31 متحده سرزمین می خواهید گارد ملی برای ماندن مستقر در Coronavirus ماموریت به سقوط

واشنگتن — فرمانداران برای 31 کشورها و مناطق به دنبال بودجه فدرال برای نگه داشتن سرباز گارد ملی مستقر در coronavirus ماموریت به سقوط — احتمالا به کریسمس مقامات پنتاگون روز چهارشنبه گفت.

وزارت دفاع ساخته شده است تعیین اینکه آیا عنوان 32 سفارشات که اعطای نیروهای فدرال پرداخت و مزایای اما نگه می دارد و آنها را تحت کنترل دولت را گسترش فراتر از اوت. 21 نظامی فدرال coronavirus امداد ماموریت مجموعه به پایان رسیده است.

استاد Sgt. مایکل Houk یک سخنگوی پنتاگون گفت: مقامات وزارت دفاع آمریکا به طور مستمر در حال ارزیابی فرمانداران باید در طول بیماری همه گیر.

“همانطور که در تمام سطح ملی اضطراری وزیر دفاع باعث می شود تصمیم گیری نهایی در مورد طول زمان از اعضای گارد ملی فعال هستند تحت بودجه فدرال سفارشات در حالی که سربازان و سربازان باقی می ماند تحت کنترل عملیاتی از فرمانداران” او در بیانیه ای گفت.

از اواسط ماه جولای وجود دارد در مورد 29,700 سرباز گارد مستقر در سراسر کشور برای coronavirus امداد آغاز شده است که در اوایل ماه مارس در اکثر ایالت با توجه به وزارت دفاع. در اوایل ماه ژوئن گارد را برای استقرار coronavirus ماموریت و نژادی عدالت تظاهرات با افزایش تعداد نیروهای نظامی در زمین به اوج 75,000 سربازان و سربازان. آن مشخص شده بیشترین استفاده داخلی از گارد در noncombat عملیات.

در علاوه بر این به کروناویروس و تظاهرات ماموریت وجود دارد اضافی 2,400 گارد نیروهای نظامی در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک و بیش از 28,000 مستقر در خارج از کشور با توجه به گارد ملی اداره است.

فرمانداران می توانید نگه دارید سرباز گارد مستقر پس از دولت فدرال می کشد پشت حمایت مالی اما متحده باید برای آن پرداخت. برای نیروهای این می تواند به معنای کاهش در پرداخت و آن را خاتمه سربازان و یا نیروی هوایی را واجد شرایط برای مزایای از قبیل مراقبت های بهداشتی و دسترسی به GI Bill. نیروهای نظامی نیز نمی تواند به دنبال ناتوانی از طریق وزارت امور سربازان سابق اگر مجروح در دستور دولت است.

کشورها و مناطق به دنبال تمدید بودجه فدرال برای سرباز گارد شامل: آلاباما, کلرادو, کانکتیکات, دلاور, Florida Georgia, گوام, هاوایی, آیووا, ایندیانا, لوئیزیانا, می سی سی پی, میشیگان, Missouri, داکوتای شمالی, نبراسکا, New Hampshire, New Mexico, نوادا, اورگان, پورتوریکو, Rhode Island, South Carolina, داکوتای جنوبی, تگزاس, یوتا, جزایر ویرجین ورمونت, واشنگتن, وزارت امور خارجه ویسکانسین, و, غرب ویرجینیا, با توجه به Houk.

معلوم بود روز شنبه چه ویژگی برای هر یک از فرماندار درخواست برای بودجه فدرال پسوند. اما در روز جمعه میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer با ارسال نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست او اجازه استفاده از نیروهای گارد از طریق Dec. 31.

“نامشخص بودن این جهانی و همه گیر می سازد گارد ملی از اهمیت حیاتی برخوردار دارایی به عنوان ما به نگه دارید تا مبارزه با [coronavirus] با هم در ماه های آینده” مسلح ، ژنرال پل راجرز آجودان ژنرال و مدیر میشیگان بخش نظامی و امور جانبازان در بیانیه ای گفت:.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>