29 بنفش قلب تایید شده برای سربازان مجروح در Al Asad حمله موشکی

شش سرباز در خاورمیانه ارائه شده با Purple Hearts پس از تحمل صدمات ناشی از ضربه مغزی در زمانی که ایران راه اندازی موشک در پایگاه خود را در عراق در ماه ژانویه — و نزدیک به دو ده مدال های بیشتر در آثار هستند و مقامات تایید کرده اند.

ارتش سرهنگ ژنرال پت سفید, فرمانده مشترک نیروی کار – عملیات ذاتی حل و فصل مصوب 29 بنفش قلب اهدا می شود به سربازان مجروح در Al Asad پایگاه هوایی در عراق در ژانویه. 8. ایران انجام موشک بالستیک حمله در پاسخ به یک Jan. 3 امریکا که به کشته شدن مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی از ایران نخبگان سپاه قدس.

شش بنفش قلب ارائه شد به سربازان در عراق در روز یکشنبه و در کویت روز دوشنبه Cmdr. Zachary Harrell سخنگوی فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت. باقی مانده 23 سربازان که Purple Hearts شد و تایید شده توسط سفید در حال انتظار برای دریافت جوایز خود در این هفته او اضافه شده است.

مرتبط با: نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا که دچار TBIs در حمله موشکی توصیه می شود برای قلب بنفش

سفید تصمیم به جایزه بیش از دو دوجین مدال برای اولین بار در گزارش سی ان ان.

فردی واحدهای مسئول برای ارسال Purple Heart جایزه بسته برای نیروهای که می خواهم مجروح شده در موشک های بالستیک حمله. مقامات در ابتدا گزارش شده بود مجروح در حمله اما حداقل 110 بعدها مبتلا به صدمات مغزی.

هارل گفت: 80 جایزه بسته دریافت شد و به صورت جداگانه مورد بررسی قرار توسط یک بررسی در هیئت مدیره. که هیئت مدیره ارائه توصیه های خود را در 29 سربازان بنفش قلب به رنگ سفید.

دو Purple Heart ارسالی برای نیروی هوایی شد reviewed by سفید که توصیه می شود “در برابر تصویب” هارل گفت.

“این مهم است که توجه داشته باشید که یک آسیب مغزی تروماتیک (TBI) تشخیص به طور خودکار واجد شرایط خدمات عضو Purple Heart واجد شرایط بودن و یا اعطای,” هارل گفت. “،فرایند طراحی شده بود به طور عادلانه و بی طرفانه اقدام است که بررسی هر مورد مطابق با مقررات مربوطه.”

سفید توصیه در آن جوایز شده و فرستاده شده به سرهنگ ژنرال جوزف Guastella از نیروهای هوایی فرماندهی مرکزی به عنوان او را به تصویب نهایی اقتدار را برای شعله ور Harrell اضافه شده است.

نیروی هوایی در Al Asad و نقاط دیگر ایران را هدف قرار به تازگی به یاد می آورد این حملات در یک سری از شاهدان عینی گزارش منتشر شده توسط نیروی هوایی. آنها توصیف فرماندهان زندگی یا مرگ تصمیمات هرج و مرج و بسیاری از احساسات.

بمب پس از انفجار بمب را تکان داد این پایگاه برای آنچه که احساس می کردم تمام شب به عنوان یکی airman آن را توصیف کرد.

“من تا به حال به طور کامل پذیرفته شده است که من می میرند که در پناهگاه با تیم” به airman گفت. “من هرگز شده است بسیار خوشحال برای دیدن طلوع آفتاب.”

— Oriana Pawlyk کمک به این گزارش.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط: احساسات و هرج و مرج’: نیروی هوایی نسخه های شاهدان عینی از بشار اسد حمله موشکی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>