها که محصولات خود را به رشد. شما متوجه خواهد شد که برخی از محصولات پر کردن بخش قابل توجهی از فصل رشد, در حالی که دیگران را تا کسری از زمان.

توجه: در هنگام کاشت نهال جوان گیاهان به جای دانه بخشی از زمان به بلوغ در حال حاضر اتفاق افتاده که در اثر گسترش فصل رشد خود را. با طول فصل رشد و منحصر به فرد محصول رشد بار در ذهن شما شروع به دیدن فرصت هایی برای پر کردن شکاف زمان. با استفاده از این اطلاعات برای شروع ساخت یک جانشینی کاشت برنامه است که به شما می گوید چه زمانی و در کجا به گیاه در طرح باغ خود را.

5 Tips for Succession Planting

عکس: istockphoto.com

3. تصمیم گیری در یک تناوب زراعی.

هر گیاه, خانواده, خاص, مواد مغذی مورد نیاز و سهام مشترک مشکلات آفت. شما می توانید حداکثر رساندن بهره وری مواد مغذی و به طور قابل توجهی کاهش مشکلات آفت های کاشت مختلف خانواده های پی در پی در یک قسمت از باغ. این است که به نام تناوب زراعی. برای مثال یک محصول خوب چرخش است که به ترویج گیاه و خاک سلامت: کلم خانواده > باقلا خانواده > خانواده تاجریزی > پیاز خانواده > هویج خانواده > کدو خانواده > اسفناج خانواده > متفرقه سبزی گیاهان و یا میوه های کوچک.

یکی دیگر از عوامل مهم است که شما خود را ایجاد کنید جانشینی طرح کاشت فضا است. بذر و گیاه برچسب بگویید شما مناسب گیاه فاصله برای هر محصول. گیاهان بزرگ مانند هندوانه و ذرت و سیب زمینی شیرین به سادگی قابل تعویض نیست با گیاهان مانند پیاز و کاهو و هویج.

همچنین مطمئن شوید که برای تنظیم مقدار فضای کاشت به راه شما استفاده از محصول. اگر شما می خواهید تازه و خیار را برای سالاد و یک یا دو گیاه عرضه خواهد شد به اندازه کافی برای بسیاری از خانواده ها است. اگر شما می خواهید برای قرار دادن ترشی بیش از حد شما نیاز گیاهان است.

4. استفاده از کاغذ گراف و صفحات گسترده برای برنامه ریزی است.

طرح باغ خود را طرح بر روی کاغذ گراف. تقسیم طرح را به قسمت برابر است که نشان دهنده حداقل مقدار فضای شما نیاز دارید برای شما کوچکترین محصول است. بعد از آن در طرح های خود را ممکن است شامل یک بخش و یا بیشتر برای یک محصول بسته به فضا نیاز دارد. اختصاص هر بخش یک عدد است.

ایجاد یک نقشه باغ کلیدی صفحه گسترده. در ستون "A" برچسب هر طرح تعداد بخش. ستون "ب" و غیره نشان دهنده رشد نجومی هفته. با شروع اولین روز از فصل رشد هر هفته می شود خود را ستون برچسب شده با توجه به تاریخ (3/15-3/21, 3/22-3/28 ،

استفاده از باغ خود را, نقشه کلید پیشنهاد چرخش محصول و محصول لیست با رشد بار برای ایجاد یک توالی طرح کاشت. را انتخاب کنید یک باغ بخش برای هر محصول. در کنار بخش شماره را وارد کنید محصول تحت نام تاریخ آنها کاشته خواهد شد.

نکته: استفاده از یک نشانگر به رنگ-کد هر محصول با توجه به چرخش محصول طرح مسدود کردن هر هفته از کاشت از طریق برداشت.

5. گیاه را هر دو تا سه هفته.

با جانشینی کاشت شما فقط نیاز به گیاه به اندازه کافی از یک محصول برای استفاده در عرض دو تا سه هفته پس از برداشت اولین محصول کارخانه شما چیزی جدید. از آنجا که شما گیاه و کشت کمتر گیاهان در یک زمان شما صرفه جویی در فضای باغ و نیروی کار.

با کاشت هر دو تا سه هفته به جای یک بار برای کل فصل شما لذت بردن از میوه ها و سبزیجات در نخست خود را. کاشت یک محصول به معنی شما خواهد شد به احتمال زیاد برداشت برخی از آن بیش از حد به زودی برخی در اوج و بقیه یا خیلی دیر و یا هرگز. بازه کوتاه جانشینی کشت شما اجازه برداشت همه چیز در اوج آمادگی.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن