3 راه برای برش لوله پی وی سی

برش لوله پی وی سی: 3 روش برای تبادل نظر و تعمیرات لوله کشی | باب ویلا

به نا امیدی از برش لوله های پلاستیکی با این نرم افزار روش های مربع و نتایج دقیق.

3 Ways to Cut PVC Pipe

عکس: istockphoto.com

پی وی سی (پلی وینیل کلراید) لوله یک نوع از لوله های پلاستیکی استفاده می شود معمولا برای تخلیه. این لوله های سفید با بنفش پرایمر اغلب دیده می شود در زیرزمین مسکونی. بلند پروازانه DIYers تلاش برای آشپزخانه و یا حمام نوسازی و همچنین به عنوان کسانی که به مقابله با خود لوله کشی تعمیرات و به احتمال زیاد برای کار با لوله های پی وی سی. حرکت یک دوش یا توالت—حتی به سادگی جایگزین فرسوده نزول دام—نیاز به برخی از پی وی سی است.

با خرید و فروش پی وی سی می تواند یک کمی روی حیله و تزویر. در حالی که شما باید بدون مشکل پیدا کردن اتصالات لازم و سیمان به پیوند قطعات لوله با هم مشکل اغلب می آید هنگامی که برش لوله پی وی سی l. فقیر روش تمایل به ترک برش به پایان می رسد خارج از میدان با مزاحم burrs محدود به مانع می شود لوله کش در حال پیشرفت است. خبر خوب این است که با روش مناسب و ابزار شما می توانید برش لوله پی وی سی به صورت مربع صاف نتایج.

وجود دارد سه ابزار است که اجازه خواهد داد که شما را به برش لوله پی وی سی به اندازه کافی با دقت برای اطمینان از مهر و موم تنگ: پی وی سی برش یک handsaw و تاج را دیدم. بسته به فضای شما در حال کار در داخل و سطح راحتی خود را با ابزار شما ممکن است پیدا کردن یک جا بهتر است بیش از دیگران است. بدون توجه به اولویت خود را, شما دستورالعمل برای نحوه برش لوله پی وی سی با ابزار خود را انتخاب پیش رو است.

قبل از اینکه شما قطع

Choose a Lubricant Before Cutting a PVC Pipe

عکس: amazon.com

تقریبا تمام مواد بهره مندی از کمی روغن در طی فرآیند برش و پی وی سی لوله متفاوت است. گریس نگه داشتن اصطکاک پایین است که اجازه می دهد تا تیغه به سر خوردن آسان تر است. روغن همچنین می توانید نگه داشتن گرد و غبار و ذرات ریز وارد هوا می باشد.

هنگامی که برش لوله پی وی سی, انتخاب روان کننده با پایه سیلیکون مانند WD40 متخصص اسپری روان کننده (در دسترس در آمازون) و یا مواد غذایی درجه روان کننده مانند روغن پخت و پز. این روغن ها امن برای پلاستیک, به طوری که آنها نمی خواهد غذا خوردن دور در لوله به عنوان برخی دیگر از حلال خواهد شد. استفاده از یک اسپری سریع به طور مستقیم در لوله است که همه آن را طول می کشد. هر یک بیش از یک کوتاه پشت سر هم این کار را مسیه از لازم است.

How to Cut a PVC Pipe Using a Pipe Cutter

عکس: istockphoto.com

با استفاده از یک برش لوله پی وی سی

با استفاده از یک برش لوله پی وی سی (مانند این Ridgid ratcheting پی وی سی برش موجود در آمازون تا 1⅝-inch pipe)—که به نظر می رسد مانند یک جفت انبردست با یک بسیار تیز و ضخیم تیغه نصب شده بر روی یک طرف—تا کنون سریعترین و راحت ترین راه برای پاک برش لوله پی وی سی. عملیات ساده است: جای لوله در یک سطح پایدار مانند sawhorses یا یک میز کار (حتی یک کابینه انجام خواهد شد) خط تیغه تا در برش علامت نگه داشتن ابزار مربع و سپس با فشار دستگیره با هم به فشار تیغه از طریق پی وی سی. نرم افزار نکته: نگه داشتن خود پی وی سی برش تیغه های تیز و استفاده از آن در دماهای بالاتر از 50 درجه زیر که پی وی سی می شود شکننده و کسل کننده تیغه می توانید کرک لوله.

