4 سریع و خیره کننده جایگزین قاب هنر

اگر شما تا به حال خریداری یک هنر چاپ و سپس شاید شما در حال حاضر می دانیم کار می رود که به الصاق گفت: چاپ به یک دیوار در خانه خود را. اول شما باید قاب این تکه کاغذ شما در حال حاضر پرداخت پول به خود. این مستلزم آن است که شما یا خرید یک قاب و یا شما مدبر به اندازه کافی به فریم آن را به خودتان و یا شما دست کردن محموله ارزشمند خود را به یک حرفه ای framer خواهد شد که انجام این کار ماهرانه اما برای قیمت قابل توجهی. بعدی شما نیاز به اندازه گیری, گاهی سطح, و قطعا چکش حداقل یک ناخن به دیوار آویزان خود را در قاب هنر.

اگر شما چیزی مانند من شما بدفع الو قت گذراندن هر مرحله از راه ترک خود را چاپ و دروغ جمع آوری گرد و غبار در جایی در آپارتمان خود را تا زمانی که شما می توانید جمع اوری انرژی برای تکمیل این دلهره آور و اغلب گران وظایف.

به تازگی هر چند من تهیه یک چکیده دیواری که به نظر من تغییر در تزئینات دیوار من. قطعه ای از بوم آمد مجهز به چشمان دوخته شده است که از بین بردن نیاز به سوراخ هنر و اجازه می دهد که من به چسبیدن به آن را فقط با دو thumbtacks. من فضا تبدیل شد در همان روز آن را وارد در آستان من.

من دیگر از خواب شیک, گالری دیوار, من فقط خیال پردازی در مورد یک چیز: کشف بیشتر جایگزین فریم است که به من اجازه می دهد برای تزئین اتاق من با هنر است. در اینجا چند که من در حال حاضر شاغل در سراسر آپارتمان من…احساس رایگان برای اضافه کردن ایده های خود را به نظرات زیر.

آویختن دیوار و پرده های نقش دار

زمانی که من آمد در سراسر آپتون خانه بوم پنبه دیوار حلق آویز بر روی بازیگر مولی برنارد بروکلین آپارتمان در این مقاله من می دانستم که نماز من شده بود پاسخ داده است. من دستور داد آن را بلافاصله و من در حال حاضر خیلی رو روی پارچه, هنر که من در جستجوی قطعه دیگری به چسبیدن به بالای نیمکت جدید.

وجود دارد بسیاری از قدرت پردازش به اعدام دیوار و پرده های نقش دار (که توسط راه دیگر فقط در ارتباط با هیپی یا اتاق خوابگاه). حتی اگر مورد ندارد چشمان آن می توانید به طور معمول آویزان می شود با استفاده از قابل اعتماد thumbtacks—آره خودشه. شما همچنین می توانید استفاده از چسب نوار چسب یا نوار فرمان به قطع و بدون قرار دادن هر گونه سوراخ در دیوار. هیچ یک از این روش برای تماس با یک چکش یا هر ابزار—من مطمئن هستم که آن را می توانید هر گونه آسان تر از آن است.

از نظر زیبایی شناسی, پارچه نیز به ارمغان می آورد نرمی و جنبش به یک فضا در یک راه است که سخت ظاهر قاب به سادگی نمی تواند. به علاوه بدون توجه به آنچه شما صرف در قطعه خود هزینه ذاتا بیشتر مقرون به صرفه از آنجا که شما نمی نیاز به یک قاب.

بافته هنر

من یک فن از هنر بافته شده برای برخی از زمان و من حتی سعی کردم از دست من در ایجاد یک نسخه ابتدایی خودم. شامل انواع تکنیک ها از جمله بافندگی, بافندگی پیچیدگی بافندگی و بافتن پارچه تکه نمایش چشمگیر artfulness و قدردانی برای دست-مهارت است. از توری ضخیم و ریشه دار به پارچه این یک حیله گر راه برای اضافه کردن بافت و شخصیت به یک دیوار لخت که نیاز livening.

شاید بهترین بخش هر چند که آنها فوق العاده ساده به چسبیدن به. توسط لنگر چوبی دول و یا طبیعی چوب در بالای همه شما نیاز دارید این است که یک رشته و یک ناخن یا sara macdonald. اغلب رشته همراه با قطعه.

پلاروید (یا پلاروید مانند) عکس

برای تعطیلات من, دوست با استعداد من Fujifilm Instax یک دوربین پس از مدل کلاسیک پلاروید. این بسیار سرگرم کننده (و مفید) ابزار ارائه می دهد که ارضاء فوری ناگهان داشتن دکور که فقط در شکل اصلی آن است. من بلافاصله می تواند تولید چیزی خلاق ملموس و کامل است. از همه مهمتر, یکپارچهسازی با سیستمعامل, فیلم, عکس, نمی, نیاز به فریم.

تن از راه هایی برای نمایشگاه این پلاروید مانند تصاویر. به سادگی شما می توانید بقیه آنها را در برابر یک کتاب و یا بطری شراب روی میز یا قفسه. یک گام تا ممکن است شامل ارسال آنها را بر روی یک چوب پنبه هیئت مدیره و یا مداخله آنها را به یک دیوار. برای یک مبتکر نمایش سعی کنید لباس-سنجاق آنها را به چشمک زدن چراغ.

اشیاء خانگی

البته همیشه وجود دارد یک مورد می شود ساخته شده برای حلق آویز مشترک اشیاء خانگی—تخته برش آشپزخانه ابزار یا صفحات — بر روی دیوار. جولیا کودک معروف آویزان ابزار آشپزخانه از peg board; مخلوط کردن برخی از مفید با کنجکاو عتیقه آنهایی که باعث می شود برای دکور ارزش صحبت کردن در مورد. برخی از مردم حتی به چسبیدن به لباس و لوازم جانبی: سبد و کلاه و حتی کیمونو زیبا در آن از چوب لباسی آستین کشیده و یش برای حداکثر اثر. هر یک از این چیزها در حال بازی منصفانه—فقط لغزش آنها را هنگامی که شما نیاز به استفاده از آنها!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>