20 دقیقه شام برای زمانی که شما احساس نمی مانند پخت و پز

آن را در پایان روز کاری طولانی (و یا شروع فوق العاده در هفته) و ما گرسنه است. مانند “نمی توانم فکر می کنم-مستقیم” گرسنه. خوشبختانه Food52 نویسندگان EmilyC می خواهد به انجام همه فکر کردن برای ما. در شام را آمادهاو ستون ماهانه در weeknight شگفتی و سهام او و سه, ساده, طعم-بسته بندی دستور العمل های که متصل هستند توسط یک ایده و یا مواد تشکیل دهنده. استیک با امیلی و شما باید یک شام خوب در جدول در هیچ زمان. امیلی به ما نشان می دهد آنچه به طبخ اگر شما احساس نمی مانند پخت و پز هر چیزی (و هنوز هم خوب غذا بخورید).


کافی است بگویم همه جا مردم در حال پخت و پز متفاوت (و بسیاری از ما بیشتر) از همیشه قبل از. ما در حال کشش شربت خانه ما موارد ایجاد برنامه های غذایی (حتی اگر ما هرگز با تکیه بر آنها در گذشته) و جوراب زنانه ساقه بلند و پخت و پز از اعماق ما فریزر. ما در حال تبدیل شدن به مواد غذایی است که ما را به آسایش, آیا نان تازه پخته شده و بزرگ گلدان, لوبیا یا کیک است که انجام دو وظیفه به عنوان دسر و صبحانه.

تا زمانی که شروع به پناهگاه در محل تقریبا هشت ماه پیش من واقعا نمی درک شرکت در فقط چه مقدار مواد غذایی لازم برای تغذیه خانواده چهار (از جمله من گرسنه 10 سال) کامل سه وعده غذا در روز و هفت روز هفته است. نه من درک تعدادی از غذاهای ما می شود شستشو به صورت روزانه. بسیاری از ظروف.

از فروشگاه ما

آنچه مرا شگفت زده کرد, اگر چه, این است که چگونه خیلی بیشتر من می خواهم ساده, سریع, وعده های غذایی در طول هفته—نوع که در جدول در 15 تا 20 دقیقه. بازگشت در ماه مارس, من تا به حال grand ایده های مقابله با بلند پروازانه تر دستور العمل های شام (نوع به طور معمول این سایت متعلق به شرکت و یا تنبل یکشنبه) با استفاده از زمان من می خواهم به طور معمول صرف رفت و آمد یا رفت بچه ها به تمرین فوتبال. اما واقعیت به سرعت در راه. پس از روز کار از راه دور و صفحه اول مدرسه (یا برخی از صورت ظاهر از آن) و آسایش برای من نهفته است در وعده های غذایی است که نیازی به مقدار انرژی روانی طولانی لیست مواد تشکیل دهنده و یا زمان اجرای عین حال هنوز تحویل در عطر و طعم. (و آنهایی که نمی کثیف بسیاری از غذاهای البته.)

در زیر سه, ساده, سازگار وعده های غذایی است که من تبدیل به چندین بار در طول چند هفته گذشته برای ناهار و شام به طور یکسان. هر کس می آید با هم در کمتر از 20 دقیقه و خم به شدت در شربت خانه مواد تشکیل دهنده با یک یا دو فصل بهار سبزیجات برای اندازه گیری خوبی. (و برای اطلاعات بیشتر در ساخت تولید خود را کمی طولانی تر آخرین نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در این مقاله است.) دستور العمل به راحتی مقیاس پذیر با توجه به چگونه بسیاری از مردم شما در حال تغذیه (و اشتهای خود را). به بداهه ساده تر من شکسته ام هر دستور غذا را به فرمول های اساسی و شامل ایده هایی برای جایگزینی مواد تشکیل دهنده.

این غذا را با آن پر رو, رشته فرنگی, ماهی, و, ترد, تند, خرده—اساسا تن ماهی ماکارونی غذای مرکب از گوشت وارد reimagined. آن را ساده و سریع به اندازه کافی که شما می توانید دبستان مواد تشکیل دهنده به عنوان شما طبخ: ایجاد miso-زنجبیل پانسمان در حالی که آوردن یک قابلمه آب را به جوش, اضافه کردن رشته فرنگی (soba اودن حتی اسپاگتی) و در حالی که آنها در حال رفتن, نان تست ترکیبی از panko دانه کنجد و شیلی تکه. به پایان ظرف شیر یا خط گرم رشته فرنگی با سس تن ماهی و یک تعداد انگشت شماری از سبزی و سپس بالا با دیوانه توست خرده. این آرامش و آسایش روشنایی و طراوت همه در یک کاسه است.

