5 راهنمایی هوشمند برای مانع نفوذ صدا ویندوز

مانع نفوذ صدا ویندوز در 5 مرحله آسان | باب ویلا

غلبه بر هوای سر و صدا با این پنجره استراتژی مانع نفوذ صدا.

5 Tips for Soundproofing Windows

عکس: istockphoto.com

آیا این بزرگراه ترافیک با صدای بلند همسایه ها یا پرندگان غوغای برخی از تلفن های موبایل از جهان خارج ملزم به مختل کردن فعالیت های روزانه خود را به خصوص اگر سر و صدا خودشو تحمیل زمانی که شما در یک اتاق خواب و یا دیگر منطقه در نظر گرفته شده به عنوان یک پناهگاه و یا کاری. در حالی که شما نمی توانید کنترل آنچه که شما می توانید جلوگیری و یا حداقل کاهش سر و صدا مانع نفوذ صدا ویندوز با استفاده از تکنیک های دقیق در اینجا یا به تنهایی و یا در ترکیب. در ادامه برای رسیدن به آرامش درونی!

مرتبط با: 11 DIYs برای فعاليت صفحه اصلی

1. نصب پنجره درج.

اگر شما زندگی می کنند در یک محیط با آلودگی صوتی مانند بوق ماشین شاخ و ندبه آژیر و یا انفجار موسیقی از درب بعدی با استفاده از صدا ، پنجره درج شده است موثر ترین راه برای کاهش صدای ناهنجار و خشن ، این درج شیشه ای نصب شده در قاب پنجره حدود پنج اینچ در جلو از داخل کشور صورت موجود خود را در پنجره. هوا فضا بین قرار دادن و پنجره نگه می دارد بسیاری ارتعاشات صوتی از عبور از شیشه و در نتیجه بیشتر سر و صدا-کاهش مزایای بیش از دو سمت پنجره ها (بیشتر در این جلوتر) به تنهایی. موثرترین درج ساخته شده از شیشه های چند لایه—ضخامت شیشه ای متشکل از دو لایه شیشه با دخالت یک لایه پلاستیکی است که به طور موثر بلوک ارتعاشات.

در کلاس انتقال صدا (STC) در مقیاس است که نشان دهنده دسیبل کاهش حجم سر و صدای که یک پنجره فراهم می کند صدا ویندوز به طور معمول اندازه گیری بین 48 و 54—بالاتر STC بیشتر کاهش سر و صدا بهره مند شوند. در انتهای فوقانی این بدان معنی است که 98 دسیبل (db) خارج از سر و صدا (به عنوان مثال یک موتور سیکلت موتور) شنیده است در تنها 44 دسی بل در داخل خانه (98 منهای 54) است که هیچ بلندتر از نمونه های داخلی مکالمه. شما بیشتر سر و صدا کاهش مزایای نصب یک در مقابل یک-قاب پنجره از دو قاب پنجره. دلیل این است که STC از دو قاب پنجره است که اغلب بالاتر برای شروع پس از درج نمی خواهد آن را افزایش می دهد به طور کلی STC به طور قابل توجهی. قرار دادن یک پنجره به طور معمول هزینه های بین 350 دلار و 800 دلار نصب شده است که کمتر از یا مساوی با هزینه گزینه بعدی برای مانع نفوذ صدا ویندوز: یک پنجره جایگزینی.

2. جای تک پنجره با دو قاب معادل.

اگر شما تجربه متوسط, هوای آزاد, آلودگی صوتی مانند گاه به گاه ماشین چمن زنی چمن و یا یک ماشین در حال عبور شما ممکن است مایل به جایگزینی پنجره های تک پنجره با دو قاب پنجره. تک قاب قاب پنجره ها اغلب در بر داشت در خانه 15 سال یا مسن تر را فقط یک قطعه از شیشه ای در قاب پنجره در حالی که دو سمت پنجره های استاندارد در خانه های جدیدتر شامل دو قطعه شیشه ای با درجه بین آنها است. تک قاب پنجره ارائه هوایی بدون مانع بین خارج و شیشه به طوری که آنها اجازه تقریبا تمام تلفن های موبایل به ارتعاش از طریق شیشه ای و در نتیجه پر سر و صدا داخل کشور است.

تک قاب پنجره باید یک STC از بین 26 و 28—تنها کمی بیش از نیمی از عایق صدا ویندوز. در انتهای فوقانی این محدوده پنجره را کاهش می دهد سر و صدا حجم یک ماشین در حال عبور (70 دسی بل) به 42 دسی بل (70 منهای 28). در مقابل فضای هوایی بین فردی پانل از دو قاب پنجره کمک به توقف ارتعاش آزاد برای تلفن های موبایل از طریق شیشه و در نتیجه بیشتر سر و صدا کاهش سود در ترجمه به یک STC از 26 به 35. در مقایسه با یک تک قاب پنجره با یک STC از 28, دو پنجره, پنجره اندازه گیری در 35 را کاهش می دهد سر و صدا حجم یک ماشین در حال عبور به تنها 35 db—ارائه 7 دسیبل کاهش بیشتری در سر و صدا از تک قاب پنجره (70 منهای 35). در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار به شنونده 7 دسی بل تفاوت نتایج در درک شده بر کاهش حجم حدود 87 درصد است. جای یک تک قاب پنجره با قاب معادل آن را اجرا خواهد کرد شما $350 به $900.

