در حال حاضر بیش از همیشه به خانه جایی است که بسیاری از ما به دنبال پناه و آرامش در نور از رمان coronavirus. این دشوار است اما ما در اینجا برای شما—این که آیا آن یک جدید شربت خانه دستور و یا یک نکته مفید برای آشپزخانه شما, در اینجا برخی از ایده تا همه چیز را کمی بیشتر اجرا هموار برای شما و عزیزان شما.


یک هفته به این مستند در شهر نیویورک, من و همسرم آپارتمان نقل مکان کرد. به آن می گویند که استرس زا است فقط ادراک بودن نوع—اما این یک داستان بهترین ذخیره برای یک روز دیگر.

به هر حال در اینجا ما در خانه جدید ما. همه چیز بستهای بله, اما این یک کار در حال پیشرفت: روشنایی است که نیاز به برق; حمام پروژه های که نیاز به یک لوله کش; مبلمان است که می تواند تحویل داده; و از دست رفته بیت ها و قطعه است که ما تصمیم به صرفه مورد و نگه دارید بر روی.

در این نیمه پخته خانه جدید ما تا به حال برای دریافت پاره پاره. هیچ قفسه کتاب? بالا-شمع کتاب در گوشه—voila یک جایزه سمت میز. هنر نه هنوز ؟ پشته اونا در برابر دیوار به جای (goodbye, گالری دیوار). هیچ قهوه جدول ؟ یک جهیزیه قفسه سینه هر دو فروشگاه من کتانی و می شود به بازی قسمت.

من همیشه دوست داشتم این ایده استفاده مجدد و repurposing اما وجود دارد یک نوع خاص از رضايت از انجام آن را این روزها. این راحتی که شما خلاق عضله می تواند خم شود و حتی در زمان استرس و یک یادآوری است که شما می تواند متکی به خود و مدبر هنگامی که شما نیاز به. آن را نیز تبدیل به یک لحظه بزرگ برای مکث. من خودم پرسیدن: آیا ما واقعا نیاز دارید که ؟ می تواند ما را بدون آن انجام دهید ؟ آن را مانند Home52 نویسنده آنی Quigley می گوید: “من به یاد این روزها که ما تقریبا همه چیز ما نیاز به حق در اینجا.”

به شوخ طبعی در اینجا برخی از های اخیر من شخصی اکتشافات:

1. آشپزخانه انبرک کار فقط به عنوان به خوبی به عنوان یک مرکبات اب میوه گیر.

2. یک سطل آب یخ با یک درب مفید می سازد آشپزخانه سطل کمپوست.

3. یک آبجو/بطری شراب می سازد روغن زیتون یا سرکه تلگراف. فقط اضافه کردن یک فواره زدن اب ریختن.

4. مدفوع در دستکمگرفتهشده زحمتکش قطعه از مبلمان تا کنون.

5. مجلات قدیمی و روزنامه ها خوب هستند برای یک تن از چیزهای: پوشش قفسه های آشپزخانه پاک کردن شیشه, اریگامی, پروژه ها.

معلوم است من تنها نیستم. خیلی از تیم Food52 در حال انجام همان—خلاقانه repurposing آنچه آنها در حال حاضر در صفحه اصلی. بررسی تمام راه های که در آن ما با استفاده از رایج کالا در راه های غیر معمول:

مرجان لی سردبیر

“هنگامی که خانه از بازار, من در واقع نمی…باز کردن. خوشحال-در-اتاق-temp تولید مثل سیب زمینی و پیاز و میوه آویزان در کیسه های مش در آشپزخانه به فراموش آسان برای رسیدن به تنفس سازی (که همچنین آزاد کردن فضای ضد).”

عکس از مرجان لی

“من هم تبدیل شده یکجور دوربین عکاسی پان به یک دانه شروع سینی. و وقتی که من متوجه شدم درمانی چگونه آن را احساس به پت پایین برخی از خاک شروع کردم به تمیز کردن خانه برای هر چیزی که کار به همان شیوه. من تا برش کارتن شیر ناخالص بو سینی مکعب یخ, OK-بو سینی مکعب یخ.”

آجا Aktay صفحه اصلی خریدار

“پس از داشتن دوستان بیش از این سوال برای آینده قابل پیش بینی من تصمیم به قرار دادن تمام اضافی ویسکی و عینک به خوبی استفاده: من با استفاده از آنها به بازسازی پیازچه و کرفس.”

اما Laperruque مواد غذایی, ویرایشگر

“من شده است regrowing scallions و romaine (مانند هر کس دیگری به نظر می رسد!) در قسمت افقی لبه پنجره آشپزخانه. تمام کسانی که خالی کردن جم کوزه من صرفه جویی شده در نهایت در آینده مفید است.”

عکس از Emma Laperruque

کارولین مولن نویسنده

“این آخر هفته من در نهایت در اطراف برای تزئین دیوار که سر ماه. من تا به حال یک پشته از تصادفی فریم حلق آویز در اطراف استفاده نمی شود اما من می خواستم همه آنها را برای مطابقت با (برخی از آنها سیاه و دیگران بودند طلا یا خاکستری). من شیشه ای و پشت گذاشته و آنها را در یک پارچه قطره و اسپری رنگ آنها سیاه و سفید. در حال حاضر من واقعا منسجم گالری دیوار!”

