2 گم شده سرباز باقی می ماند در بر داشت در طول Guillen جستجو به خاک سپرده شود با تمام افتخارات

این مقاله توسط هیلی Britzky در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

ارتش خصوصی گزارش از دست رفته در سال گذشته از فورت هود تگزاس و که باقی مانده بودند بعد از کشف در طول یک جستجو برای Spc. ونسا Guillén در حال حاضر خواهد بود به خاک سپرده شد با تمام افتخارات نظامی.

Pvt. گرگوری مورالس 24 پیوست ارتش در سال 2015 و اختصاص داده بود به 1 میرسد تیپ 1 بخش سواره نظام در نوامبر 2016. او در گذشته در Aug. 19, 2019 با توجه به ارتش بار روز قبل از او مجموعه مرخص می شود از این سرویس است.

ارتش در اصل طبقه بندی شده او را به عنوان غایب بدون ترک (AWOL) و بعد از آن ذکر شده او را به عنوان یک فراری هر چند نام خود را دیگر به نظر می رسد در ارتش ،

مورالس’ باقی می ماند کشف شد در یک میدان در تاریخ 19 ژوئن به عنوان محققان به جستجو برای دیگر گم شده, سرباز, Spc. ونسا Guillén. ارتش در آن زمان گفت که بازی ناپاک بود مشکوک در بررسی مورالس’ مرگ است.

هر چند ارتش در نهایت قرار داده تا 15.000 دلار پاداش برای اطلاعات معتبر در مورد ناپدید شدن او که نبود تا بیش از نه ماه پس از آخرین شنیده ها از, با توجه به واشنگتن پست. هر پست این جایزه اعلام شد یک روز پس از مورالس’ مادر فرستاده پرسید که چرا هیچ پاداش را برای پسرش در حالی که وجود دارد یکی برای Guillén.

در ژوئن 15, که, پاداش افزایش به $25,000 پست گزارش شده است.

مورالس’ خانواده جنگیدند ارتش خصوصیات او را به عنوان یک فراری ادعا می کند که او کشته شد.

“او یک فراری,” مورالس’ پسر عموی ابیگیل Wimberly گفت: با توجه به KTBC, Austin, Texas, فاکس-وابسته است. “او یک سرباز است که به قتل رسید.”

با توجه به فورت هود مطبوعاتی مورالس’ وضعیت تغییر کرد “از کاهش یافته و از رول به وظیفه فعال … بر اساس اعتماد تحقیقی به روز رسانی به ناپدید شدن او” به معنی او حق دارد برای دفن نظامی افتخارات.

“در حالی که هیچ کلمه یا حرکات می توانید برای از دست دادن یک عضو خانواده و یا دوستان و یا سرباز همکار مانند گرگوری مورالس ما امیدواریم که این اخبار را به راحتی خانواده و دوستان او خدمت در این زمان وحشتناک و غم و اندوه” مسلح ، ژنرال جفری Broadwater, فرمانده کل 1st بخش سواره نظام گفت: در انتشار.

مورالس’ مرگ هنوز در حال بررسی توسط کیللین اداره پلیس.

خانواده اش شروع یک درخواست آنلاین در هفته گذشته به افزایش حمایت عمومی برای او دریافت افتخارات نظامی در تشییع جنازه او.

در این طومار همچنین خواستار رسیدگی به کیللین و فورت هود پلیس “برای عدم بررسی مهارت ها در طول سال است.” در آن زمان از این مقاله را چاپ و نشر وجود دارد بیش 38,000 امضا در درخواست.

“ارتش شکست خورده او را به دنبال ندارد” مورالس’ مادر, Kimberly ودل گفت: پست از مرگ پسرش. “آنها فقط فرض بدترین و اجازه دهید آن را برو.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>