Soundproofing Windows with Specialty Acoustic Caulk

عکس: istockphoto.com

3. مهر و موم شکاف همراه ویندوز با آکوستیک caulk.

شکاف های کوچک بین قاب پنجره و دیواره های داخلی می توانید اجازه دهید در هوای آزاد سر و صدا به خانه خود را نگه دارید و ویندوز خود را از انجام در خود STC امتیاز. یک راه ساده برای مهر و موم کردن این شکاف است که برای پر کردن آنها را با صوتی caulk (در دسترس از مارک های مانند فرانکلین بین المللی در آمازون). این سر و صدا ضد لاتکس بر اساس درزگیر کمک می کند تا کاهش انتقال صدا و حفظ STC از ویندوز, اما هنوز هم اجازه می دهد تا شما را به باز کردن و بستن پنجره.

استفاده از آکوستیک, چرت زدن است, ساده ترین و ارزان ترین راه برای عایق صوتی ویندوز (یک لوله هزینه بین $10 به $20). اگر وجود دارد در حال حاضر سیلیکون اب بندی کردن در اطراف قاب پنجره حذف آن را با چاقو بتونه. برش یک چهارم اینچ باز کردن در نوک آکوستیک مسدود کردن لوله با ابزار چاقو بار لوله به یک تفنگ درزبندی و ماشه تفنگ به درخواست نازک مهره اب بندی کردن در فاصله بین داخل قاب پنجره و دیواره های داخلی.

آکوستیک caulk به آسانی اوراق قرضه با اکثر قاب پنجره و دیوار مواد از جمله چوب و تیغه. انعطاف پذیر تر از به طور منظم سیلیکون caulk آکوستیک caulk نمی کوچک یا فرم جدید ترک در طول زمان به عنوان شما عمل ویندوز خود را; آن را نیز فوق العاده با دوام و پایدار برای چندین سال قبل از نیاز به دوباره درزبندی. هر چند اغلب سفید آکوستیک caulk موجود است در رنگ های مختلف; برخی از محصولات به نوبه خود روشن آنها به عنوان خشک در حالی که دیگران را به رنگ اصلی خود باقی می ماند اما می تواند رنگ برای مطابقت با رنگ از دیوارهای داخلی.

4. قطع صدا-تقلیل پرده.

برای نرم کردن صدا و همچنین سخت تابش خیره کننده, قطع صدا-تقلیل پرده (در آمازون در دسترس از مارک های مانند NICETOWN). اعم از $20 تا $100 یا بیشتر این پرده های ساخته شده از ضخامت پارچه های سنگین مانند مخمل معمولا یک پوشش ساخته شده از مواد مانند وینیل که جذب صدا به عنوان آن را وارد یک اتاق و به حداقل رساندن انعکاس به طوری که هر صدای شما را بشنود داخل خانه محو به سرعت. چون این پرده تعدیل اما بلوک صدای آنها بهتر مناسب برای نور آلودگی صوتی مانند جیرجیرک و یا غوغای پرندگان که ممکن است قطع خواب.

بسیاری از این پنجره درمان و همچنین به عنوان با کیفیت خاموشی پرده که فوم پشتیبان گیری است که کمک می کند تا جلوگیری از نور. پرده که جذب صدا و جلوگیری از نور هستند یک گزینه عالی برای اتاق خواب و دیگر فضاهای طراحی شده برای خواب و استراحت و به خصوص محبوب با مردمی که کار شیفت شب ساعت نیاز به استراحت در طول روز.

Soundproofing Windows with Double Cell Blinds

عکس: amazon.com

5. نصب دو همراه سایه.

سایه های همراه (همچنین به عنوان شناخته شده لانه زنبوری سایه) شامل ردیف سلول های شش ضلعی و لوله ها از پارچه های انباشته در بالای هر یک از دیگر. این سایه باید اهداف مختلف: آنها جلوگیری از نور داخل سالن جلوگیری از افزایش حرارت در تابستان و حفظ گرما در زمستان و جذب صدا است که بلرزد به یک اتاق برای کاهش اکو. در حالی که تک سلولی سایه یک تک لایه از سلول ها پس از جذب محدود صدا دو همراه سایه (در آمازون در دسترس از مارک های مانند نرخ پرده) دو لایه سلول و بنابراین جذب صدا تر است. مانند صدا-تقلیل پرده آنها بهترین راه حل مناسب برای افرادی که تجربه سطوح پایین آلودگی است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de