سوزان d’amato, SVP برند

“در حال حاضر که من WFH من شده است رفتن را از طریق شمع بیشتر. یک بار یکی از همه مورد استفاده من قرار دادن ظروف شیشه ای در فریزر برای چند ساعت که سخت موم و باعث می شود آن را آسان به خراش خاموش همراه با فتیله. پس از آن من فقط آن را شستشو با آب گرم و صابون و استفاده از آن برای ذخیره قلم آرایش و قلم و مداد, تغییر یدکی—هر چیزی واقعا….”

عکس سوزان d’amato

لورن Chorpening روز نویسنده

“من ساخته شده است یک credenza برای اولین آپارتمان 10 سال پیش. این سفر با من همه جا من زندگی می کردند اما زمانی که ما نقل مکان کرد و به خانه ما دو سال پیش نبود که یک نقطه برای آن است. این هفته من آن را کشیده و از زیرزمین و به آن بسیار نیاز دارم. من sanded و repainted آن و تبدیل آن به ابزار ذخیره سازی برای دختر من جدید playroom. آن را سرگرم کننده برای دیدن چیزی است که من ساخته شده است در حال استفاده در یک راه کاملا جدید برای این مرحله جدید از زندگی است.”

الکس اگان ارشد SEO استراتژیست

“ما در واقع نمی repurposed یک چیزی کهما repurposed یک اتاق تمام. شریک زندگی من و من شده اند quarantining در پدر و مادر من از خانه شمال ایالت و ما تبدیل لباس های شسته شده خود اتاق در زیرزمین به یک آشپزخانه است.”

مگی Slover ارشد copywriter

“ادویه قوطی هستند یک راه عالی برای نگه داشتن تمام بیت و باب در بررسی در miscellanies کشو (شما می دانید شما یک).”

“این کشتی یک بار قرار دارد یک صنوبر-معطر Madewell شمع. که گلسنگ خاک رس سبز بود خیلی خیلی به بازی شیر یا خط, پس از آن دوباره متولد شده است به عنوان یک شاداب زمینی.”

عکس مگی Slover

تیموتی McSweeney ارشد طراح گرافیک

“من نیاز به یک جدول برای من باغ نهال اما من نمی توانستم به حیاط چوب خرید چوب, بنابراین من در بر داشت برخی از موشی پیر-رشد داگلاس شاه درخت 2x6s در rafters از گاراژ من و re-اره آنها را با جدول من دیدم به آنها را پاک کردن و ساخت این.”

عکس توسط تیم McSweeney

ارین ساندرز مراقبت از مشتری, مدیریت عملیات

“که در آن ما به یک گوشه پر از گیاهان من در حال حاضر موقت ، پاسیو جدول من در بر داشت در مهار سال گذشته شده است کشیده شده در داخل خانه و با توجه دیگری زندگی به عنوان میز wedged در گوشه ای بین ما دوچرخه و هرگز پایان دادن به انبوهی از کتاب است.”

گرت فلمینگ نویسنده

“من فضای کاری در خانه کاملا موقت. پس ما نمی در واقع یک دفتر خانه من کشیده عثمانی به طرف میز برای ایجاد یک میز از هوا نازک.”

Kaleigh Embree مراقبت از مشتری, متخصص

“برای من دوش عروس من خواسته وینیل به جای به طور منظم مسائل بزرگتر از آنجایی که من در مورد به حرکت از کانادا به ایالات متحده آمریکا. سه نفر رو من جنگ های ستاره جمع آوری موسیقی متن و اخیرا دو نفر از آنها رو نصب شده بر روی دیوار ما به عنوان هنر است.”

دانیل Curtis-ویلیامز هماهنگ کننده بازاریابی

“من شده است با استفاده از مواد غذایی سینی به نوبه خود هر اتاق (حتی گوشه ای را انجام خواهد داد) به یک “دفتر خانه.” این فوق العاده است چون من می توانید آن را حمل در اطراف مانند یک میز متحرک.”

آنی Quigley, نویسنده

“به تازگی من تا به حال نیاز به گیاه همه چیز به تمایل و مراقبت از نهال به رشد چیزی از هیچ چیز. دیروز من یک بسته از دانه و کمی گلکاری خاک اما هیچ کشاورزان. سپس من تو را دیدم ما سرشار سطل بازیافت و حفر کردن یک زن و شوهر از دور انداخته تخم مرغ کارتن. با سوراخ پانچ در پایین و کمی برچسب متصل شده و آنها در حال حاضر تبدیل شدن به کوچک برای دارندگان نهال و اندود شده تا در پنجره جایی که من می توانید به تماشای آنها را رشد می کنند. در قبل از قرنطینه زندگی من ممکن است رفته ام به خرید کشاورزان. اما من به یاد این روزها که ما تقریبا همه چیز ما نیاز به حق در اینجا.”

عکس از آنی Quigley


چه حواس پرت/باهوش با استفاده از شما برای کارهای روزمره? در نظرات به ما بگویید!

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im