5 برندهای مبلمان طراحی شده اند که می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب

بسیاری از ما زندگی می کنند بسیار متفاوت در خانه ما در حال حاضر. ما hunching بیش مدارک در جداول قهوه و حضور بی پایان زوم جلسات در عشق ما صندلی. ما متفاوت فکر کردن بیش از حد توسط خلاقانه با استفاده از آیتم های ما در حال حاضر خود را—شروع دانه در یک یکجور دوربین عکاسی سینی, برروی آن بکشید, لوازم جانبی به روز کردن یک اتاق است. در این لحظه اگر ما خودمان را پیدا کنید نیاز به ليزينگ اقلام مانند sectionals و سیستم های قفسه بندی آن را ایده آل خواهد بود اگر آنها می تواند تبدیل همراه با ما زندگی می کند.

که باعث می شود آن را زمان مناسب برای در نظر گرفتن مبلمان مدولار است که یک چتر دسته مبلمان ساخته شده از قطعات است که در حال برنامه ریزی به حدی است. یکی از ساده تکرار یک شکل L مبل که chaise می توان در پایان هر دو مثل این یک مبارزه است. در انتهای دیگر این طیف هستند لگو مانند کیت مبلمان, مانند کسانی که فروخته شده توسط قطعات شل که ارائه انعطاف پذیری نهایی در ساخت و طراحی و طراحی مجدد) قطعه های خود را.

کیف پول خود را ممکن است با تشکر از شما اگر شما مدولار به این دلیل که ذاتا قابل انعطاف مبلمان “شما را تشویق می کند به reimagine آن و تنظیم مجدد خلاق و راه های غیر منتظره” هنگامی که شما حرکت می کند و عباس می گوید: جنیفر ژوئن یک استاد در مدرسه طراحی پارسونز و صاحب سست بخش است. نگاه برای مواد با کیفیت بالا در دسترس بودن قطعات یدکی و ضمانت محصول زمانی که شما فروشگاه به دلیل “واقعی پولی پس انداز می آید از مبلمان توانایی تحمل سال ها از سوء استفاده و متعدد در مجامع و dis-مجموعه” او می افزاید.

تطبیق قطعات به جای لگد زدن به آنها را به محدود کردن محیط زیست کمک می کند بیش از حد. با توجه به ماه ژوئن 80 درصد از مبلمان است که پس از پرتاب دوم خود استفاده کنید. “بازاندیشی مبلمان به عنوان یک سیستم به جای یک stand-alone شی بدان معنی است که شما می توانید اقامت الهام در حالی که محدود کردن زباله,” او می گوید.

ما می تواند با موم در مورد رفتن مدولار اما بیایید به کالا! در اینجا پنج مستقل از شرکت های مبلمان, طراحی با انعطاف پذیری در ذهن.

عکس از قطعات شل

همانطور که از نام, نکات سست قطعات فروش قطعات مدولار که از مشتریان ایجاد یک از یک نوع مبلمان و یا از پیش تعریف شده و میز و صندلی و قفسه و بیشتر. در سال گذشته پارسونز پروفسور جنیفر ژوئن راه اندازی این مجموعه بر اساس یک مجمع جهانی سیستم منطقه ای جنگلی ریل با قبل از حفر سوراخ, ضد زنگ-فولاد بست و پانل های آلومینیومی. بی وقفه انعطاف پذیر کیت ایده آل برای انواع DIY و هر کسی که معتاد به اتاق makeovers. نیز وجود دارد “چیزی توانمند سازی در مورد ساختمان خود را در مبلمان و طراحی آن را به جا چگونه شما در واقع استفاده از فضای خود را به جای چگونه آن را به شما فروخته می گوید:” در ماه ژوئن. و در این زمان نامشخص, “بیان یک ضربه خلاق احساس می کند لازم است,” او می افزاید.

عکس از کمپین

این منطقه خلیج شرکت ارائه می دهد تعداد انگشت شماری از ساده صندلی گزینه های مانند بخش های مدولار با برگشت chaise که کشتی مسطح و مونتاژ به راحتی و بدون ابزار. در حالی که پاک کردن به صف محصولات بر اساس اواسط قرن طرح خوب هستند, کمپین ساخته شده برخی از کسب و کار گزینه های که در حال غش کردن ، برای مثال پایگاه های خود را ساخته شده از فولاد نمی, چوب, و با گارانتی مادام العمر. حتی اگر شما یک بی دکوراتور شما بدون شک خواهید به تغییر یک نیمکت است که طول می کشد برای دهه ها و کمپین به راه حل مناسب: یک اثاثه یا لوازم داخلی, پوشش کیت است که می تواند شما را از “بادام سفید” به “موهاوی نارنجی” در دقیقه.

عکس فلوید

به گزارش اینجا فلوید متولد فروتن خودکار گاراژ اما سه بنیانگذاران تنظیم یک هدف بلند پروازانه: “برای تغییر راه مردم, خرید, مصرف, نگه داشتن و لذت بردن از مبلمان.” به این منظور دیترویت-بر اساس شرکت منتشر کرده است مدرن هزاره-دوستانه های جداول سیستم های قفسه بندی و سایر محصولات با تحول در DNA خود را. ما قطعه مورد علاقه پلت فرم مدولار تخت یک تخته سه لا زیبایی یادآور Modernica را مورد مطالعه تخت اما طراحی شده برای به جلوه های ویژه گرافیکی همراه با خود را نیاز دارد. شما می توانید اضافه کردن و یا حذف پانل برای تغییر بین دوقلو, ملکه و پادشاه اندازه. درخشان!

عکس فنلاندی طراحی فروشگاه

رشته آه-تا-اسکاندیناوی سیستم مدولار در زمان جایزه برای اولین بار در یک کتاب ناشر قفسه بندی مسابقه طراحی در سال 1949 و اختراع است فقط به عنوان هیجان انگیز است. لاکی جراحی پانل های جانبی که یا استراحت در طبقه و یا شناور ethereally روی دیوار پشتیبانی گیج کننده انواع قفسه و مبلمان قطعات شما می توانید ترکیب و مطابقت در صدها تنظیمات با استفاده از کشیدن و رها کردن ابزار در وب سایت. (من نمی دانم که احساس تحت پوشش کاسه به شکل قفسه بودند یک چیز و در حال حاضر من از جان گذشته برای برخی از کمک به سازماندهی طلا و جواهر!) اگر شما نیاز به یک کار از خانه نقطه با حداقل اثرات اتمام میز که برابر زمانی که شما در حال استفاده از آن است.

سوئدی فروشگاه را SVALNÄS سری ارائه می دهد یک تابع شبیه به رشته مبلمان مدولار سیستم اما در یک نقطه قیمت پایین تر. این مجموعه با استفاده از پایدار بامبو شناور بر روی دیوار برای به حداقل رساندن فله می آید و در یازده ترکیب. شما همچنین می توانید به طور کامل سفارشی دسته کوچک موسیقی جاز با خرید دیوار نصب ریل قفسه های رومیزی و کابینت جداجدا سفارش داده شده.

چه متنوع ترین قطعه از مبلمان شما خود را? در نظرات به ما بگویید!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>