رشته فرنگی + کنسرو ماهی (اختیاری) + اومامی-غنی پانسمان + سبزیجات + شکوه ترد
 • رشته فرنگی: soba اودن ramen, اسپاگتی, لینگوئینی
 • کنسرو تن ماهی: تن ماهی و یا ماهی قزل آلا یا ماهی یا مرغ را به قطعات کوچک برش
 • اومامی-غنی پانسمان: miso-زنجبیل و یا مورد علاقه خود را سویا بر اساس خریداری پانسمان
 • سبزیجات: اسفناج, سالاد کلم جعفری
 • شکوه ترد: panko پودرهای سوخاری +/یا دانه کنجد furikake, gomashio

وقتی که حاوی قهوه و کره و سماق (یا یکی دیگر از ادویه), غلات و پاستا را در یک فرد کاملا جدید. فقط سعی کنید آن را با farro کوینولا و یا orzo! راه های مورد علاقه من است که من شده است با استفاده از این تکنیک ؟ سریعتر از سریع بینهایت رضایت فوری کوسکوس. به این اضافه کنم هر تازه تولید در دست است. به تازگی من شده است تبدیل به یک مخلوط سرخ کرده و تربچه خام (نوای عشق من از تربچه و کره) تعداد انگشت شماری از سبزی های تازه یا گیاهان آب لیمو و مخلوط فتا تست بادام خشک و مویز. اما من نیز ساخته شده این غذا با هویج سرخ کرده, سکه, کلم بروکلی و دیگر سبزیجات که نیاز به نجات از crisper کشو و همچنین ترکیب های مختلف از پنیر و آجیل و میوه های خشک. آن را کاملا بازدید نقطه در هر زمان.

دانه های کوچک و یا ماکارونی + کره + ادویه + mix-ins + سرخ کرده و/یا سبزیجات تازه
 • دانه های کوچک و یا ماکارونی: فوری کوسکوس, مروارید, کوسکوس, fregola کوینولا farro orzo
 • ادویه: سماق, فلفل قرمز, za’atar, لیمو, فلفل, گفتگوی garam حلب فلفل
 • Mix-ins: پنیر (فتا chèvre, زده, موتزارلا, اصلاح کرده, سالخورده, پنیر چدار); آجیل (بادام, پسته, آجیل کاج, گردو); میوه های خشک شده (مویز, کشمش خرد شده, انجیر, خرما, یا, زردآلو)
 • Sauteéd و/یا سبزیجات تازه: تربچه, مارچوبه, نازک هویج سکه شکر نخود ضربه محکم و ناگهانی, نازک, رازیانه, Swiss chard

تاپیک های زیادی در مورد این بازی ساده و شجاعانه با طعم غذا: آن پخته شده را در یک کتری و آماده lickedly-تقسیم است. آن را ترکیبی از مارچوبه با سرخ آبریزش تخم مرغ یک محاکمه و درست جفت شدن که هرگز قدیمی می شود. این تاج با sizzled فلفل قرمز croutons: نامنظم تکه پاره ای از نان پخته شده در مقدار زیادی از چربی و فلفل قرمز دودی تا زمانی که ترد در خارج هنوز نرم در داخل. ظرف به پایان رسید که به مراتب بزرگتر از مجموع اجزاء آن است. هشدار داده می شود که شما ممکن است خودتان را از خوردن دودی ترد croutons مستقیم از پان قبل از شام تا کنون باعث می شود آن را به جدول.

نان + ادویه + تخم مرغ + سبزی سرخ کرده
 • نان: هر نوع روزه ترد نان و یا خمیر ترش
 • ادویه: فلفل قرمز (دودی شیرین یا گرم) و سماق و زردچوبه گفتگوی garam za’atar خوراک لوبیای پر ادویه, پودر
 • تخم مرغ: سرخ شده و یا نرم پخته شده (یا من جایگزین لوبیا سفید—هم خوب است!)
 • Sauteéd سبزیجات: مارچوبه, نازک, کلم بروکلی, شکر ضربه محکم و ناگهانی و یا برف و نخود فرنگی کلم پیچ یا دیگر سبزی های برگ دار


های مورد علاقه خود را رعد و برق سریع شام را در حال حاضر ؟ اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>