3 اتباع چینی محکوم برای در نظر گرفتن نیروی دریایی پایگاه عکس

کلید غرب فلوریدا. (AP) — سه نفر از اتباع چینی به زندان محکوم شده است به صورت غیر قانونی گرفتن عکس در فلوریدا پایگاه نیروی دریایی.

Lyuyou Liao, 27 محکوم شد جمعه به 12 ماه زندان پس از شفاعت گناه به طور غیر قانونی وارد NAS کلید غرب در دسامبر. 26 و گرفتن عکس و فیلم از اموال در ترومن ضمیمه ایستگاه های باراک اوباما از منطقه جنوب فلوریدا و اف بی آی اعلام کرد در انتشار اخبار.

دو نفر دیگر Jielun ژانگ 25 و Yuhao وانگ 24 ساله محکوم شدند به 12 ماه و نه ماه در زندان بود برای ورود به ایستگاه هوایی نیروی دریایی در کلید غرب در Jan. 4 و گرفتن عکس از ارتش و نیروی دریایی زیرساخت ها است.

هر سه دستور داده شد تا در خدمت یک سال مشروط به انتشار اخبار گفت:

FBI استشهاد می گوید وانگ و ژانگ سوار به هوا ایستگاه ضمیمه ورودی و گفتند که یک افسر امنیتی آنها نمی تواند وارد ملک بدون نظامی شناسایی. اف بی آی گفت که جفت سوار بر روی پایه به هر حال و دستگیر شدند توسط مقامات حدود 30 دقیقه بعد پس از گرفتن عکس از سازه بر روی پایه.

یک چهارم مرد چینی, ژائو Qianli التماس کرد گناه سال گذشته به طور غیر قانونی گرفتن عکس در همان کلید های فلوریدا نصب و راه اندازی. Qianli, 20 شد و محکوم به یک سال در زندان فدرال.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de