اگر شما چیزی مانند من (دفعات بازدید: گیاه خواری; عاشق غذای خوب; یک مراسم آشتی ترتیب دادند بی تاب فرد) نخود در heavy rotation در پخت و پز خود را—به خصوص در حال حاضر. همانطور که از نوشتن این یک پوند خشک شده و مسائل و هفت قوطی پخته شده نخود در حال حلق آویز کردن در شربت خانه من فقط در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد. (آنهایی که خشک هستند تماس برای یکشنبه بجوش و خروش آمدن به من ور رفتن معمولا در اطراف خانه.)

شما نیاز به گفتن ندارد چگونه انعطاف پذیر satiating و تخت-خوشمزه نخود می شود, بنابراین من نمی خواهد به شما بگویم. من فقط نشان دادن 28 راه این کمی حبوبات قدم زنی با تبختر مسائل خود را در ترد بو داده تنقلات slurpable خورش و شیرینی (بله!) به طور یکسان.

1. دودی سرخ شده نخود

شما می دانید که گفت: “ساده بهترین است”? این دودی اسنک تجسم آن است. با نخود, روغن زیتون, داغ چدن تابه و گرد فلفل قرمز دودی شما تنظیم می شود.

2. جنوب هند Sundal (سالاد نخود)

کمی چاق نخود ورق را رو کردن با نارگیل, سیاه دانه خردل و معطر برگ کاری برای مقاومت ناپذیر میان وعده.

3. نخود و گندم سیاه کراکر با زردچوبه و رازیانه

برای یک پروژه آخر هفته که ارزش در حالی که شما را با هم دیوانه آرد گندم سیاه و نمووپرورش blitzed نخود. شما عمیقا با پاداش از کار افتاده ترد کراکر.

4. سیب زمینی شیرین و نخود کیک

این سیب زمینی شیرین و نخود سرخ فقط التماس برای یک دسته علف و غیره از ماست ، خوردن آنها را با یک سالاد برای یک وعده غذایی کامل یا توسط خود را به عنوان یک طعمه.

5. 5 دقیقه حموس از Zahav رستوران

شما نمی فکر می کنم ما می خواهم ترک کردن حموس از این لیست شما؟! پنج دقیقه صفر-سر و صدا دستور تنها چیزی است که همه ما باید در حال حاضر.

6. پرداخت نخود ساندویچ

ما SVP از نام تجاری سوزان مشترک او را محاکمه و درست ناهار راز—این فوق العاده مقرون به صرفه فوق العاده riffable کاملا خوشمزه پرداخت سالاد نخود—و ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار.

7. بوفالو سالاد نخود با وگان در مرتع پرورش احشام

تمام طعم (فرانک!) مورد علاقه خود را داغ بال تبدیل به یک محکم رضایت سالاد (کامل با بادام زمینی در مرتع پرورش احشام و آبکی-ترد کرفس).

8. Gena Hamshaw را (وگان) دلی کاسه با شکست سالاد نخود

یک برخورد از بافت و طعم در بهترین راه. این رو جدی “سالاد تن ماهی” vibes (بدون هر گونه ماهی تن و یا برای که ماده مایونز,!), با یک آسانسور از مقدار زیادی از هوای تازه و briny لهجه.

9. Chimichurri نخود

لباس ساده ol’ کنسرو نخود با تن از سبزیجات معطر و ادویه جات ترشی جات briny فتا, پنیر, گوجه فرنگی های آبدار و بادام برشته و شما باید خودتان ستارگان ناهار در ده دقیقه ،

10. نخود تاکو کاسه

پر رو زیره سبز, چاشنی, نخود علاوه یک کوه از shrettuce به علاوه سالم آبپاش پنیر به معنی چیزهای زیادی برای ناهار. کنسرو نخود کار به همان اندازه نیز به عنوان تازه است.

11. هیچ-ریز ریز کردن سالاد نخود

هیچ سفت و بدون مشکل—این سرکه بریزید-لادن هاردی سالاد نخود, پاره, زیتون, برگ جعفری و هم پاشیده فتا خوشحال است برای آویزان کردن در یخچال بدون پژمردگی برای روز.

12. هویج و نخود سالاد کوسکوس

هویج و ادویه و همه چیز خوب—زنجبیل-معطر کوسکوس, سیر, نخود دلچسب بادام موجود در این دانه سالاد. (در گیاهی سهام و یا حتی آب مرغ سهام.)

13. بو داده شیرین, سیب زمینی, نخود & Kale ورق-ظرف سالاد

ورق-ظرف سالاد سریعتر از سریع تقریبا ظرف-آزاد راه به شام (نمره!). این یکی از دلچسب کلم, نخود, سیب زمینی شیرین, سیب و پنیر چدار.