توجه: فشار-سبک برش هستند تنها قادر به برش لوله پی وی سی با قطر کوچکتر. برای لوله های 2 اینچ در قطر و بزرگتر روتاری-سبک برش (به مراتب گران تر tool) مورد نیاز است. این Ridgid پلاستیک و مس برش لوله (همچنین در دسترس در آمازون) برای مثال کار خواهد کرد برای لوله های پلاستیکی تا 4 اینچ در قطر.

How to Cut a PVC Pipe Using a Handsaw

عکس: istockphoto.com

برش لوله پی وی سی با Handsaw

فقط در مورد هر DIYer یک اره اهن بری یا نجار handsaw. با موفقیت به برش لوله پی وی سی مستقیما با هر کدام از این ابزار اساسی استفاده از یک راهنمای برای تیغه به دنبال دارد. یک راه برای انجام این کار با یک تاج جعبه مانند این گردن مدل (در آمازون در دسترس) است که فراهم می کند ساخته شده است در میدان زاویه به راهنمای تیغه اره. (جایزه: تاج جعبه همراه با یک شاهد مناسب برای برش لوله پی وی سی.)

مطمئن شوید که برای رفتن به آرامی به کمک به اطمینان حاصل شود که تیغه باقی می ماند کاملا در دوره. آیا جم تیغه به لوله های پی وی سی, فقط راهنمای آن را به عقب و جلو. این چیزی است که تجار معنی که آنها می گویند “اجازه دهید که دیدم انجام کار.”

برش لوله پی وی سی با استفاده از یک اره فارسی بر

کیفیت تاج را دیدم (قدرتمند الکتریکی را دیدم به طور معمول مورد استفاده در نجاری) می توانید برش لوله کشی پی وی سی با دقت. کاهش تقریبا تضمین شده است به میدان چون اره فارسی بر قفل به محل از پیش تعیین شده در زوایای یکی بودن که 90 درجه است. موقعیت لوله در برابر حصار از تاج را دیدم به طوری برش علامت است که به راحتی دیده می شود ، با تیغه برش مورد نظر را علامت بلند را دیدم و شروع به تیغه و به آرامی پایین تیغه به پی وی سی, لوله تا زمانی که این کاهش در تمام راه را از طریق. اگر اره فارسی بر قطع نمی کند تمام راه را از طریق در اولین تلاش های تیغه به توقف آمده و سپس پیچ و تاب لوله تا باقی مانده مواد را قطع می توان با یک قطره دوم از تیغه. چرخاندن لوله در حالی که تیغه در حال اجرا است نا امن است و به ندرت دقیق است.

نرم افزار نکته: برای کمتر burrs در برش به پایان می رسد از لوله با استفاده از دندانه های تیغه مانند فروید 10 اینچی نازک بریدگی تخته سه تیغه (در دسترس در آمازون) در تاج را دیدم. برای به حداقل رساندن burrs و حتی بیشتر نصب تیغه عقب و پایین تر از آن طریق پی وی سی بسیار به آرامی.

تمیز کردن Burrs

مهم نیست که چه ابزاری استفاده می کنید و چگونه شما با دقت برش وجود دارد هنوز هم برخی از burrs پشت سر گذاشت. این سیار بیت از مواد می تواند مانع کامل مناسب و بعد از آن به طور بالقوه مسدود کردن فیلتر و صفحه نمایش پایین خط. وجود دارد دو راه های سریع برای حذف این burrs:

  • اجرای یک ابزار تیز چاقو در اطراف درونی و بیرونی لبه برش. نگه داشتن تیغه در یک زاویه کمی به آن اجازه می دهد برای اجرای روان در امتداد لبه و ریختن کردن آلت burrs.
  • شن و ماسه درونی و بیرونی لبه کمی با 120-سنباده دانه یا لوله کش پارچه. دریا رفتن نیست; تنها مالش به اندازه کافی برای صاف کردن دور burrs. بیش از هر اجرا می شود که خطر ضعیف مناسب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر