2 کره علامت سالگرد جنگ پس از مکث در افزایش تنش

سئول کره جنوبی — شمالی و کره جنوبی روز پنج شنبه مشخص شده 70 سالگرد شروع جنگ کره تا حد زیادی با رام بزرگداشت میان بیماری همه گیر کوروناویروس یک روز پس از شمال به طور ناگهانی متوقف فشار علیه جنوب.

کره جنوبی با صدور بیانیه مشترک با ایالات متحده که به مبارزه در کنار آن در طول 1950-53 جنگ باعث تعجب کره شمالی حمله. ایالات متحده هنوز هم ایستگاه های مورد 28,500 سربازان در کره جنوبی, در چه کره شمالی انداز به عنوان یک تهدید نظامی.

در بیانیه کره جنوبی وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو و وزیر دفاع ایالات متحده امریکا Mark T. Esper گفت: آنها “متعهد به تقویت و تطبیق داد برای دیدار با, حال و آینده چالش ها” و خواست کره شمالی را به اجرا گذشته تعهدات خلع سلاح.

Jeong و دیگر رهبران نظامی بعد از پرداخت و احترام خود را در یک گورستان ملی در سئول که در آن در مورد 130,000 جنگ مربوط مرده عمدتا کره جنوبی سربازان به خاک سپرده شد و یا افتخار.

آنها با توجه ویژه اجازه ورود به سئول ملی گورستان است که اعمال محدودیت ورود در میان حیات coronavirus در هفته های اخیر. گورستان در مورد دریافت 530,000 بازدید کننده در ماه ژوئن سال گذشته اما تنها در مورد 61,000 این ماه با توجه به گورستان مقامات.

یک موزه جنگ در سئول, به طور معمول در یک مکان محبوب برای بازدید در جنگ سالگرد و یا در روز یادبود در ژوئن 6, باقی مانده بسته پنج شنبه.

در شب, کره جنوبی به برگزاری یک مراسم با 300 جانبازان بستگان سوگوار و مقامات دولتی در یک فرودگاه نظامی در نزدیکی سئول. آن است که به مراتب کمتر از 4000 افرادی که حضور داشتند در سال گذشته با توجه به وزارت پرستان و امور جانبازان.

کره شمالی مشخص سالگرد با بازدید از آثار تاریخی به اواخر سربازان و با سرمقاله روزنامه ستایش خود را در مبارزه با “پدری آزادی جنگ است.”

“روح دفاع از کشور در 1950s که آورده یک پیروزی پس از شکست دادن متجاوزان ارزشمند است روان میراث به ستایش شود برای همیشه لطفا برای نسل بعد از نسل” اصلی Rodong Sinmun روزنامه در سرمقاله.

سئول وحدت, وزارت, که دسته روابط با کره شمالی گفت: هیچ نشانه ای از این که کره شمالی تا به حال سازماندهی توده رویدادهای عمومی بزرگداشت سالگرد.

کره شمالی در نظر جولای 27, روز هنگامی که جنگ به آتش بس امضا شد و در سال 1953 بزرگتر سالگرد چون آن را ديد آن را به عنوان بعد از آن جنگ ، اما شمالی برگزار می شود یک جرم عمومی تجمع در پیونگ یانگ پایتخت آن در سالگرد 65 از جنگ را شروع و در سال 2015, وحدت, وزارت, گفت:.

هفتاد سال پس از جنگ را آغاز شبه جزیره کره همچنان از لحاظ فنی در وضعیت جنگ چون آتش بس به پایان رسید که این مبارزه هنوز به جا شود با یک پیمان صلح. دشمنی راکد شده است که اخیرا در کره شمالی از سر گرفته تهاجمی شعارهای نسبت به کره جنوبی منفجر سئول ساخته شده در رابط دفتر در خاک خود و تهدید به اقدامات برای خنثی 2018 تنش کاهش می پردازد.

ناظران بر این باورند که کره شمالی در تلاش است به چنگ امتیازات از سئول و واشنگتن در بحبوحه مذاکرات هسته ای.

روز چهارشنبه اما کره شمالی گفت: رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار داده برنامه ریزی مراحل را به پایان 2018 معاملات پس از او و دیگر مقامات ارشد حزب حاکم مقامات مسئول از امور نظامی “در زمان سهام از وضعیت حاکم.”

کارشناسان می گویند کره شمالی ممکن است در تلاش برای ترک اتاق را برای کره جنوبی امتیازات و یا ممکن است نگران قوی تر پاسخ از سئول که به کمک آن ممکن است نیاز به دوباره زمانی که آن را می خواهد برای رسیدن به ایالات متحده برای آینده مذاکرات.

کره جنوبی ویروس موارد دیده می شود یک چشم انداز مثبت از این کشور کاسته سفت و سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است هر چند آنها نمی منفجر شد مانند صدها مورد جدید که در آن ثبت شده روزانه در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس. در روز پنج شنبه, کره جنوبی, گزارش 28 جدید, موارد مصرف این کشور در مجموع به 12,563 با 282 مرگ و میر.

کره شمالی صبورانه مدعی آن نشده و ثبت یک ویروس مورد اما کارشناسان خارجی بسیار شکاک هستند. آنها بر این باورند که همه گیر بدتر مشکلات اقتصادی در کره شمالی به دلیل آن بسته شده است مرز خود را با کشور چین بزرگترین شریک تجاری و اقتصادی خط لوله است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط HYUNG-جین کیم از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>