کتاب یکی از مطلق من چیزهای مورد علاقه خود را برای تزئین با. این است که می گویند من در نظر آنها صرفا تزئینی آن را در واقع یک عهد به چقدر من آنها را دوست دارم. من قرار دادن همه مورد علاقه های شما روی صفحه نمایش—کلاسیک در یک پشته توسط entryway جدول (آه بله من خوش آمدید صفحه اصلی; من مطالعه ویرجینیا وولف در کالج توسط راه) طراحی داخلی tomes جمع آوری نزدیکی میز قهوه, پنج رمان به خصوص نزدیک به قلب من تکیه پوشش در شناور قفسه در اتاق خواب و کمی کتاب شعر پراکنده در اطراف مانند آن شکار سپور.

بزرگترین مجموعه کتاب ها و البته زندگی در من نردبان سبک قفسه کتاب است که به سرعت در حال اجرا از فضای اضافی. در اینجا هیجان, افراد مشهور, خاطرات و گاه به گاه غیر داستانی, دوره, رقابت, برای املاک و مستغلات با یک گیاه بامبو من موفق به زنده نگه داشتن برای مدت سه سال برخی از قاب عکس و گلدان گل خشک. من restyle این قفسه اغلب به دلیل آن را یک راه آسان برای تغییر دکور با آیتم های من در حال حاضر در حالی که همه کشف کتاب من فایل دور به عنوان خوانده شده دوباره.

در زیر سه عملی و خوب به دنبال راه هایی برای تنظیم مجدد قفسه کتاب خود را. من سعی کردم همه آنها را و به احتمال زیاد همه آنها را امتحان کنید دوباره.

آنچه شما نیاز دارید:

  • کتاب در رنگ های مختلف و اندازه های مختلف
  • تکه های کوچک از هنر
  • گیاهان گلدانی
  • کوچک اشیاء تزئینی مانند مجسمه و گلدان

ترتیب رنگ

هنگامی که این روند برای اولین بار ظاهر من مسلما نبود یک فن بزرگ. من تمایل به جذب و دور از رنگین کمان و بیشتر به سمت یک رنگ خاص پالت اما از آنجا که من نمی شفافیت است (!) پالت رنگ از قفسه کتاب من است که در حال حاضر به نوعی محکوم است. از خستگی یک روز من تصمیم گرفتم سعی کنید رنگ-برنامه نویسی کتاب های من و شوکه شده بود چقدر من آن را دوست داشتم. آن را فورا انتقال یک لایه از انسجام و عدم درهم و برهمی حتی اگر آن را کاملا به هم ریخته در واقعیت است. این همچنین باعث می شود که قبلا فایده قفسه کتاب شبیه آگاهانه انتخاب طراحی که من دوست دارم. شما می توانید رنگ-کد اشیاء خود را در قفسه بیش از حد مطابق زرد گلدان به کتاب زرد و آبی با قاب آبی کتاب.

مخلوط کردن پشته

به منظور اضافه کردن ابعاد به قفسه های داخلی, طراحان و سبک همیشه, همیشه مخلوط کردن قرار دادن کتاب. به این منظور من ترتیب برخی از عمودی و افقی پشته متناوب پشته در همان قفسه ها و یا تنظیم کل قفسه های متفاوت تا یکی افقی و دیگری عمودی. نه تنها این تصویری اضافه کردن علاقه به آزاد کردن فضا در قفسه برای بیشتر اشیاء تزئینی برای نشستن و میان پشته. شما همچنین می توانید گروه پشته با کتاب شما می خواهید به بازخوانی و یا کسانی که شما هنوز نمی خوانده است که راه آنها در دسترس زمانی که شما به پایان برسد یکی از شما در حال حاضر.

عکس Ty Mecham

اجازه دهید اشیاء تزئینی دیکته قرار دادن کتاب

چیز دیگری که چاشنی ساختمان را با قفسه اضافه کردن اشیاء تزئینی از همه اشکال و اندازه. تصمیم می گیرید که مجسمه اشیاء انتهایی گیاهان و قطعات هنری شما می خواهید برای اضافه کردن به قفسه و شروع به قرار دادن آنها را به میل خود. آیتم های سنگین می تواند دو وظیفه به عنوان bookends و با تکیه فریم را طبیعی جدایی به پشته. اضافه کردن پشته از کتاب ها در اطراف اشیاء (سعی کنید به نگه داشتن برخی از فضای منفی اطراف آنها) و اعداد عجیب و غریب (آنها بیشتر خشنود به چشم). تنظیم مجدد با استفاده از روده خود را به عنوان یک راهنمای—شما یک سبک در حال حاضر!

جایزه: به نوبه خود آنها را در اطراف

این ممکن است صدای عجیب و غریب اما…مردم آن را انجام دهد. فقط به نوبه خود تمام کتاب خود را در قفسه در اطراف به طوری صفحات چهره و برآمدگی های صورت در. مادرم فکر می کند که آن را “باید غیر قانونی” و من تمایل به توافق برسند اما گاهی اوقات من می خواهم به contrarian. گاهی اوقات منظور من همیشه. آن را امتحان کنید و برچسب us on Instagram.

چه نشسته روی قفسه (علاوه بر کتاب)? در نظرات به ما بگویید!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im