فرمانده سابق تفنگداران دریایی افسانه ای “Dark Horse” گردان سالگی پس از یک بیماری کوتاه دریایی سپاه اعلام کرد.

Geoffry M. Hollopeter, 43, درگذشت مارس 3 در سن دیگو “پس از رفتن به ایست قلبی” 1st Marine Division گفت: در آن رسمی واحد Facebook صفحه.

Hollopeter ترک کرده بود 3/5 Feb. 27 عبور فرمان به ستوان سرهنگ بنیامین Middendorf; رسمی با 1st Marine Division را بلافاصله باید اطلاعات خود را در کنار ایستگاه وظیفه.

“سرهنگ سرهنگ Hollopeter به خوبی شناخته شده در سراسر دریایی سپاه خود را بی عیب و نقص شخصیت و عقل” سرهنگ رابرت ویلر افسر فرمانده 5th دریایی هنگ در بیانیه ای گفت:. “او به رهبری تفنگداران خود با تواضع و فروتنی بود و بنده رهبر بی عیب و نقص اخلاقی و اصول اخلاقی که به شکل زندگی های بی شماری از تفنگداران دریایی.”

با توجه به اگهی منتشر شده در San Diego Union-Tribune سه شنبه Hollopeter جان سالم به در با همسر خود میشل و چهار فرزند.

مرتبط: تلفن های همراه و دی ماسک: تفنگداران دریایی parris در جزیره بوت کمپ باز می شود به استخدام جدید

“جف عاشق به اشتراک گذاری اشتیاق خود را برای اردو زدن در حال اجرا آبجو و آبجو ریشه دم و مشغول کار بر روی کامیون و جیپ با خانواده اش و بی شماری ساخته شده و خاطرات ارزشمند انجام کارهایی که او دوست داشت با آنهایی که او را دوست داشتم” او قلبی اگهی گفت. “قوی فضائل کار سخت و محبت و از خود گذشتگی و مهربانی که نمونه جف شخصیت خود ادامه خواهد داد به رشد در کودکان است.”

Hollopeter های قبل-داوطلب خدمت سربازی دریایی آموزش دیده به عنوان یک نور وسیله نقلیه زرهی خدمه به دست آورده کمیسیون در سال 2001 پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ویسکانسین با توجه به رسمی بیوگرافی.

او قبلا به عنوان اجرایی برای 1st نور زرهی شناسایی گردان و زمان افسر عملیات برای 1st Marine Division. او در زمان فرماندهی 3/5 در فوریه. 2018.

در طول زندگی حرفه ای خود Hollopeter حال اعزام به فیلیپین و عراق و افغانستان و به اقیانوس آرام با 11 واحد اعزامی تفنگداران دریایی.

او در دو زمان دریافت کننده ستاره برنز با مبارزه با تشخیص دستگاه; نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مدال دستاورد با مبارزه با تشخیص دستگاه; خدمات شایسته مدال و اقدامات مبارزه با روبان. او همچنین موفق به دریافت بنفش قلب است.

“با وجود خدمت در بی شماری خطرناک عملیات پایدار دوران جدایی از خانواده و تحمل عظیم بار فرمان جف بود یک مدل دریایی سپاه افسر” او اگهی گفت. “به خوبی شناخته شده در سراسر دریایی سپاه خود را بی عیب و نقص شخصیت و عقل او به رهبری تفنگداران دریایی با از خود گذشتگی به افتخار و عدالت و خدمت به دیگران و تواضع. این بنده رهبر بی عیب و نقص اخلاقی و اصول اخلاقی شکل زندگی های بی شماری از تفنگداران دریایی گذشته و حال و آینده.جف دارای عزم راسخ برای بهتر هر کس در زندگی شخصی و حرفه ای شخصیت یکی و همان است.”

— امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: نیروی دریایی آتش سر از مدرسه آموزش هوانوردی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im