دو تن از ملوانان امریکایی در میان 668 خدمه اختصاص داده شده به نیروی دریایی حمله گروه که آزمایش مثبت برای coronavirus فرانسه و ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی چهارشنبه اعلام کرد.

دو بخشی از یک تیم از چهار متحده ملوانان تعبیه شده در این هواپیما حامل FS شارل دوگل به عنوان بخشی از نیروی دریایی پرسنل تبادل برنامه با توجه به خدمات اخیر روزانه coronavirus به روز رسانی.

این دوگل منجر به اعتصاب گروه که شامل چندین ناوچه دستور و سوخت گیری کشتی و یک هسته ای-صفحه زیردریایی حمله با توجه به Jan. 23 USNI اخبار گزارش.

مرتبط با: تفنگداران دریایی با حداکثر سرعت دویدن به پایین اسکله نیویورک برای تحویل مخازن اکسیژن به مرگ بیماران مبتلا به کروناویروس

“به عنوان بخشی از [پرسنل برنامه تبادل], ملوانان یکپارچه به خدمه در تمام عملیات روزانه که شامل مراقبت های پزشکی در صورت نیاز” با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده به روز رسانی.

بد آمریکا ملوانان در حال درمان با “عالی کشور میزبان مراقبت های پزشکی در فرانسه امکانات” با توجه به به روز رسانی.

“ما با اعتماد به نفس است که ما ملوانان در دست خوب” به آن اضافه شده است.

فرانسه نیروی دریایی گفت: “اکثریت عظیم” از 668 مثبت آزمایش این ویروس در میان ملوانان کشتی دوگل با توجه به بیانیه پنج شنبه. از ملوانان که تست مثبت, 31 بستری هستند. این بیانیه مشخص نیست دیگر فرانسوی کشتی های آسیب دیده توسط ویروس.

این 668 شماره یک استارک پرش از هفته گذشته هنگامی که فرانسه نیروهای مسلح وزارت در یک صدای جیر جیر مارس 10 اعلام کرد 50 دوگل ملوانان آزمایش مثبت برای coronavirus. سه نفر از کسانی که ملوانان تخلیه شدند “به عنوان یک احتیاط با هواپیما و انتقال به بیمارستانی در فرانسه” با توجه به ترجمه ای از پیام.

شیوع باعث دوگل و اعتصاب خود را به بازگشت زود هنگام به تولون, فرانسه, homeport مارس 13, وزارت گفت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه. کشتی مستقر شده بودند پس از ژانویه و “در حال حاضر زمانی فعالیت خود را با اهداف” زمانی که تصمیم به بازگشت به بندر با توجه به ترجمه ای از پیام.

تیم در حال کار برای ضد عفونی کردن کشتی ها و هواپیما و باقی مانده ملوانان در حال آزمایش این وزارتخانه گفت: در پنج شنبه جیر جیر.

حدود 2000 نفر از ملوانان در حال اختصاص داده شده به حامل. این دوگل تنها غیر هسته ای آمریکا-صفحه ناو هواپیمابر در جهان است.

همه دوگل ملوانان در حال گذراندن 14 روز قرنطینه در پایگاه نیروی دریایی در تولون, با توجه به بیانیه نیروی دریایی.

نیروی دریایی ایالات متحده در چهار شنبه coronavirus به روز رسانی آن گفت: “همکاری نزدیک با ما متحد ناتو برای مبارزه با ویروس.”

“ما مشتاقانه منتظر ادامه عملیات با شارل دوگل فرانسه و نیروی دریایی در آینده” آن را گفت.

این دوگل شیوع تقلید که از ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود که کنار در گوام در 26 مارس پس از هشت ملوان در کشتی آزمایش مثبت برای coronavirus. از روز شنبه که تعداد رشد کرده بود به 615 موارد مثبت با توجه به نیروی دریایی به روز رسانی.

ادامه مطلب: آخرین نظامی COVID-19 پاسخ

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de