5 دکور خانه رعیتی حقه من نیست, آماده به اجازه رفتن از

دکور خانه رعیتی بود یکباره به ویژه چند سال پیش به لطف یکی از مورد علاقه شخصی من HGTV, دو فاک, تراشه و جوانا گاینس اما مانند همه چیزهای خوب در این طراحی داخلی روند به نظر می رسد که اجرای آن. به عنوان غم و این باعث می شود من به دیدن barnwood لهجه و مضطرب مبلمان ناپدید شدن از قفسه های صفحه اصلی فروشگاه من می دانم که در قلب من کاهش این سبک را در راه های جدید و هیجان انگیز به خانه روند. که کاهش غم و اندوه کمی.

اما من به طور کامل آماده به اجازه رفتن از خانه رعیتی سبک—و نه همه آن را به هر حال. این یک مطیع زیبایی برای مدت طولانی (شما می توانید تقریبا در تماس با آن دوران) است که در حالی که ما همه خسته کننده از shiplap و در معرض پرتوهای وجود دارد از دیگر امکانات این خانه رعیتی سبک من نمی خواهد ذهن چسبیده با.

1. روشن روح فضاهای

هنگامی که شما تصویر یک خانه رعیتی داخلی در سر شما چه رنگی است ؟ احتمالا سفید مناسب است ؟ یکی از کالاهای اساسی از خانه رعیتی طراحی روشن و فضاهای و در حالی که شما ممکن است بیمار از تمیز کردن آشپزخانه—آنها بسیار اما صادقانه غیر عملی — هنوز هم وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای حفظ این, خوش بین, روح احساس در سراسر خانه شما.

حتی به شما به عنوان رنگ دیوار تازه رنگ و در غیر روستایی پس از اتمام شما می توانید نگه دارید روشن استقبال محیط با آغوش نور طبیعی و اگر شما در حال رفتن برای رنو کانال درونی خود را جوانا و خراب کردن دیوار برای ایجاد یک بیشتر, باز, بزرگ طرح طبقه. آن را به نگه داشتن خانه خود را احساس نور و استقبال حتی در روز دلتنگ.

2. قفسه های باز

صحبت از باز شدن فضاهای زندگی من آماده به بخشی با قفسه باز در آشپزخانه فقط رتبهدهی نشده است! مطمئن شوید که آن را مفید به کابینت بسته که در آن شما می توانید فروشگاه عدم تطابق سازی ظروف و خود را سرشار تنقلات اما من شخصا دوست دارم نگاه از چند حداقلی قفسه های باز که در آن شما می توانید هنرمندانه نمایش پشته از ظروف غذاخوری رنگارنگ, وسایل آشپزی و گیاهان چند—همه چیز در آشپزخانه شما هستند که هر دو مفید و زیبا!

حتی اگر شما بیش لخت قفسه بندی چوبی, شما به راحتی می توانید به روز رسانی این دکور مفهوم برای مطابقت با دیگر زیبایی شناسی. براق, سیاه, قفسه بندی خواهد بود در یک آشپزخانه مدرن و یا شما می توانید یک بی انتها نگاه سنتی با رنگ سفید تاج قالب قفسه. تذکر: این نیز آسان و مقرون به صرفه راه برای به روز رسانی خود را ،

3. استقبال از عیوب

دکور خانه رعیتی پر است از عیوب این که آیا آن را اب و هوای چوب مضطرب رنگ یا عتیقه پس از اتمام. در حالی که شما ممکن است آماده به ترک این هدفمند عیوب در آینه دید عقب من فکر می کنم وجود دارد چیزی است که باید گفت برای برگزاری بر روی روح خوب با دکور عیوب.

در سن Instagram داخلی که در آن همه چیز است فقط بنابراین من فکر می کنم بسیاری از مردم احساس می کنند خود ما دکور باید فقط به عنوان بکر و جلا—من می دانم که من به این دام افتد اغلب. اما “کامل” داخلی آنقدر غیر واقعی برای کسانی از ما که, شما می دانید, در واقع در زندگی ما فضاهای زندگی.

مبلمان نمی کند باید معصوم و پایان پتو لازم نیست کاملا بخور و آثار هنری نیست و باید دقیقا در مرکز. (لطفا اگه کسی میتونه لطفا بگه من شریک این؟) در واقع چیزی وجود دارد استقبال و راحت واسوده در مورد فضا که نمی تواند خود را بیش از حد جدی و باعث می شود بسیاری از عیوب.

4. دنج استقبال فضاهای زندگی

هیچ کس تا به حال بیش از حد احساس ترس به صدای تلپ پایین در یک خانه رعیتی-سبک زندگی اما می تواند به شما می گویند همان مورد را بزرگ عمه ویکتوریا به سبک نیمکت ؟ دکور خانه رعیتی است قابل ملاحظه ای unfussy و هر اتاق طراحی شده است به صورت عملی و کاربردی و استقبال.

مهم نیست که چه سبک طراحی داخلی شما حرکت بر روی بعدی نگه داشتن این خانه رعیتی شعار در ذهن است. نگاه برای مبلمان است که راحت و با دوام و نگهداری پایین—در غیر این صورت شما زمان بیشتری را صرف fussing بیش از مبل خود را از lounging در آن!

5. Repurposed دکور

چون دکور خانه رعیتی است همه چیز در مورد مضطرب, قدیمی, پرنیان, بسیاری از مردم استفاده از دست دوم و یا repurposed مبلمان برای رسیدن به نگاه. وجود دارد مقدار زیادی از upcycling که صورت گرفت در اوج از خانه رعیتی روند و محیط زیست در من خیلی دوست دارم برای دیدن این رویکرد استقامت.

وجود دارد بسیار شگفت انگیز دست دوم مبلمان یافت می شود صرفه جویی در مغازه ها و بازارهای کک و در سایت های مانند Craigslist و Facebook بازار. با یک کت تازه رنگ یا کمی سنباده و پولیش و خوب به دنبال سخت افزار شما می توانید مبلمان ناخواسته زندگی جدید کمک به کاهش ضایعات. به علاوه هنگامی که شما صرفه جو به جای خرید مبلمان جدید شما نیز رفتن به صرفه جویی در پول—بنابراین واقعا وجود دارد هیچ حرکت نزولی!

شما چه عشق/نفرت در مورد خانه رعیتی ، به ما بگویید که در نظرات زیر!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de