5 ریف اصلی مارگاریتا که مناسب برای تابستان کباب

ما به همکاری با Cointreau برای به اشتراک گذاشتن تمام راه های خوشمزه شما می توانید در ریف اصلی مارگاریتا—یاد دستور العمل کوکتل است که قدمت آن به سال 1948 است. جایزه: یک تعداد انگشت شماری از ما بالا غذاهای کبابی خدمت کردن به آنها.


وجود دارد هیچ چیز بهتر از chillin’ استخر, کباب کردن برخی از گزش در BBQ (رویا در حال حاضر از این سیخ کباب میگو تند) و شستن آنها را با یک خوشمزه تابستان sipper.

در این فصل من رفتن به کوکتل کلاسیک است: اصل مارگاریتا ساخته شده فقط با Cointreau (ضروری لیکور پرتقال), بلانکو آب لیمو و آبلیمو. Refreshingly ساده این بیش از 70 سال از دستور نیز اتفاق می افتد به آسان برای مخلوط کردن برای یک گروه کوچک ساخت آن را یک انتخاب عالی برای جشن آینده چهارم جولای آخر هفته.

البته شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از گزینه های مارگاریتا و دیگری گرفتن از این معجون آن است riffability. در اینجا پنج تابستان-آماده تاب در اصل مارگاریتا—از کبابی هلو به دودی زغال اخته—به علاوه برخی از مورد علاقه ما کوره-قادر دستور العمل های که شما جفت کاملا با آنها (چون شما عاشق غذا خوردن بیش از حد).

1. بو توت فرنگی مارگاریتا

تنها چیزی که بهتر از توت فرنگی را در یک کوکتل است بو توت فرنگی در یک کوکتل.

خدمت آن را با: ایان Knauer مهم بالزامیک دنده

بالزامیک به شیرینی این فوق العاده مناقصه دنده جفت خوبی با سوخته, یادداشت های میوه در بو توت فرنگی مارگاریتا.

2. دودی زغال اخته مارگاریتا

حتی برای juicier زغال اخته بازی شیر یا خط آنها را در کوره و اجازه دهید ’em دریافت دودی برای حدود 15 دقیقه—گام اضافی است آه-تا به ارزش آن.

خدمت آن را با: ذرت پوسته-دودی ماهی قزل آلا کبابی با ذرت سالسا

همه چیز در این دستور العمل بازدید کوره از مزه ذرت سالسا به سریع-دودی ماهی قزل آلا.

3. کبابی مارگاریتا هندوانه

یک گریل هندوانه شربت—فقط تازه بریانی هندوانه مخلوط با شربت ساده و سپس تیره و تار—آب گریپ فروت و Cointreau تیم در این بینهایت با طراوت marg.

خدمت آن را با: هالاپینیو-مرغ مزه دار شده Tacos با سالسای هندوانه

بهترین چیزی که به جفت با هندوانه ؟ بیشتر هندوانه. این پر از وزوز مرغ tacos به طور معمول گرد هم می آیند در فر اما با خوشحالی استقبال کبابی آماده است.

4. کبابی هلو مارگاریتا

شبیه به هندوانه کبابی مارگاریتا, این نوشیدنی خواستار دیگری کبابی تابستان میوه: هلو. چاشنی نعناع ارتوپدی و هلو کبابی برش کراوات همه چیز با هم.

خدمت آن را با: کبابی حلزون اسکالوپ کباب با یاقوت قرمز گریپ فروت و شیلی لعاب

آبدار, تابستان, حلزون اسکالوپ, یک بیت اضافی دلربایی با تشکر سریع از روی لئامت دادن در کوره و شیلی-شدت گریپ فروت لعاب.

5. تند عسلک مارگاریتا

تازه puréed عسلک خربزه و دودی ancho شیلی لیکور کامل عمل تعادل در این تند و با مزه مارگاریتا.

خدمت آن را با: زبانه دار رز آهک–لعاب بال

آهک و چیلس در این مهم لعاب بال مرغ را یک درجه یک مکمل به تمام مرکبات در تند عسلک مارگاریتا.چه غذای مورد علاقه خود را به جفت با اصلی مارگاریتا? در نظرات به ما بگویید!

در همکاری با Cointreau ضروری لیکور پرتقال در قلب صدها نفر از دستور العمل های کوکتل, ما های مورد علاقه ما در تابستان آماده نوشیدنی ها و غذاهای—از خلاق در ریف اصلی مارگاریتا به غذاهای کبابی شما می خواهید به نگه داشتن در چرخش تمام فصل طولانی است. نیاز به سهام تا خود را به نوار سبد خرید? شما می توانید خرید Cointreau اینجا Drizly و آن را تحویل مستقیم به درب خود را.

از فروشگاه ما

الیوت, Clark, همچنین شناخته شده به عنوان آپارتمان متصدی بار است که یک احترام tastemaker کوکتل خالق ارواح نویسنده و عکاس در ارواح میباشد. چه آغاز شده به عنوان یک سرگرمی برای ساخت کوکتل در خانه توسعه داده است به تمام عیار حرفه ای است که طول می کشد الیوت در سراسر جهان مخلوط کردن نوشیدنی برای برخی از ترین های جهان, قابل توجه برندها و جهان ارواح قابل دسترس بیشتر را به در خانه کوکتل علاقه مندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>