21 کیک برای جشن چهارم جولای و فراتر از آن

آن را به دنبال مانند ما چهارم جولای گردهمایی خواهد بود کمی کوچکتر و کمی بیشتر مجازی—در این سال است. اما هیچ دلیلی برای نه هنوز خوش آمدید, تابستان, واقعی , تابستان, با یک کیک.

در مورد شما شنیده ام در حال حاضر راه مورد علاقه من برای جشن چهارم جولای—با نام مستعار واقعی شروع تابستان—با یک قاتل دسر جدول.

این ممکن است به معنای جامد صف کیک و بستنی و کوکی ها و غیره. اما در ذهن من اگر شما واقعا می خواهید تعطیلات showstopper بر شما در حال رفتن به نیاز به یک کیک است که به نظر می رسد فوق العاده فانتزی, اما شما لازم نیست به یک متخصص بیکر به جلو. از کلاسیک قرمز و سفید و آبی پرچم آمریکا در کیک به یک پر از وزوز مرکبات کیک وارونه که به ظاهر با رنگ این کیک را شیرین ترین چهارم جولای standouts. بهترین بخش ؟ فقط در مورد همه آنها از مبتدی پسند.

از فروشگاه ما

1. پرچم آمریکا در کیک

من نمی توانستم دور تا بهترین چهارم جولای-آماده کیک بدون قرار دادن این پرچم آمریکا در کیک از ارین مک داول در سمت راست بسیار بالا است. در آن طول می کشد کمی از مانور (و ریاضی) برای رسیدن به آن قرمز, سفید و آبی, تعجب, داخل, اما خوشبختانه یک ویدیو به راهنمای شما در هر مرحله از راه است.

2. Nigella Lawson بسیار هوشمند توت فرنگی کیک Streusel

در این باهوش شیرین-ترش کیک توت فرنگی از Nigella Lawson, یک خمیر می کند دو کار است. این بدان معناست که شما می توانید خود را crumbly streusel شکوه و مرطوب کیک همه از همان مخلوط.

3. لیمو تمشک کیک لایه

این کیک لایه—که در آن هر دو لایه پایه و ایتالیایی گراوند پوشش هستند به آرامی با طعم لیمو—مناسب برای مناسبت های خاص. تمشک جم ساندویچ بین باعث می شود آن را احساس به خصوص در چهارم جولای.

4. نور, کرکی, کره, کیک

این جمعیت کیک های مورد علاقه ارائه می شود در همه چیز آن به عنوان وعده: آن را غنی و اذوقه و نوشابه اما احساس نمی کند سنگین به لطف بافت روح. بهترین از همه, آن را به یک ساده لیست مواد تشکیل دهنده است که باعث می شود آن را در دسترس برای بسیاری از آشپز خانه.

5. ساده تابستانی, کیک هلو

این فوق العاده ساده دستور پخت کیک نکات برجسته که در تابستان ارائه کرده است که مهم ترین آن رسیده است فصلی هلو. چند از این برای شما تعطیلات تابستان و تضمین می کنم هر تکه خواهد رفت.

6. لوییزا کیک با هلو

صحبت از هلو این هلویی ریف در لوییزا ethereally نور و کیک کرکی (این یکی از همه زمان ما دستور العمل های محبوب ترین) مناسب برای هر گرم-آب و جمع آوری است. اما من به ویژه مانند آن برای چهارم جولای به عنوان زمانی که فصل هلو بازدید اوج آن است.

7. “بهترین کیک” با موز و نارگیل

این قوی زیبایی انباشته شده است با لایه های خامه موز برش و معطر ادویه دار کیک—و فراموش نکنید که طلایی-قهوه ای مرنگ با شکوه و توست تکه های نارگیل—قبل از سرد شدن در یخچال یک ساعت قبل از خدمت.

8. S’mores کیک لایه

چند چیز موجب نوستالژی از تابستان به شدت بیشتر از gooey chocolatey s’mores بوداده بیش از آتش باز. اما اگر یک شعله باز است که از این کارت چهارم جولای, پخت تا این s’mores لایه کیک به جای آن که خواستار ganache شکلات شلاق باد صبا رویه خامهای کیک یا شیرینی و یک گراهام کیک را به همه کسانی که طعم آشنا به حزب.

9. کامل کیک شکلاتی

اگر شکلات بیشتر خود را پرنیان شما می خواهید به انجام این کار ساده کاکائو بسته بندی شده شماره (کامل با ضخامت رویه خامهای کیک یا شیرینی شکلات) برای تعطیلات. آن است که در یک کلمه کامل است.

10. روغن زیتون ریکوتا کیک با آلو

وجود دارد فقط دو چیز شما نیاز به انجام به این خوشمزه روغن زیتون کیک درخشش: استفاده از فوق العاده رسیده آلو (اگر آنها بیش از حد شرکت شما متوجه خواهید شد که بعد از آن) و نگران نباشید در مورد الک آرد (با توجه به دستور نویسنده, شما نمی توانید بگویید تفاوت).