14. ترد نخود وافل با Herby اسرائیل سالاد & حریصا سس بخارا

ترد و لبه وافل پر شده با خامه نخود همه صدر با یک گیاهی, سالاد گوجه فرنگی و خامه بخارا پانسمان.

از فروشگاه ما

15. ویکتوریا Granof ماکارونی را باهم Ceci

اگر شما می توانید سر و صدا یک حبه سیر می توانید شام را روی میز—فقط در 15 دقیقه.

16. ترینیداد دونفره (پرداخت نخود Flatbread ساندویچ)

در این سنتی ترینیداد, درمان کرکی چهار نان پاکت پرداخت نخود. خدمت به عنوان است و یا مورد علاقه خود را با kicky سس تند.

17. نارگیل پخته نخود و کلم بروکلی

دلچسب coconutty و فقط سبز به اندازه کافی با گرم شدن گرما از زنجبیل و یک اومامی افزایش از آفتاب-گوجه فرنگی خشک شده.

18. ویکی Bennison را ‘کمد لخت’ پاستا و نخود

یک درهم و برهم کردن ماکارونی, خامه, نخود و گرد Parm همه شما نیاز دارید برای این وعده غذایی فوق العاده.

19. زردچوبه سوپ نخود با سوخته کلم بروکسل

نام من silkier, creamier کاملا گیاهی-er سوپ—من صبر کنید. و در حالی که من انتظار من بود slurping این coconutty تعدادی از دستور العمل توسعه دهنده Hetty مک کینون.

20. روغن زیتون–سالاد نخود از شادی بیکر

نخود نوشابه های میوه ای روغن زیتون و تبدیل شدن به بهترین خود را selves, احاطه شده توسط زبانه دار کیپر, روغن زیتون درمان فتا و چرخ از لیمو. آنها ایده آل با یک ترد تکه نان (بهتر است برای ترید کردن herby روغن زیتون با!), ماکارونی پخته شده و یا به سادگی در یک قاشق.

21. نخود و کدو تنبل و مریم گلی خورش

این خورش فقط فریاد می زند: “سقوط” اما ما خوشحال هستیم به شلاق آن را در هر زمان از سال است. انتخاب چند قوطی (نخود و پوره کدو تنبل اگر شما لطفا) و جعبه (براث به علاوه کوچک-tiny ماکارونی شکل) این را به یک گلدان تعجب می کنم که در مجموع نسیم.

22. تند خامه نخود & اسفناج (Chana Saag-Ish)

ما می خواهیم برای قرار دادن زنجبیل-سیر-شیلی قرار دادن در همه چیز—و نه حداقل این نسخه ساده از کلاسیک هندی, آماده به کار, chana saag. کنسرو نخود و سریع-پخت و پز اسفناج را در این دستور العمل ساده به عنوان می تواند.

23. نخود بلونز

یکشنبه, سس reimagined. نخود و قارچ porcini آن را بلند و earthiness در روشی مشابه به عنوان گوشت خوک, گوشت گوساله و یا گوشت گاو خواهد بود.

24. خامه کاری نخود

سرعت و riffability هستند که نام این بازی در اینجا. اگر شما لازم نیست که سنبل یا Makrut آهک برگ احساس رایگان برای رفتن به جلو بدون اونا. اگر شما لازم نیست که یک گوجه فرنگی تازه استفاده از کنسرو. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن برخی از سبزیجات سبز را به مخلوط ما نمی گویند هیچ به است یا نه! یک تعداد انگشت شماری بزرگ خرد شده کلم یا برگ چغندر سوئیس خواهد بود به سمت راست در صفحه اصلی.

25. مرو را نخود و اسفناج (نخود, Con Espinacas)

“گوهری پنهان از دستور” “بطرز شگفت انگیزی خوب” و “واقعا فقط کامل” برخی از راي اعتماد به نفس شما می توانید نگه دارید در ذهن داشته باشیم هنگامی که شما بجوش و خروش آمدن نخود در این نابغه نان سس.

26. نخود پای گلدان

خامه پر کردن پوسته پوسته شکوه و آسایش در سراسر. چه چیزی می تواند بهتر از این گلدان پای?

27. لیمو Poppyseed کلوچه نخود

نخود به این کلوچه silkiness و ساختار اما شما حتی نمی خواهد می دانم که آنها وجود دارد (در یک راه خوب!). در نتیجه رفتار سود اضافه شده از کل مقدار زیادی از پروتئین و جدی در قدرت ماندن.

28. دارچین و شکر نخود بوداده

با معطر دارچین و فقط به اندازه کافی شکر نخود بو داده می تواند شیرین به نوبه خود بیش از حد. رفتن به اونا امتحان کنید!چه راه مورد علاقه خود را برای جشن نخود? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de