11. توت فرنگی نه چندان کوتاه کیک

این روشن و رنگارنگ نه چندان کوتاه کیک محور خود را در چهارم جولای جشن و بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان تحت تاثیر قرار خواهد شد.

12. “کک & بادام زمینی” ورق کیک

حتی دوز بزرگتر از نوستالژی را در این “کک و بادام زمینی” ورق کیک که واقعا تماس برای هر دو کوکا کولا و بو داده شور بادام زمینی در دستور است. عجیب و غریب هر چند ترکیب صدا ممکن است مواد تشکیل دهنده تیم را غنی و در عین حال پف کیک با برخی از بهترین رویه خامهای کیک یا شیرینی شما تا به حال خواهد شد.

13. پودینگ موز یخچال کیک

اگر آب و هوا در شکل دادن به خصوص در چهارم ژوئیه را در این پودینگ موز یخ جعبه کیک—آن را فقط پنج مواد تشکیل دهنده بدون پخت و تشکر به روی لئامت دادن در فریزر اضافی طراوت.

14. کیک پسته با لیمو و هل و گلاب

اگر شما می خواهید به چیزی پخت با کمی پیچیدگی اضافه شده برای تعطیلات این ظریف کیک پسته با کوچکترین نکات لیمو گرم هل و گل و گلاب.

15. آسمانی کیک سیب

به جای ساخت یک پای سیب, اما, کلاسیک آن ممکن است سعی کنید این آسمانی کیک سیب. از آن باقی می ماند تازه و مرطوب برای روز (به این معنی که شما به راحتی می توانید آن را جلوتر از زمان) و آن را کاملا غیر قابل مقاومت.

16. نارنجی وارونه ورق کیک

این چشم ظاهر کیک وارونه ممکن است زیبا به در نگاه کنید اما این نباید شما را از گرفتن یک نیش می زنند. شما می توانید با استفاده از هر نوع پرتقال را دوست دارید اما این دستور غذا را به نویسنده توصیه می کند با استفاده از ترکیبی از هر آنچه که در فصل.

17. ما بهترین کیک هویج

چه کسی می گوید کیک هویج تنها نیاز به برد در بهار ؟ دو چیز وجود دارد که این یکی از ویژه ویژه. اول: با استفاده از یک Microplane و یا حتی فقط بهترین سمت خود جعبه اهنی باعث می شود برای یک چاشنی خمیر کیک laced با حلقه های هویج (چون کیک باید هرگز به شما یادآوری از سالاد). دوم: اغلب متراکم پوشش پنیر خامه ای برداشته می شود با یک ضربه از سرکه و شلاق تا فوق العاده کرکی.

18. Campari روغن زیتون کیک

هیچ چیز می گوید: حزب کاملا مانند یک کوکتل و کیک را به یکی از نورد. “خود را در آن آن را بسیار ساده به دنبال چیزی” NYT نویس ملیسا کلارک می نویسد. “اما شما می توانید آن را به لباس تا برای یک حزب با اضافه کردن نارنجی بخش انواع توت ها و dollops از خامه یا کرم fraîche به بالا.” ما در حال فکر کردن sugared زغال اخته آبی نرم-میل کرم برای سفید و توت فرنگی (و Campari سودا) برای قرمز.

19. توت فرنگی & تافی خامه کیک از جامی حلقه

این هیچ-ایستاده-میکسر-مورد نیاز یک کاسه-تعجب می کنم از یک کیک به ما آمد از آشپز شیرینی جامی حلقه. بالا این بازی ساده و فوق العاده مرطوب کیک وانیلی با jammy تافی توت فرنگی و خامه. و یا اجازه دهید شربت خانه خود را شانس و به پایان می رسد راهنمای شما باشد: مخلوط شکلات چیپس برشته و نارگیل و میوه های یخ زده و یا چاشنی آجیل حق را به خمیر.

20. برروی کیک شکلاتی

یک تکرارشونده در یک جدول تگزاس کیک این است که با chocolatey, انبوه و مات کیک شکلاتی تعریف نویسنده مگان Giller دوران کودکی. “سحر و جادو نهفته در سادگی آن—همراه با خامه ترش که باعث می شود آن را فوق العاده مرطوب,” او می نویسد. “پس از آن سرد, مادر من می خواهم آن را با یک شکلات ساده گراوند پوشش ساخته شده با چلپ چلوپ از عصاره رم.”

21. خانه Funfetti کیک

چه funfetti اگر نه خوراکی آتش بازی در مینیاتور ، وبلاگ نویس و شبکه غذایی ستاره مولی یه تماس به صورت مصنوعی رنگ sprinkles یا nonpareils برای درخشان ترین اثر و تقلید وانیل برای حقیقی ترین funfetti بسته بندی-کیک طعم. برای اطمینان از sprinkles در, پاپ, او در حال غرق زرده برای سفید خالص خمیر.


چه کیک و شیرین دیگر رفتار خواهد شد می توان پخت تا چهارم جولای ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>